stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Nyilván észrevettétek, hogy kevesebb tippet közlök, mint korábban.
Ennek mindössze annyi az oka, hogy csak az erősebb tippeket próbálom berakni ide, de alapvetően a "játékom" is letisztult, kevesebbet fogadok, és ez az eredményességben 1-2 hónap egyértelmű után javulást hozott. De talán a naplón és az oldalon is látszik, hogy a minőség irányába ment el egyértelműen a mennyiség csökkentése. :)

#767 október 21, 2014, 19:54:01, stdavid
Nem tudom mi az oka az odds emelkedésének, de így már kihagyhatatlan.
/ha esetleg vki tud vmiről megírhatná :D/
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=12423


Man City   
CSKA Moscow v Man City
(Full Time Result)   21/10/2014   
1.66

Idézetet írta: stdavid Dátum október 21, 2014, 14:12:41
Nem tudom mi az oka az odds emelkedésének, de így már kihagyhatatlan.
/ha esetleg vki tud vmiről megírhatná :D/
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=12423


Man City   
CSKA Moscow v Man City
(Full Time Result)   21/10/2014   
1.66



Időjárás (is) esetleg? Moszkvában a meccs időpontjában mínusz 5-10 fok körül lesz a hőmérséklet, a City-ben pedig alig van angol játékos, sok a délről vagy Dél-Amerikából érkezett focista. Nem fogják bírni tüdővel. Ez is közrejátszhat valamennyire az oddsemelkedésben.

#769 október 22, 2014, 22:37:37, stdavid
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=12440

Basel   
Ludogorets Razgrad v Basel
(Draw No Bet)   22/10/2014   
1.83


92. percben, nagyon baba...


#771 október 24, 2014, 20:01:24, stdavid
Under 2.5   
Ujpest v Nyiregyhaza FC
(Total Goals)   24/10/2014   
1.95   

#772 október 25, 2014, 19:08:54, stdavid
No   
Pecsi MFC v Lombard Papa
(Both Teams to Score)   25/10/2014   
1.90

#773 október 25, 2014, 16:01:42, stdavid
MTK Budapest   
Puskas Academy v MTK Budapest
(Draw No Bet)   25/10/2014   
1.61

#774 október 26, 2014, 20:28:38, stdavid
Több bónuszt is pörgetek most más - más irodáknál, ezért most a mennyiség alaposan megugrik, talán látszik is a tegnapin. Bár szökőévente lesz ilyen, hogy mind2 underes meccs simán elmegy. :D

Ezt a Burnleyt bárki ellen veretném, hát még az Evertonnal, akiknek tökéletes ellenfél lesznek a zárkózáshoz.


Everton   
Burnley v Everton
(Draw No Bet)   26/10/2014   
1.40

#775 október 28, 2014, 00:44:16, stdavid
Végre kezdődik az NBA, már tényleg nem kell sokat várni! Végzünk a beharangozókkal is lassan, én azért még1x átnyálazom majd a long-term kínálatokat, de máris megtettem két fogadást.

A Bullsról írtam bővebben az előzetesemben, tényleg nagyon erősek lesznek. Remek védekezés, támadóoldalon sok plusz érkezett a nyáron, palánk alatt piszok jók lesznek, Noah, Gasol, Gibson, Mirotic... De az igazi faktor itt Rose, aki ha ép és egészséges lesz, akkor megállíthatatlan lesz ez a csapat szerintem. Kelet gyenge, a Cavsnél totál új gárda, NBA-n kívüli edző, hatalmas győzelmi teher, Lebron miatt rivaldafény. Én nálam itt minden mellettük szól.


