Napi tipp - Február 19.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás BL. 2020.02.19.21:00
Atalanta- Valencia
1.félidő Pontos eredmény
0:0
3,6
Tippmix.hu
Talán kicsit meglepő félidei eredményt választottam, az átlagban 3- 4 gólt szerző Atalanta nem biztos, felfogja törni a valenciai diót, ne felejtsük az őszi Ajax és Chealsea elleni 0:1-eket...és ugyebár ott van a """remek""" lesszabály videóbíróval spékelve...bár a spanyolok erősen sérülésektől tizedelve érkeznek az első félidőben mindenképp megúszhatják kapott gól nélkül...

Idézetet írta: csatarid Dátum február 19, 2020, 12:39:46
Magyar kupa 18:00
Zalaegerszeg - Lipót SK
Tipp: 3,5 gól felett
Odds: 2.75
Bet365

Nagyot mentek a pékek az első meccsen, de szerencsétlenségükre egy visszavágót is tartogat az összecsapás, ahol viszont már erős ZTE dominanciát várok. Mivel 3:1-re alulmaradtak az első meccsen, minimum két gólt kell lőniük a továbbjutáshoz, így hasonlóan nyíltsisakos küzdelem és sok gól várható.

Nyertes
5-1

Idézetet írta: chabialonso Dátum február 19, 2020, 13:18:01
Sportág, időpont: labdarúgás, 2020 02.19.  18:00
Esemény: Puskás Akadémia - Békéscsaba
Tipp: gólszám : 2.5 felett
Odds: 1.60
Iroda: bet365

A Magyar Kupa odavágóján 3:0-ra nyert idegenben a Puskás Akadémia. Most hazai pályán guríthatnak hármat ismét. A lehetetlen küldetés előtt álló vendégek pedig már csak a meccs kezdetétől folyamatos letámadásban, és korai gólszerzésben bízhatnak. Ma is meglesz a három gól.

NYERTES 3:0

Idézetet írta: peshark Dátum február 19, 2020, 13:35:47
Foci, 2020-02-19 17:30
MOL Fehérvár - Újpest
2.5 gól alatt
1,86
unibet

Szerencsére nem láttam egyik egymás elleni meccsüket sem az elmúlt időben, csak a médiától kaptam egy képet, hogy mit hagyhattam ki. Ezen a két februári meccsen összesen 1 gól született, és aki látta azt mondja, hogy vallatni lehetett volna mindkét meccs megnézésével. Ez alapján ma is valami hasonlóan szörnyű meccsre számítok, ahol nem fog kiszakadni a gólzsák. Ráadásul az oda-visszavágós lebonyolítás miatt nem hiszem, hogy egy 0:0 első meccs után annyira egymásnak esnének a fiúk és rendeznének egy gólparádét.

Nyertes :ok:

Idézetet írta: firgabácsi Dátum február 19, 2020, 16:57:22
röplabda ffi BL, 2020.02.19 18:00

ACH Volley - Novij Urengoj
tipp: total points over 170.5
odds: 1.85
iroda: william hill

Az oroszok erősebbek, de fáradtak lehetnek. Ez egy szibériai székhelyű csapat, rengeteget utazgatnak a játékosok az évben, egyébként Moszkvában laknak, hazai meccseikre is repülniük kell Urengojba.
Pár napja kikaptak 3-0-ra a Dinamótól, ott az edzőjük fáradtságra, a sorozatterhelés nehézségeire panaszkodott.
Érdekesség hogy a csapat átlója a legjobb magyar röplabdás Pádár Krisztián aki nagyon jól tolja kint, több cikk megjelent róla utóbbi napokban, érdemes olvasgatni.
Na szóval, a helyzet a csoportban röviden:
Ma a Kemerovo csak 3-2-re nyert kora délutáni meccsen a Berlin ellen, ez annyit jelent az Urengojnak elég egy 3-2-es vereség is akár a csoport első helyén maradáshoz. Ha kikapnak akármilyen arányban akkor is továbbjutnak mert mindenképpen ott vannak a legjobb három második között.
A Ljubljana otthon azért nem rossz, a Kemerovót megverte, a Berlin ellen is nyert két szettet, de idegenben az Urengoj ellen is le tudott hozni egy szettet. Az Urengoj főleg otthon erős, szerintem ez a meccs nem három szettes lesz, márpedig ha nem három szett akkor erre a határra ha nem nagyon sima szettek lesznek akkor over elvileg.
A szlovének nyilván szeretnének szépen búcsúzni hazai közönség előtt és nem egy 0-3-al, szerintem reális a szettnyerés, akár a meccsnyerés is amúgy, bármi benne van.

