stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Lehet hogy már későn szólok, de titanbeten van most egy promó. Tíz euróért teszel végső győztesre, és kapsz ugyannyiért egy freebetet.

És remélem igazad lesz, és a Bulls megint menetel Rose-zal  :great:

Rose nálam hatalmas kérdőjel kb mint Wade. Ha 60 meccset játszani fog az már jó. Erősek lesznek védekezésben ami jól jöhet playoffban de oda akkor is kell egy egészséges Rose. Ha Lillard lenne Rose helyett nagyobb esélyt látnék a gyűrűre. De ez én vagyok ::D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 28, 2014, 13:23:33
Háát, nem tudom, lehet, hogy túl élénken él bennem, hogy Bron milyen csapattal lett második Clevelandben, ez a mostani ahhoz képest all-star banda. De ha a tavalyi Miamival hasonlítom össze, akkor egy tropa Wade+egy szar Bosh helyett Irving+Love, és tavaly se nagyon volt ellenfelük, kivétel a SAS. (és egész jól sikerült a rostert összehozni.) Lehet menni Lebron ellen, de az álmoskönyvek azt mutatják, hogy annyira nem kifizetődő. Keletet szerintem egészen simán be fogják húzni, a nagydöntőt meg nem tudom, azt se látom, ki fog odaérni.
Nekem egyelőre ez a teljesen új csapat építése eléggé sántít, meg hát NBA-n kívüli edző, palánk alatti védekezés nuku, ahogy PO tapasztalata sincs Lebront leszámítva a kezdőnek. Meglátjuk, de ebben a projektben én egyelőre nem hiszek. :D


Én sem hiszek a Clevelandben. Ekkora oddson felesleges rájuk rakni. PG poszt Irving részéről rendben (bár eléggé sérülékeny), cserék gyengék. SG: Waiters tehetséges, de már tavaly is voltak vele problémák, illetve nincsen jó viszonyban Irvingel, és már mindenhova akart menni Clevelandből....Mike Miller már tavaly se volt jó a Memphisben nem hiszem pont itt lenne isten. Inkább ő a bulikra koncentrál. SF: Egyetlen poszt ami teljesen rendben van. PF: Love nem tud védekezni, és nem is fog megtanulni sohasem. Ő erre alkalmatlan. Minusz egy ember védekezésben. Thompson viszont nagyon jó csere lesz.
C: Varejao csoda lesz ha kibír 50-60 meccset sérülés nélkül...Haywood nem annyira rossz cserének.
Ennek a gárdának még össze kell szoknia, és van egy olyan érzésem, hogy ők inkább a támadójátékban lesznek rohadt jók (Nash féle phoenix-i támadójáték), és védekezésben lesznek problémáik. Ha már kelet akkor Chicago, Charlotte vagy Toronto. Mind fiatal motivált összeszokott csapat, ráadásul mindegyikbe van egy sztár alkat aki meccseket tud nyerni, és mindegyik kiválóan védekezik. Oké egyikbe se játszik Lebron, de szerintem csapatként bőven vannak olyan jók mint egy újjáépülő Cleveland. Emlékszek a Miaminak sem ment azért minden az első évben, pedig ott a kor 3 top játékosa játszott.
Chicagonál mindenki Rose játékára koncentrál, de van ott egy olyan fiatal, mint McDermott, aki a jövő egyik sztárja lehet. Kiváló tripladobó (Korveri magasságok), és még mellé atletikus is. Butlerrel halálos páros lehetnek majd, és ehhez jön majd a palánk alatti szekció, ami a ligában a legerősebb. Rosenak meg olyan alternatívái vannak, mint Hinrich, vagy Brooks. Lássuk be, azért a Bulls tudott eddig Rose nélkül is játszani, és nem voltak olyan játékosaik, mint Mirotic, Gasol vagy Mcdermott. Bőven jók lehetnek ők.



Nyugat nekem más tészta. GSW-Dallas duóban látok fantáziát, ha már meglepetésekről van szó.

