stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Összességében az évet fogadások terén nem látom értelmét értékelni, mert annyira nem lekövethető a naplómban se ez az év. Viszont ezt a decembert kb végigvezettem itt. Úgy gondolom elég erős hónapon vagyok túl, pláne a hó első fele lett szinte tökéletes, de a hó 2. fele is nyereséggel zárult jócskán :ok: Azért némi bukó még rávezetett arra, hogy mennyire oda kell figyelni a brm -re, és inkább a minőségre menjek, mint a mennyiségre, ezért is valszeg nem volt itt tippem napokig, amit komolyan gondolnék. (amit a guruba küldtem, azt se játszottam meg)
Januárnak ezek következtében eléggé összeszedetten indulok, kíváncsi leszek. Na, mindenkinek boldog új évet :beerchug:

#256 január 06, 2014, 03:21:27, stdavid
Manchester United - Tottenham

Anglia - Premier Liga, 2014.01.01 18:30
Alatt/Fölött(Határ 2.5) / 2
Odds: 1.70


Bővebben:
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=8782

#257 január 06, 2014, 03:21:50, stdavid
Miami Heat - Golden State Warriors

NBA, 2014.01.03 01:35
Handicap (2 esélyes)(Határ +6.5) / 2
Odds: 1.64


Bővebben:
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=8811

#258 január 06, 2014, 03:22:28, stdavid
Arsenal - Tottenham

Anglia - FA kupa, 2014.01.04 18:15
Alatt/Fölött(Határ 2.5) / 2
Odds: 1.70


Bővebben:
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=8833

#259 január 06, 2014, 03:22:52, stdavid
Chicago Bulls - Atlanta Hawks

NBA, 2014.01.05 02:00
Alatt/Fölött(Határ 190.5) / 1
Odds: 1.95


Bővebben:
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=8842

Egyébként ebben az évben még nem fogadtam :) Csak nézem a meccseket, ugyanúgy követem az infókat és egyelőre a tippjátékokat küldöm. Újévkor elhatároztam egy ilyen önkontroll challanget, alapvetően csak pár nap pihit gondoltam, de egyelőre ez is elég kényelmes :D Hosszú távon azt remélem ettől, hogy sokkal letisztultabbak lesznek a fogadásaim, nem fogok csak azért fogadni, hogy legyen miért izgulni, meg nem fogok minden meccsen élőzni, stb..

#261 január 06, 2014, 03:23:15, stdavid
Juventus - Roma

Olaszország - Serie A, 2014.01.05 20:45
Alatt/Fölött(Határ 2.5) / 1
Odds: 2.17


Bővebben:
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=8853

#262 január 11, 2014, 04:21:48, stdavid
Első fogadásom idén :)
A védekezéséről hírhedt medvék otthon fogadják az idény meglepetés csapatát a Sunsot. A hazaiak eddig az elvártnál gyengébben teljesítenek, de ez magyarázható a hatalmas sérüléshullámmal, de még így is közel 50%-ot elértek, amivel simán látótávolságban a PO.
Kulcsemberek is hiányozhatnak, de csapatként is remek a Memphis. Vendég oldalon viszont egy kifejezetten fontos hiányzó, Bledsoe személyében.
Így lényegében Dragicra kell figyelni, akit Conley sztem kikapcsol, ráadásul a hazaiak 1 nappal többet pihenhettek..
A Memphis legutóbb hosszabbításig jutott a Spurssel, a Suns Bledsoe nélkül is verte a Wolvest, de úgy gondolom szépen lassan a helyére kerülnek a dolgok.
Nálam jelentős value ez az 1.70 -es odds.


Kosárlabda, NBA
Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
Meccsgyőztes : Memphis Grizzl.
@1.70

Idézetet írta: stdavid Dátum január 10, 2014, 17:04:49
Első fogadásom idén :)
A védekezéséről hírhedt medvék otthon fogadják az idény meglepetés csapatát a Sunsot. A hazaiak eddig az elvártnál gyengébben teljesítenek, de ez magyarázható a hatalmas sérüléshullámmal, de még így is közel 50%-ot elértek, amivel simán látótávolságban a PO.
Kulcsemberek is hiányozhatnak, de csapatként is remek a Memphis. Vendég oldalon viszont egy kifejezetten fontos hiányzó, Bledsoe személyében.
Így lényegében Dragicra kell figyelni, akit Conley sztem kikapcsol, ráadásul a hazaiak 1 nappal többet pihenhettek..
A Memphis legutóbb hosszabbításig jutott a Spurssel, a Suns Bledsoe nélkül is verte a Wolvest, de úgy gondolom szépen lassan a helyére kerülnek a dolgok.
Nálam jelentős value ez az 1.70 -es odds.