NYERTES

Sportág, időpont:labdarúgás brazil copade nordeste 23:30
Esemény:CSA-AL - Bahia-BA
Tipp:vendég csapat nyer és mindkét csapat gólt szerez
Odds:4,90
Iroda:unibet
Indoklás: ....
Egymás elleni eredményeként mindig gol váltás volt de most a bahianak több az esélye tovabb jutni reménykedek benne h ezt most megnutatjak

Idézetet írta: sunik29 Dátum február 19, 2020, 15:27:56
Soccer » England » Premier League
Manchester City - West Ham
Today, 19 Feb 2020, 20:30
Tipp:under1,5 gol  1st half
Oddsz: 2,02
Pinnacle
Indok : Fene tudja mi lesz a Cityvel , most mindenki kivancsi , a 2 ev europai kupakbol valo kizaras utan, hogy fognak jatszani ,Sterling, Zinchenko ,Laporte ,Sane nelkul is eleg eros ez a keret. West Ham lejobb jatekosa F. Anderson remelem jatszik alitolag kerdeses, az eloso felidot olyan bemelegitesnek gondolom , majd a masodikban "indul a buli " . Remelhetoleg a City jatekosok agyban nem lesznek a toppon ma , kovetkezik a Leicester , majd a Real Madrid elleni osszecsapas hamarosan .

Nyert

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 19, 2020, 15:49:22
2020. 02. 19. 19:00
Kéziabda, EURÓPA, Bajnokok Ligája

Flensburg-H. - Szeged

Tipp:     Flensburg -1,5     hazai
Odds:   2.60
Iroda:   Unibet

A Szeged elfáradt a hétvégi fordításban + utazni kell (busz-repülő-busz) = nem lesznek frissek és sima vereség a vége.
NYERTES

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum február 19, 2020, 08:37:34
Febr. 19. 21:00 BL
Atalanta-Valencia
1
1.66
bet365

Remélem, jól írtam ki az új szabályzatnak megfelelően. Az Atalanta remek formában van idén, rengeteg gólt lő, a Valencia viszont a bajnokságban nem olyan meggyőző, főleg mostanában, bár a BL-ben továbbment, úgy tűnik, inkább az Ajax gyengesége miatt.

nyertes

Idézetet írta: Assassin Dátum február 19, 2020, 16:06:46
Labdarúgás, UEFA Bajnokok Ligája, 2020. 02. 19., 21:00

Tottenham - RB Leipzig
Tipp: Vendégcsapat gólok száma: pontosan 1


Odds: 2,62
Iroda: Bet365

Indoklás: Jó formában vannak Gulácsiék, jól mutatja ezt a Werder Bremen elleni 3-0-ás győzelem. Ugyanakkor nagyon sok a hiányzó, és a Tottenham is elkapta a fonalat az utóbbi időben. Ugyanakkor a hazaiak közül is sokan kidőltek - egy szó, mint 100, teljesen háromesélyesnek érzem a meccset. Amire viszont mégis fel mernék tenni egy kis pénzt az a lipcsei találat: nagyon gólérzékeny csatárok játszanak a németeknél.
Van benne némi kockázat, de ugyanakkor azt is gondolom, két kapott gólt nem engedhet meg hazai pályán a Tottenham, hiszen ezzel már a továbbjutásukat veszélyeztetnék. A tippem tehát az egyetlen lipcsei gól, de ha valaki nagyobb szorzót keres, egy 2-1, vagy 3-1-es pontos eredménnyel is megpróbálkozhat...