#785 október 29, 2014, 11:21:37, stdavid
A mai nap kapcsán gyorsan 2 player special.
Leonard nincs a Spursnél, mint már írtam, így Parsons fog igazán remekelni. Aki tavaly egy Harden mellett átlagolt 16 pont felett, ezt most így könnyedén meg kell dobja.


Over 15.5   
NBA 28/10 - Chandler Parsons (DAL Mavericks) Points
(Player Performances (Points))   29/10/2014   
1.83


Harden pedig egyedül van szinte támadóoldalon a Rocketsnél, sok feladata, elég labdája lesz. A Lakers periméter védekezése pedig szinte nem létező fogalom, nagyon meg fogja szórni magát, attól tartok. Egyébként alapvetően 25 pont feletti játékos ő is a statokat nézve csak.

Over 25.5   
NBA 28/10 - James Harden (HOU Rockets) Points
(Player Performances (Points))   29/10/2014   
1.83

Dallas hendi és a Harden over jött, Parsons keze nagyon nem sült, de védőoldalon jót hozott.

Randle az első mérkőzésén eltörte a sípcsontját, hihetetlen. :'( Így végképp reménytelen a helyzet, nagyon gyenge lesz az idei Lakers.


#788 október 30, 2014, 11:48:06, stdavid
Over 21.5   
NBA 29/10 - DeMarcus Cousins (SAC Kings) Points
(Player Performances (Points))   30/10/2014   
1.90

Idézetet írta: stdavid Dátum október 29, 2014, 19:59:27
Over 21.5   
NBA 29/10 - DeMarcus Cousins (SAC Kings) Points
(Player Performances (Points))   30/10/2014   
1.90


Tudsz olyan livescore oldalt ahol élőben tudok ilyeneket követni hogy egy játékos hány pontnál tart ?

Idézetet írta: kunisse Dátum október 30, 2014, 03:46:40
Tudsz olyan livescore oldalt ahol élőben tudok ilyeneket követni hogy egy játékos hány pontnál tart ?
http://espn.go.com/nba/

Cousins, b+, 4/14-es mezőnymutatót hozott, elképesztő, még feltenni sem tudta a festékből.. De a büntetőkkel együtt, és a faltproblémákkal is összehozott egy 20 pontot.. így a fájó igazán, hogy gyenge játékkal is hozhatta volna ezt simán.

Ket szep szelvenyt csinaltam ejjelre NBA-re, 3 ezer forint volt a tetem ket szelvenyen, 16 ezer jott volna ha a buzi Sacramento nem bassza el az utolso ket negyedet...+12 pontrol raktam a Kingset..Curry nagyot jatszott , sajnos az dn karomra...

Idézetet írta: stdavid Dátum október 30, 2014, 11:47:50
Cousins, b+, 4/14-es mezőnymutatót hozott, elképesztő, még feltenni sem tudta a festékből.. De a büntetőkkel együtt, és a faltproblémákkal is összehozott egy 20 pontot.. így a fájó igazán, hogy gyenge játékkal is hozhatta volna ezt simán.
Ez egy jó tipp volt szerintem, egyáltalán nem a te hibád. Vannak ilyen pecjes tippek. Amúgy pont ezért nem szeretek játékosspecre fogadni, kigondolod, hogy ez tök reális jönnie kell és akkor bumm, mégse.  :-\

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum október 30, 2014, 13:00:44
Ez egy jó tipp volt szerintem, egyáltalán nem a te hibád. Vannak ilyen pecjes tippek. Amúgy pont ezért nem szeretek játékosspecre fogadni, kigondolod, hogy ez tök reális jönnie kell és akkor bumm, mégse.  :-\
Igen, főleg az NBA ilyen, ahol 82 meccs van az alapszakaszban, el kell fogadni, hogy nagyon hullámzó az egész, a tippeket is az alaptét töredékével szabad csak rakni. Egyszerűen 1-1 meccsnek közel sincs olyan jelentősége, mint bármelyik bajnokságban, vagy pl egy NFL-ben. Itt az alapszakaszban nagyon ritkán szabad erős tippről beszélni. :)