Hogyan tudok kapcsolatba lépni a betfair irodával?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Két komoly problémám adódott az irodával kapcsolatban. Amikor igazolnom kellett magam,egyszerűen nem fogadta el a személyi igazolványomat többszöri próbálkozás ellenére,pedig jó minőségű képeket raktam fel,amin minden adat jól olvasható. A másik probléma,amivel szembesültem,hogy a kétlépcsős azonosítás miatt zárolták a számlámat, amit többször elrontottam és nem tudom,hogyan kell velük kapcsolatba lépni,de angolul kellene,ami nem megy perfektül. Valaki írna egy minta levelet,és hogy melyik menüponton keresztül lehet nekik írni?

Hasznalj google forditot, mindossze hasznalj egyszerű tomondatokat magyarul es akkor korrektul leforditja.

Pl Nem tudok belepni a szamlamra. kerem segitsenek. Elkuldtem a szemelyim. Miert nem fogadtak el?

Tudna adni valaki egy elérhetőséget,amin keresztül fel tudom venni  kapcsolatot?

Betfairen van\ volt chat. Az emailjuk pedig biztos megtalalhato az oldalukon. Tippre vmi [email protected]

Sziasztok, több éve nem használtam a Betfair számlám. Beléptem, számla egyből zárolva lett. 3 napja próbálok velük kapcsolatba lépni a support oldal chaten, de folyton azt írja ki, hogy nincs szabad munkatárs, próbáljam később. 2022-ben ez vicc, hogy máshogy nem lehet őket elérni. Nincs valami email cím hozzájuk?

Idézetet írta: sparco Dátum szeptember 20, 2022, 12:52:04Sziasztok, több éve nem használtam a Betfair számlám. Beléptem, számla egyből zárolva lett. 3 napja próbálok velük kapcsolatba lépni a support oldal chaten, de folyton azt írja ki, hogy nincs szabad munkatárs, próbáljam később. 2022-ben ez vicc, hogy máshogy nem lehet őket elérni. Nincs valami email cím hozzájuk?

Esetleg próbáld meg erre: [email protected]

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 21, 2022, 14:33:51Esetleg próbáld meg erre: [email protected]

nincs ilyen email cím, visszadobja. egyedül a [email protected] találtam, de az meg valami közösségi email, onnan nem írnak vissza.
Chaten 5 napja nem tudom őket elérni.
Esetleg valaki meg tudná nézni, hogyha be van jelentkezve, akkor megnyílik-e a chat? Lehet csak vendégként nem akarja....


Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 22, 2022, 11:36:48Twitter, facebook messenger!

olyan irodába fizessek be, akikkel csak Instán lehet kb kommunikálni?  ;D


Amúgy tényleg nonszensz, amit az ügyfélszolgálat művel!
Én már játszottam életemben vagy 10 irodánál, de a trade-elést eddig kerültem.
Gondoltam most kipróbálom, júliusban beregisztráltam.
Lefotóztam a SZIG elejét, hátulját, a lakcímkártyát, feltöltöttem, vártam.
Itt még egész hamar, 2-3 nap múlva kaptam email-t, hogy sajnos nem tudják elfogadni a fotóimat.
Kértek: nagy felbontású fényképet arról, ahogy én a kezemben tartom a személyimet (LOL), plusz banki vagy valamilyen levelet a címemmel, plusz fotót a jogsiról vagy útlevélről. Email-ben küldjem. Ja és a levél nem lehet nagyobb, mint 5 MB LOL-LOL-LOL.
Megírtam nekik, hogy én tényleg szeretnék hozzájuk pénzt befizetni, de:
- csak egy átlagos mobilom van, amin a képek darabja 10-12 Mb
- minden rezsimet online fizetem, nincsenek banki értesítőim
- továbbá lehet létezni útlevél és jogosítvány nélkül is, nekem egyik sincs
Kértem mondják meg mit tegyek ezek ismeretében.
14 napig semmi, gondoltam berágtak.
Ezért megcsináltam a fotókat, amiket tudtam, kezemben a személyi, addig állítgattam a mobilt, míg 5 Mb alatti lett a kép, plusz lefotóztam egy banki pdf-et.
Egyébként továbbra sem értem mi volt a gond az eredeti fotókkal.
Most újra 7 napja várok, szerintem nekem már nem lesz Betfair számlám, mondjuk ilyen support-al valszeg nem is kéne...

