stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a Lens is nevetséges...  :noway:

Idézetet írta: biem Dátum december 19, 2013, 22:29:17
Ez a Lens is nevetséges...  :noway:
Sajnos ez az egész nap az, amióta kiszoptak a norvégok, egyszerűen semmi se jön, ki is nyomtam inkább a streamet >:(

Egyik se főtipp, kifejezetten csak for fun mennek. De. A Bulls katasztrofális formában, ráadásul tegnap is játszottak. Alapvetően a védelméről híres a Bull és kevés pontos meccseik vannak, de a széteső formájukban, sztem egy OKC ellen meglehet egy ekkora over legalább. A Westbrook over amúgy is érik, hiszen régen volt 30 közeli meccse, ráadásul Hinrich elvileg sérült.

OKC Thunder -11.5   CHI Bulls @ OKC Thunder
(Point Spread)   20/12/2013   1.71


Over 189.5   CHI Bulls @ OKC Thunder
(Game Totals)   20/12/2013   1.71


Over 22.5   Russell Westbrook (OKC Thunder) Points
(Player Performances)   20/12/2013   1.76

Idézetet írta: stdavid Dátum december 20, 2013, 00:16:57
Egyik se főtipp, kifejezetten csak for fun mennek. De. A Bulls katasztrofális formában, ráadásul tegnap is játszottak. Alapvetően a védelméről híres a Bull és kevés pontos meccseik vannak, de a széteső formájukban, sztem egy OKC ellen meglehet egy ekkora over legalább. A Westbrook over amúgy is érik, hiszen régen volt 30 közeli meccse, ráadásul Hinrich elvileg sérült.

OKC Thunder -11.5   CHI Bulls @ OKC Thunder
(Point Spread)   20/12/2013   1.71


Over 189.5   CHI Bulls @ OKC Thunder
(Game Totals)   20/12/2013   1.71


Over 22.5   Russell Westbrook (OKC Thunder) Points
(Player Performances)   20/12/2013   1.76

WB csak 20 pontig jutott sajnos, inkább az assistokban jeleskedett. Elég sima meccs volt, de a végén a cseresorok miatt izzadni kellett a hendiért, összességében plusszos így ez a meccs. :)

Csak hogy ma is legyen miért izgulni :)

Eintracht Frankfurt or Draw   Eintracht Frankfurt v Augsburg
(Double Chance)   20/12/2013   1.40
Over 2.5   RKC v FC Twente
(Total Goals)   20/12/2013   1.53
Denmark Women +1.5   Brazil Women vs Denmark Women
(Handicap)   20/12/2013   1.54
DET Pistons -1.5   CHA Bobcats @ DET Pistons
(Point Spread)   21/12/2013   1.43
@4.74

Idézetet írta: stdavid Dátum december 20, 2013, 13:11:08
Csak hogy ma is legyen miért izgulni :)

Eintracht Frankfurt or Draw   Eintracht Frankfurt v Augsburg
(Double Chance)   20/12/2013   1.40

Over 2.5   RKC v FC Twente
(Total Goals)   20/12/2013   1.53
Denmark Women +1.5   Brazil Women vs Denmark Women
(Handicap)   20/12/2013   1.54
DET Pistons -1.5   CHA Bobcats @ DET Pistons
(Point Spread)   21/12/2013   1.43
@4.74

Ezért sokat nem kellett :D

Aki követi a naplómat láthatta, hogy pokolian jó eredményekkel indítottam a decembert :great:
Azonban ezt követően pont az egyik legnagyobb tétes fogadásom (norvégok) buktájával jött egy elég kellemes 2-3 napos bukó, így kisebb visszavonulót fújtam.
Tegnap nem is fogadtam, sajnos arra jöttem rá, hogy túl sok felesleges fogadást teszek, mondhatni a minőség kárára elmentem a mennyiség irányába :)
Ezért, aki olvassa a naplómat (van vki? :D) az ne lepődjön meg, ha ritkábban írok, de természetesen továbbra is, ha bárkinek van kérdése (főleg Nba -ben kaptam priviket), az nyugodtan írjon :ok:

Felett 0.5   Arsenal v Chelsea
(További összesített gólok)   23/12/2013   1.05


A feljogosító fogadásom az ingyenes élő fogadásra :D Erre a meccsre amúgy se fogadtam volna szívesen, mivel alapból arsenal fanatikus vagyok és így is elég izgatottan várom a meccset. De mint minden ilyen promóciónál, most se fogom beérni vmi zsíros 3-4 -es odds alatt :)

Idézetet írta: stdavid Dátum december 23, 2013, 20:35:55
Felett 0.5   Arsenal v Chelsea
(További összesített gólok)   23/12/2013   1.05


A feljogosító fogadásom az ingyenes élő fogadásra :D Erre a meccsre amúgy se fogadtam volna szívesen, mivel alapból arsenal fanatikus vagyok és így is elég izgatottan várom a meccset. De mint minden ilyen promóciónál, most se fogom beérni vmi zsíros 3-4 -es odds alatt :)

ezen esetben ajánlom első félidőre az ázsiai hendis Arsenal -0,5 fogadást kerek 3-as oddson :great:

Nem volt benne sajnos az Arsenal vezetése, ahogy egyelőre az egyetlen kis gólom is necces :(
De találtam amúgy egy egész jót, ezt raktam:


felett 14.0   Arsenal v Chelsea
(Összesített szögletek - további piacok)   23/12/2013   5.00


