Napi tipp - Május 26.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás
PERU: Liga 1 - Apertura
Időpont: 23:00
Alianza Lima-Binacional
Tipp: Hazai csapat gólszám 3,5 felett
Odds: 6,00
Bet365

Indok: Elég érdekes megfigyelés, de a vendég csapat idegenbe egy jó pár meccse nyer,majd ezt követően veszít.És ha kikapnak,akkor 4 gólt kapnak( egyszer csak 3 gólt kaptak).Most a veszít jön,szóval jöhet a 4 gól.Elég érdekes ez a perui bajnokság, mert az első helyezett játszik a 11.-kel, mégis kőkemény favorit a hazai gárda.Na de remélem egy szokásos perui góleső lesz, legalább 4 hazai dugóval.

Idézetet írta: BaXee Dátum május 26, 2019, 00:06:37
WTA French Open - 26 May 2019, 13:00
Kuznetsova S. - Kucova K.
Kucova K.
@3.20
pinnacle

Mindkét lány utolsó meccsét láttam, Kuzni Nurnbergben egy alulértékelt Larssontól szenvedett vereséget, Kucova pedig selejtezőkben nyereget, legutóbb Swan ellen. Őszintén szólva egyikőjük játékát se láttam valami meggyőzőnek, Kucova szervajátéka nem volt rossz, bár Swan lábában már elég sok volt, hiszen azelőtti nap nagyot küzdött és ez a fogadójátékán meg is látszott. Én szerintem két fos játékosból jó nem sülhet ki, viszont Kuznira biztos nem fogadnék, akár nyer.. Overall, tény, hogy az orosz a jobb teniszező,viszont nem vagyok benne biztos, hogy ez egy olyan sima Kuznetsova győzelem lenne, 50-50et nem mondanék, inkább 60-40 Kuzni javára, de még akkor is simán value, plusz akár holnap is bejöhet az a 40...
NYERTES

Idézetet írta: Noppyka Dátum május 26, 2019, 09:15:57
Labdarugás, Olaszország Seria A
2019.05.26. 20:30
Cagliari-Udinese
Tipp: vendég győzelem
Odds: 3,75
Unibet

Indok:
A hazai gárda már biztosan bentmarad az élvonalban, azonban a vendégeknek kell a pont/pontok, hogy szintén elmondhassák ezt magukról! Utolsó forduló, Olaszország... történt itt már sok meglepetés véletlenek miatt 😁
NYERTES

Idézetet írta: BvB_09 Dátum május 26, 2019, 07:56:34
Labdarúgás, U20 VB
2019.05.26. 26:30

Lengyelország U20 - Tahiti U20

Tipp: Lengyelország U20 4.5 gól felett
Odds: 1.83
Iroda: Bet365

A lengyelek hazai pályán szerepelnek a vébén, ezért kell a jó szereplés. Az első mérkőzést elvesztette a hazai gárda (0-2), igaz a vendégek is (0-3). Ha a hazaiak tovább szeretnének jutni mindenféleképpen nyerniük kell, ahhoz pedig az ellenfél is partner, mivel a vb leggyengébb csapata az ellenfél. Azzal hogy a lengyelek hazai pályán szerepelnek, egy sok gólos hazai győzelemre is van esély.

NYERTES

Idézetet írta: Noppyka Dátum május 26, 2019, 09:15:57
Labdarugás, Olaszország Seria A
2019.05.26. 20:30
Cagliari-Udinese
Tipp: vendég győzelem
Odds: 3,75
Unibet

Indok:
A hazai gárda már biztosan bentmarad az élvonalban, azonban a vendégeknek kell a pont/pontok, hogy szintén elmondhassák ezt magukról! Utolsó forduló, Olaszország... történt itt már sok meglepetés véletlenek miatt 😁

Gratulálunk Noppyka! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.