Nyertes

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 18, 2020, 21:40:01
Sportág, időpont: Foci BL 2020.02.19. 21.00
Esemény: Atalanta - Valencia
Tipp: Total Shots on Target by Away Team* over 3.5
Odds: 2
Iroda: unibet

A Valencia jo focit tolt a Matracosok elleni foproban, a labakon meg egy kicsit csavarni kell a ket gol ellenere is, mert csak a jobbrol beerkezo labdakat 100%-ban kilottek a stadionbol. Az Atalanta elvezi a BL minden percet, menni fognak elore, ugyhogy a spanyolok elott lesz lehetoseg boven.

* Bets settled according to official match report published by UEFA.com

Nyertes 1/1

Idézetet írta: Szigo Dátum február 19, 2020, 16:18:34
Atalanta – Valencia
Labdarúgás Bajnokok Ligája
2020.02.19. 21:00

Tipp: Duvan Zapata nem lő gólt
Odds: 1.73
Iroda: unibet

Az egyenes kieséses rendszer első meccsein nem szoktam túlzottan nyíltan játszani a csapatok. Most is ezt várom, tehát annak ellenére várom a kevés gólt, hogy az Atalanta egy gólgyáros csapat. A Valencia tartalékos lesz, ezért biztosan úgy érkezik, hogy inkább a gólnélküliségre játszik majd. Sokkal védekezőbb felfogásban fog játszani, mint teszi az például a bajnokságban. Szerintem Celades edző sokkal biztonságosabbá akarja majd tenni a csapatát, mivel számos hiányzója lesz. Ellenben Mangala újra játszik, amit én azért jó jelnek veszek. Zapata nemrég volt sérült, most épült fel, edzője láthatóan nem akarja túlterhelni őt. Szerintem ha játszik is, akkor max. 60 percet fog, mint tette azt a Roma ellen a hétvégén. Ezalatt az idő alatt Zapata a roma ellen sem mutatott sokat, ellenben a helyén Pasalic jól játszott. Az UEFA honlapja egyébként Zapatát nem jelölte a kezdőbe.

Elkezdtem böngészni az unibet szabályait, hogy mi van akkor, ha be cserélik a játékost, de nem volt egyértelmű nekem, hogy ilyenkor nyertes vagy érvénytelen az eredmény.

Vki segítene?

Szabálypontot nem kerestem, de korábbi tapasztalat (BL csoportkör) alapján rögtön a kezdés után érvénytelenítik az ilyen tippeket.

Idézetet írta: Szigo Dátum február 20, 2020, 06:07:43
Elkezdtem böngészni az unibet szabályait, hogy mi van akkor, ha be cserélik a játékost, de nem volt egyértelmű nekem, hogy ilyenkor nyertes vagy érvénytelen az eredmény.

Vki segítene?
én még decemberben egy Tottenham meccsére fogadtam, hogy Kane nem szerezz gólt, sérülés miatt pályára sem lépett, akkor azt mondta a Live Chat hogy a tipp akkor érvénytelen ha az adott játékos pályára sem lép a mérkőzésen. Ha csereként beáll, akkor már érvényes.

Idézetet írta: Latzka Dátum február 19, 2020, 17:30:18
Tenisz, ATP Rio 2020. 02. 19., 22:00

Thiago Monteiro - Balázs Attila
Tipp: Balázs Attila 11,5 gém felett
Odds: 1,80
Iroda: Bet365

A tegnapi csodálatos győzelmével Balázs Ati saját szempontjából felért a csúcsra; 32 évesen bekerült a TOP100 közé. Lévén, hogy korábban már 2 évre visszavonult; ez mindenképpen hatalmas eredmény. (az azt hiszem eldőlt, hogy a kvali utolsó meccsén Mager ellen ő már tudatában volt a biztos főtáblának és ezért lett a sima vereség) A következő fordulóban a hazai pályán szereplő Monteiro vár rá, aki jó formában kezdte az évet. Nyert már idén challengert, valamint Buenos Airesben begyűjtötte Coric és Munar skalpját. Viszont sokkal kevesebb ideje volt pihennie, mint Atinak; ő az éjszaka még 3 órát pályán volt Pella ellen, míg a magyar jóval korábban 90 perc alatt bedarálta Cuevast. Nem egy életbiztosítás a tipp, de bízom abban, hogy felszabadult játékkal újra meglepetést okozhat Balázs Ati. A tipp pedig már egy szett győzelemmel is összejöhet. Hajrá Ati!

Nyertes