Kb a 15-20.percnél raktam meg, mikor kb 3-4 szögletnél jártak, kiadta ezt mint legmagasabb határ, rögtön raktam is. Mindkét gárda elég erős a széleken, amit láttam az alapján ott erőltetik igazán a játékot, és ezáltal a kontrákhoz is ott nyílik lehetőség.. ráadásul az Arsenal még Giroud fejére is sokat ívelhet. Félidőben már 8, azaz több, mint a fele meg is van. Egy gól ezen is sokat segítene azért, ha marad jó ideig 0-0 akkor rá fognak ülni az eredményre és nem várhatóak szögletek ilyen számban!
Az odds amúgy már lement 2.5 -re.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 23, 2013, 20:35:55
Felett 0.5   Arsenal v Chelsea
(További összesített gólok)   23/12/2013   1.05


A feljogosító fogadásom az ingyenes élő fogadásra :D Erre a meccsre amúgy se fogadtam volna szívesen, mivel alapból arsenal fanatikus vagyok és így is elég izgatottan várom a meccset. De mint minden ilyen promóciónál, most se fogom beérni vmi zsíros 3-4 -es odds alatt :)
Ilyen egy undorító 0-0 -át :bash: bet rendesen megszedte magát ezzel a promoval most azt hiszem.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 23, 2013, 21:52:10
Nem volt benne sajnos az Arsenal vezetése, ahogy egyelőre az egyetlen kis gólom is necces :(
De találtam amúgy egy egész jót, ezt raktam:


felett 14.0   Arsenal v Chelsea
(Összesített szögletek - további piacok)   23/12/2013   5.00


Kb a 15-20.percnél raktam meg, mikor kb 3-4 szögletnél jártak, kiadta ezt mint legmagasabb határ, rögtön raktam is. Mindkét gárda elég erős a széleken, amit láttam az alapján ott erőltetik igazán a játékot, és ezáltal a kontrákhoz is ott nyílik lehetőség.. ráadásul az Arsenal még Giroud fejére is sokat ívelhet. Félidőben már 8, azaz több, mint a fele meg is van. Egy gól ezen is sokat segítene azért, ha marad jó ideig 0-0 akkor rá fognak ülni az eredményre és nem várhatóak szögletek ilyen számban!
Az odds amúgy már lement 2.5 -re.

Pont 14 lett a végére... hát most mit mondjak erre a mai napra is? >:(

#237 december 24, 2013, 02:08:45, stdavid
Felett 191.5   IND Pacers @ BKN Nets
(Játék összesített)   24/12/2013   1.71


Ma a szokásos Nets over megy, számomra érthetetlen módon továbbra is nagyon baráti határokat szabnak meg rájuk. Védekezésük egyelőre nulla, ráadásul Lopez kidőlt kb a teljes szezonra, így a palánk kérdéses mit kezdenek. A Pacers viszont tegnap is játszott, így igazán nem lehetnek frissek, egyébként kikaptak a Raptorstól még otthon. Így akár még keresni valója is lehetne a Netsnek..


edit: Na, pokolian kezdenek az első negyeddel. Mindkét oldalon szar FG mutató, kintről lazán hülyére dobálhatnák a másik védelmét, de semmi. Remélem beindulnak, még nincs veszve, de a határ már 182.5 -ön jár :(

Idézetet írta: stdavid Dátum december 24, 2013, 01:10:07
Felett 191.5   IND Pacers @ BKN Nets
(Játék összesített)   24/12/2013   1.71


Ma a szokásos Nets over megy, számomra érthetetlen módon továbbra is nagyon baráti határokat szabnak meg rájuk. Védekezésük egyelőre nulla, ráadásul Lopez kidőlt kb a teljes szezonra, így a palánk kérdéses mit kezdenek. A Pacers viszont tegnap is játszott, így igazán nem lehetnek frissek, egyébként kikaptak a Raptorstól még otthon. Így akár még keresni valója is lehetne a Netsnek..


edit: Na, pokolian kezdenek az első negyeddel. Mindkét oldalon szar FG mutató, kintről lazán hülyére dobálhatnák a másik védelmét, de semmi. Remélem beindulnak, még nincs veszve, de a határ már 182.5 -ön jár :(

189 pont lett a végére, most komolyan nevetséges ez a szériám, hogy milyan nüanszokon bukdácsolok :( :(
2. félidőre beindultak a triplák, volt rohanás is, gyenge védekezések, mint ahogy vártam. 3perccel a vége előtt már csak 7 pont kellett volna, azt hittem megvan, de megálltak az utolsó 1 percben, 1 tripla ki is pördült a végén...

#239 december 24, 2013, 04:53:32, stdavid
Élőben azért egy ilyen jött legalább kötésben:

Felett 182.5   IND Pacers @ BKN Nets
(Játék összesített - élő fogadás)   24/12/2013   1.86
CHA Bobcats   MIL Bucks @ CHA Bobcats
(Megnyeri a mérkőzést)   24/12/2013   1.58
@2.96


Ez elég izgulósra sikeredett:

MIA Heat   ATL Hawks @ MIA Heat
(Megnyeri a mérkőzést)   24/12/2013   2.20


Már meg sem lepődök.. eldőlt a meccs, +10-el mennek nemhogy leállnának vagy kézfogás, rávágnak egy triplát és persze, hogy ilyenkor be is akad. De a Raptors is balfasz volt, a végjátékban 2x is 6 közé értek, de 1perc alatt visszaestek 10 fölé..

TOR Raptors +11.5   TOR Raptors @ SA Spurs
(Hendikep - élő fogadás)   24/12/2013      2.00