NBA Championship 2014/15
Chicago Bulls
(Outright - Outright)
Odds: 9.000


Második tippem még inkább merészebb, de a bet365-nél tettem, így a cash out remek opció lehet, az pedig szinte biztos, hogy ez a Grizzlies PO gárda lesz, ott pedig mennek kört. Tavaly azért lett olyan izzadós a PO elérése, mert kb sérült volt a fél kezdő az alapszakaszban, de miután pl Gasol visszatért az onnan számított mutatók alapján jelentősen előrébb voltak. De egyébként is egy baromi erős nyugatról beszélünk az elmúlt években. Pondexter is kiülte az egész szezont, őt sem szabad elfelejteni, és egy nagy kedvencem, Vince Carter jön scorernek a padról. Lehet ennek a társaságnak ez az utolsó éve együtt (Conley - Randolph - Gasol), ha nem szólnak közbe a sérülések, akkor elérhetik a pályalőnyt. A PO-ban pedig ez a védekezés és csapatmunka, ami őket jellemzi az rengeteget fog érni. Nyugat nagyon szoros lesz, kb 1-12-ig nehéz megtippelni a helyezéseket, sztem indokolatlanul leírják őket a bukik.

MEM Grizzlies   
NBA Western Conference
(To Win Conference)   16/06/2015   
31.00

#776 október 29, 2014, 03:29:06, stdavid
Nem hogy megszoríthatja a Mavs a Spurs-t, szerintem egyszerűen nyerni fognak. A bajnoktól hiányzik Leonard, így a Dallas egyik nagy szerzeménye Parsons remekelhet majd, de összességében a Spurs legfontosabb védője esik ki, ami az egész csapatvédekezésre hatással lesz. A Dallas pedig támadóoldalon abszolút elit. Egyébként nagyon megerősödtek a nyáron, ráadásul egy texasi rangadóról van szó, plusz a tavalyi PO-ban toltak egy kis horrort már az első körben. Jelen formájában erősebb ez a Mavs.

DAL Mavericks +4.5   
DAL Mavericks @ SA Spurs
(Point Spread)   29/10/2014   
1.90

Idézetet írta: stdavid Dátum október 28, 2014, 00:39:21
Végre kezdődik az NBA, már tényleg nem kell sokat várni! Végzünk a beharangozókkal is lassan, én azért még1x átnyálazom majd a long-term kínálatokat, de máris megtettem két fogadást.

A Bullsról írtam bővebben az előzetesemben, tényleg nagyon erősek lesznek. Remek védekezés, támadóoldalon sok plusz érkezett a nyáron, palánk alatt piszok jók lesznek, Noah, Gasol, Gibson, Mirotic... De az igazi faktor itt Rose, aki ha ép és egészséges lesz, akkor megállíthatatlan lesz ez a csapat szerintem. Kelet gyenge, a Cavsnél totál új gárda, NBA-n kívüli edző, hatalmas győzelmi teher, Lebron miatt rivaldafény. Én nálam itt minden mellettük szól.


NBA Championship 2014/15
Chicago Bulls
(Outright - Outright)
Odds: 9.000


Második tippem még inkább merészebb, de a bet365-nél tettem, így a cash out remek opció lehet, az pedig szinte biztos, hogy ez a Grizzlies PO gárda lesz, ott pedig mennek kört. Tavaly azért lett olyan izzadós a PO elérése, mert kb sérült volt a fél kezdő az alapszakaszban, de miután pl Gasol visszatért az onnan számított mutatók alapján jelentősen előrébb voltak. De egyébként is egy baromi erős nyugatról beszélünk az elmúlt években. Pondexter is kiülte az egész szezont, őt sem szabad elfelejteni, és egy nagy kedvencem, Vince Carter jön scorernek a padról. Lehet ennek a társaságnak ez az utolsó éve együtt (Conley - Randolph - Gasol), ha nem szólnak közbe a sérülések, akkor elérhetik a pályalőnyt. A PO-ban pedig ez a védekezés és csapatmunka, ami őket jellemzi az rengeteget fog érni. Nyugat nagyon szoros lesz, kb 1-12-ig nehéz megtippelni a helyezéseket, sztem indokolatlanul leírják őket a bukik.