A magyar lakcimkartya sehol sem jo, mivel sehol sem ismerik. Max a magyar oldalaknak jo mint a vegas.
A kepet ha az egy 10mbos, lehet csokkenteni, tomoriteni. Pl paintben. Igen egyszeru, levagod a kepen levo felesleges reszeket.
Lakcimigazolasnak a pdfes bankszamlakivonat tokeletes. Nem kell azt kifotozni.
Az hogy kernek selfiet ahol tartod a szemelyid egyaltalan nem egyedi.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 22, 2023, 11:52:02A magyar lakcimkartya sehol sem jo, mivel sehol sem ismerik. Max a magyar oldalaknak jo mint a vegas.
A kepet ha az egy 10mbos, lehet csokkenteni, tomoriteni. Pl paintben. Igen egyszeru, levagod a kepen levo felesleges reszeket.
Lakcimigazolasnak a pdfes bankszamlakivonat tokeletes. Nem kell azt kifotozni.
Az hogy kernek selfiet ahol tartod a szemelyid egyaltalan nem egyedi.

Nem is azzal van a fő bajom, amiket kértek, hanem hogy most már 21 napja nem válaszolnak semmit.
Arra tippelek, első körben az volt a bajuk, hogy nem egész, hanem ahogy írod, kivágott kép-darabokat töltöttem fel, pusztán spórolási célból. De ebben sem lehetek biztos, mert nem válaszolnak.
A lakcímkártya jogos, ezt elfogadom.
A PDF-et pedig biztosan csak fotózom, az egészet tuti, hogy nem kapják meg, azon rajta van az aktuális egyenlegem, a havi összes költésem, semmi közük ilyen adatokhoz.

Azért nagyon dühítő ez, mert nem hogy ők kábé a top 1 ezen a piacon, hanem az egyetlenek. Játékosok milliói játszanak náluk, én meg egy rohadt válaszra várok 3 hete, 2023-ban...

Idézetet írta: Rézmalac Dátum augusztus 22, 2023, 14:29:36Nem is azzal van a fő bajom, amiket kértek, hanem hogy most már 21 napja nem válaszolnak semmit.
Arra tippelek, első körben az volt a bajuk, hogy nem egész, hanem ahogy írod, kivágott kép-darabokat töltöttem fel, pusztán spórolási célból. De ebben sem lehetek biztos, mert nem válaszolnak.
A lakcímkártya jogos, ezt elfogadom.
A PDF-et pedig biztosan csak fotózom, az egészet tuti, hogy nem kapják meg, azon rajta van az aktuális egyenlegem, a havi összes költésem, semmi közük ilyen adatokhoz.

Azért nagyon dühítő ez, mert nem hogy ők kábé a top 1 ezen a piacon, hanem az egyetlenek. Játékosok milliói játszanak náluk, én meg egy rohadt válaszra várok 3 hete, 2023-ban...


Esetleg bejelentkezés után próbáld innen:
https://support.betfair.com/hu/app/home

Ezen van élő chat!

Idézetet írta: Rézmalac Dátum augusztus 22, 2023, 14:29:36Nem is azzal van a fő bajom, amiket kértek, hanem hogy most már 21 napja nem válaszolnak semmit.
Arra tippelek, első körben az volt a bajuk, hogy nem egész, hanem ahogy írod, kivágott kép-darabokat töltöttem fel, pusztán spórolási célból. De ebben sem lehetek biztos, mert nem válaszolnak.
A lakcímkártya jogos, ezt elfogadom.
A PDF-et pedig biztosan csak fotózom, az egészet tuti, hogy nem kapják meg, azon rajta van az aktuális egyenlegem, a havi összes költésem, semmi közük ilyen adatokhoz.

Azért nagyon dühítő ez, mert nem hogy ők kábé a top 1 ezen a piacon, hanem az egyetlenek. Játékosok milliói játszanak náluk, én meg egy rohadt válaszra várok 3 hete, 2023-ban...


Nem fognak olyan doksit elfogadni ahol nem latszanak a sarkok. Tehat a kivagott,kifenykepezett pdf biztosan nem lesz jo. A pdf is csak teljes egeszeben lesz jo. Ez mindenhol igy van. Siman el tudom kepzelni hogy azert nem válaszolnak mert elkuldted nekik a kepeket, ok elmondtak mi kell es mivel nem azt es ugy kuldted vissza igy felrettek.
Lakcim igazolasra vagy kozuzemi szamla kell, fenykepezve 4sarokkal, vagy bankszamlakivonat. Ha szamodra erzekenyek az adatok akkor magyar oldalt ajanlok. Vagy esetleg telefon/tv elofizetest. Pdfet pl telekomtol is le lehet tolteni.