Kosárlabda, NBA
Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
Meccsgyőztes : Memphis Grizzl.
@1.70

104 - 99
:great:

#264 január 12, 2014, 14:20:49, stdavid
Nekem ajándék ez a vendég odds, és így még a dnb is kényelmesen belefér. Nagyon elszálltak az Atleticoval kapcsolatban, a tabella ellenére játékerőben a közelében sincsenek a két nagynak. Valahogy mindig reménykedik ilyenkor mindenki, hogy na, más is beleszólhat, aztán jön a fekete leves és jelen esetben (remélhetőleg) aláz a Barcelona..
Messi elvileg csak pados, de most a többiek is egész jó formában elöl, de Messi ígéretesen tért vissza, csereként a fáradtabb védők ellen se lesz rossz.


Futball, Spanyol Liga Primera
Atletico Madrid - FC Barcelona
Döntetlenre visszajár : Barcelona
@1.58

Idézetet írta: stdavid Dátum január 11, 2014, 15:59:41
Nekem ajándék ez a vendég odds, és így még a dnb is kényelmesen belefér. Nagyon elszálltak az Atleticoval kapcsolatban, a tabella ellenére játékerőben a közelében sincsenek a két nagynak. Valahogy mindig reménykedik ilyenkor mindenki, hogy na, más is beleszólhat, aztán jön a fekete leves és jelen esetben (remélhetőleg) aláz a Barcelona..
Messi elvileg csak pados, de most a többiek is egész jó formában elöl, de Messi ígéretesen tért vissza, csereként a fáradtabb védők ellen se lesz rossz.


Futball, Spanyol Liga Primera
Atletico Madrid - FC Barcelona
Döntetlenre visszajár : Barcelona
@1.58


A kiemelt részt te sem gondolhatod komolyan. Szerintem is megfekteti ma a Barca az Atletít(bár adja az ég hogy ne), de az hogy közelben sincsenek, az túlzás. Idén három meccsen nem kaptak ki egyszer sem a két nagytól.

Idézetet írta: stdavid Dátum január 11, 2014, 15:59:41
Nekem ajándék ez a vendég odds, és így még a dnb is kényelmesen belefér. Nagyon elszálltak az Atleticoval kapcsolatban, a tabella ellenére játékerőben a közelében sincsenek a két nagynak. Valahogy mindig reménykedik ilyenkor mindenki, hogy na, más is beleszólhat, aztán jön a fekete leves és jelen esetben (remélhetőleg) aláz a Barcelona..
Messi elvileg csak pados, de most a többiek is egész jó formában elöl, de Messi ígéretesen tért vissza, csereként a fáradtabb védők ellen se lesz rossz.


Futball, Spanyol Liga Primera
Atletico Madrid - FC Barcelona
Döntetlenre visszajár : Barcelona
@1.58

0 - 0

#267 január 12, 2014, 20:57:04, stdavid
Hát pedig én így gondolom, a bajnokság végén is biztos vagyok benne, hogy az 1-2 -ben nem lesz az Atletico.

Ma a Real ki kell, ki fogja használni ezt az X -et és simán nyer szerintem.


Real Madrid -1.0   Espanyol v Real Madrid
(További ázsiai hendikep)   12/01/2014   1.60   

Idézetet írta: stdavid Dátum január 12, 2014, 14:22:20
Hát pedig én így gondolom, a bajnokság végén is biztos vagyok benne, hogy az 1-2 -ben nem lesz az Atletico.

Ma a Real ki kell, ki fogja használni ezt az X -et és simán nyer szerintem.


Real Madrid -1.0   Espanyol v Real Madrid
(További ázsiai hendikep)   12/01/2014   1.60   

0 - 1
Nem jött sajnos a 2. gól, CR a ziccert kihagyta a vége felé..

#269 január 13, 2014, 02:22:54, stdavid
Ismét értetlenkedek az odds miatt, a Deng cserével már egyértelműen PO csapat a Cavs, nagyon jól illik a csapatukba, pont azon a poszton voltak lyukasak. Már be is mutatkozott náluk, hozták is a meccset, igaz azt még nem láttam, kíváncsi leszek emiatt is, hogyan mutatnak a pályán.
A Kings egy nagyon erős nyugaton szerénykedik utolsó előtti helyen, nekik innen a PO szinte kilátástalan, rá kell menjenek a draftra.. van egy egész korrekt triójuk (Cousins-Gay-Thomas), de a csapatmunkájuk nulla, és a kiegészítőemberek+pad nagyon gyenge.
Ugyanannyit pihentek a csapatok, mindkét oldal javuló formát mutat, azonban eltérő motivációkkal, céllal.
Én nálam ez a párosítás nagyon sima vendég.


Kosárlabda, NBA
Sacramento Kings - Cleveland Cavaliers
Meccsgyőztes : Cleveland Caval.
@2.30