MEM Grizzlies   
NBA Western Conference
(To Win Conference)   16/06/2015   
31.00

Hmmm, azt hiszem ezek csak olyan szurkolói tippek, hogy lehessen őket figyelni egész idényben, de arra meg szerintem ott vannak a fantasy játékok. Írod a Memphisnél a cashout lehetőségét, mikor akarnál cashoutolni? Ha bejutnak, is kb. ennyi lesz az odds, ha mennek egy kört, akkor meg 15,00-ért fogják adni, jó, ha egy 1,90-et ki tudsz belőle hozni.
A Bulls gyűrű 9,00-ért nagyon kevés, nem is értem még most se, azt hittem a keleti győzelmüket adják így (de most megnéztem, az 3,60, az tényleg vicc). Cashout is se lesz könnyű, hiszen már most nagyon gyenge az odds.

Azért kívánom, hogy jól gyere ki belőle.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 28, 2014, 09:20:08
Hmmm, azt hiszem ezek csak olyan szurkolói tippek, hogy lehessen őket figyelni egész idényben, de arra meg szerintem ott vannak a fantasy játékok. Írod a Memphisnél a cashout lehetőségét, mikor akarnál cashoutolni? Ha bejutnak, is kb. ennyi lesz az odds, ha mennek egy kört, akkor meg 15,00-ért fogják adni, jó, ha egy 1,90-et ki tudsz belőle hozni.
A Bulls gyűrű 9,00-ért nagyon kevés, nem is értem még most se, azt hittem a keleti győzelmüket adják így (de most megnéztem, az 3,60, az tényleg vicc). Cashout is se lesz könnyű, hiszen már most nagyon gyenge az odds.

Azért kívánom, hogy jól gyere ki belőle.
Miért lenne gyenge a Bulls odds? Sztem meg hatalmas érték van benne, nálam most ők a leginkább esélyesek a végső sikerre, ha tippelnem kéne. De már több olyan erősorrendet is láttam, ahol 1-2. helyen voltak.
A Grizzlies tipp inkább az oddsnak szól, mert a PO gárdák jó részét 10-15 szorzón lehet fogni, de semmivel sem gyengébb gárda ez, mint a Warriors, Houston, Blazers brigád. Mint írtam, ha a sérülések elkerülik őket nagyon jó helyen jutnak be, a PO-ban pedig a stílusuk rengeteget fog érni, én nem értem, hogy a bet-nél miért lőtték ilyen magasra őket, a többi irodánál 20 körüli odds van rájuk.

Idézetet írta: stdavid Dátum október 28, 2014, 12:48:49
Miért lenne gyenge a Bulls odds? Sztem meg hatalmas érték van benne, nálam most ők a leginkább esélyesek a végső sikerre, ha tippelnem kéne. De már több olyan erősorrendet is láttam, ahol 1-2. helyen voltak.
A Grizzlies tipp inkább az oddsnak szól, mert a PO gárdák jó részét 10-15 szorzón lehet fogni, de semmivel sem gyengébb gárda ez, mint a Warriors, Houston, Blazers brigád. Mint írtam, ha a sérülések elkerülik őket nagyon jó helyen jutnak be, a PO-ban pedig a stílusuk rengeteget fog érni, én nem értem, hogy a bet-nél miért lőtték ilyen magasra őket, a többi irodánál 20 körüli odds van rájuk.

Háát, nem tudom, lehet, hogy túl élénken él bennem, hogy Bron milyen csapattal lett második Clevelandben, ez a mostani ahhoz képest all-star banda. De ha a tavalyi Miamival hasonlítom össze, akkor egy tropa Wade+egy szar Bosh helyett Irving+Love, és tavaly se nagyon volt ellenfelük, kivétel a SAS. (és egész jól sikerült a rostert összehozni.) Lehet menni Lebron ellen, de az álmoskönyvek azt mutatják, hogy annyira nem kifizetődő. Keletet szerintem egészen simán be fogják húzni, a nagydöntőt meg nem tudom, azt se látom, ki fog odaérni.