Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Nem a saját bankszámládról töltötted fel a skrillt, és ez tilos.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 08, 2013, 13:19:25
Nem a saját bankszámládról töltötted fel a skrillt, és ez tilos.

Pfff,ez volt az első,franc tudta,hogy kell és ezt nem szabad.

Akkor már semmit nem csinálhatok?  :'(

Egy levelet próbálhatsz nekik írni, hogy először fizettél be, és ezt nem tudtad, meg többet nem fordul elő, és nincs szándékodban csalni, stb. Meg hogy tekintsenek el most az egyszer ettől a díjtól.

De nem tudom eredményre vezet-e.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 08, 2013, 13:26:46
Egy levelet próbálhatsz nekik írni, hogy először fizettél be, és ezt nem tudtad, meg többet nem fordul elő, és nincs szándékodban csalni, stb. Meg hogy tekintsenek el most az egyszer ettől a díjtól.

De nem tudom eredményre vezet-e.

Köszi,hát nagyon remélem...  :-\

Korábban olvastunk itt már olyat, hogy a skrill csak figyelmeztette az ügyfelet, költségek levonása nélkül.
Hátha...

Irtam nekik a MB oldalán lévő e-mail supporthoz,de b*sznak rá válaszolni. Esetleg valahova máshova még tudnék írni nekik?

A héten kétszer húztak le a skrill által. Először bankszámla - skrill - bwin 20 ezerről indult lett 18900 és most ugyanez bet365 - skrill - bwin és kb ugyanennyi jött. A skrill euró alapú a többi Ft. Titeket is lehúz a skrill, mert régen nem volt ilyen szerintem! Illetve tudok-e valamit csinálni ellene?

Idézetet írta: Cipolla Dátum január 11, 2013, 11:48:16
A héten kétszer húztak le a skrill által. Először bankszámla - skrill - bwin 20 ezerről indult lett 18900 és most ugyanez bet365 - skrill - bwin és kb ugyanennyi jött. A skrill euró alapú a többi Ft. Titeket is lehúz a skrill, mert régen nem volt ilyen szerintem! Illetve tudok-e valamit csinálni ellene?

Ez gondolom az átváltások miatt lehet. Ez mindig is megvolt, nem új keletű. Amíg nincs eurónk, ezt teljes mértékben nem lehet elkerülni, csak minimalizálni. Pl. azzal, hogy azonos pénznemű a skrill számlád a fogadószámláiddal. A bwin kivételével jóformán mindenütt meg lehet csináltatni a pénznemváltást. Ha bankszámla és skrill között kell pénzt mozgatni (átutalás), és mindkettő forintos, akkor itt sem lesz átváltási költség, csak a kifizetésnél egy fix díj (1,8€-nak megfelelő forint).

Idézetet írta: benson Dátum január 11, 2013, 12:52:15
Ez gondolom az átváltások miatt lehet. Ez mindig is megvolt, nem új keletű. Amíg nincs eurónk, ezt teljes mértékben nem lehet elkerülni, csak minimalizálni. Pl. azzal, hogy azonos pénznemű a skrill számlád a fogadószámláiddal. A bwin kivételével jóformán mindenütt meg lehet csináltatni a pénznemváltást. Ha bankszámla és skrill között kell pénzt mozgatni (átutalás), és mindkettő forintos, akkor itt sem lesz átváltási költség, csak a kifizetésnél egy fix díj (1,8€-nak megfelelő forint).

És azt nem tudod skrillen hol lehet pénznemet váltani?

Idézetet írta: Cipolla Dátum január 11, 2013, 11:48:16
A héten kétszer húztak le a skrill által. Először bankszámla - skrill - bwin 20 ezerről indult lett 18900 és most ugyanez bet365 - skrill - bwin és kb ugyanennyi jött. A skrill euró alapú a többi Ft. Titeket is lehúz a skrill, mert régen nem volt ilyen szerintem! Illetve tudok-e valamit csinálni ellene?

A bankszámla - skrill - bwin útvonalból nyugodtan kihagyhatod a skrillt és máris megspóroltad a váltások költségeit.

Az euró skrillre még szükséged lehet, ha rákapsz a "nem forintos" irodákra, érdemes jól megfontolni a váltást.
Nekem forint skrillem van és eurós netellerem és igyekszem minden fogadószámlámat a hozzáillő pénztárcáról tölteni.
A két pénznem között pedig kétféleképpen váltogatok:
- ha egy eurós és egy forintos iroda között arbitrázst játszom, akkor lényegében én adom meg az átváltási árfolyamot
- a neteller --> skrill útvonalhoz meg az unibetet szoktam közbeiktatni (bár hetek óta nem csináltam), ahol középárfolyamon váltják az eurót és eddig sikerült kiutaltatnom is...  :)
Gondolom a másik irány is működhet.


Amennyiben egy skrill számlához 2 email cím is van csatolva és a secundary email cím van regisztrálva egy irodánál, majd arra küldik ki a pénzt, az ugyanúgy megérkezik?

Régebben nekem is volt ilyen problematikám. Egyetlen egyszer, de úgy emlékszem nem volt gond, így is megjött.

Nekem 5 email van hozzárendelve. Mind az öt emaillel kértem le pénzt, gond nélkül megjött..

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy ha egyik ismerősöm küld pénzt skrillen akkor azt be tudom fizetni irodához? Nem csináltam semmiféle hitelesítést a skrillen.
Előre is kösz a válaszokat!

Idézetet írta: Tipsz Dátum január 23, 2013, 21:06:46
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy ha egyik ismerősöm küld pénzt skrillen akkor azt be tudom fizetni irodához? Nem csináltam semmiféle hitelesítést a skrillen.
Előre is kösz a válaszokat!
Be. Feltéve, ha az ismerősöm küld pénzt azt jelenti, hogy az ismerős a Skrilljéről küld át a Te Skrilledre zsét.