Magyar Labdarúgó Válogatott 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


M4-en azt mondták, hogy ma vissza fogja szerezni a becsületét a válogatott. Mindezt többször is, több ember is elmondta. Viktor megvette a meccset, sima hazai!

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 31, 2017, 19:43:51
M4-en azt mondták, hogy ma vissza fogja szerezni a becsületét a válogatott. Mindezt többször is, több ember is elmondta. Viktor megvette a meccset, sima hazai!
Vagy csak ők is elolvasták a főoldali előzetes címét  :beerchug:

Most értem haza a meccsről.  Hát mivel is kezdjem...A hangulat ismét fantasztikus volt, alig maradt hangom :)
Az első félidőben úgy jöttünk ki mint egy éhes oroszlán. Rég láttam ilyen mentalitással játszani a csapatot, előben nagyon tetszett ez a hozzáállás. Ami beleronditott az Korhut eladott labdája - úgy tűnik nemcsak Kispesten vannak balhátvéd gondok. Második félidő nagy csalódás volt. Kinn volt ez a sok néző, sok szurkoló akik teljes erőbedobással a csapat mellé álltak, én pedig nem azt éreztem hogy itt most ki akarnák szolgálni őket. Hazafelé tekerve is ezen gondolkodtam hogy a második félidő visszafogott játéka az a saját taktikánk miatt volt, vagy mert nem tudtunk mit kezdeni az átszervezett lettekkel.láttam az akarást és a magabiztosságot, azonban nem éreztem azt hogy jönne a henger és földbe akarnánk őket gyalulni. Tudom hogy van egy nehéz meccs pár nap múlva,  és megértem hogy taktika meg ilyenek, de ennél a mai lett csapatnál nem is találhattunk volna kellemesebb ellenfelet. Az andorra elleni meccs utan ez most olyan volt kb csunya példával élve mint amikor kidob a csajod és te direkt csúnya lányt szedsz fel hogy legyen valami és hogy ettől visszaálljon a magabiztosságod:D sajnos attól tartok hogya következő szembe jövő lány nem fog egyből összejönni

A következő szembe jövő lánynak farka lesz..

VB selejtezők: Tényleg tét nélküli meccs vár ránk?

Vasárnap este elméletileg tét nélküli mérkőzést játszik a magyar válogatott Portugáliával a Groupama Aréna gyepszőnyegén. Azonban, ahogy pénteken a lettek elleni 3:1-es győzelmet követően Hajdú B. István fogalmazott, az andorrai vereséget egy kötelező győzelem még nem feledteti. Olvasd tovább ITT!

Vasárnapra 1,36-ról 1,5-re nőtt a portugál győzelem oddsa. Viktor ezt a meccset is megvette volna?

Idézetet írta: Baknyúl Dátum szeptember 03, 2017, 11:42:23
Vasárnapra 1,36-ról 1,5-re nőtt a portugál győzelem oddsa. Viktor ezt a meccset is megvette volna?

Akkor kinyírom...szólhatott volna az előzetes megírása előtt... ;D

nem kell ezt megvenni,sztem most anelkul is meglephetik a portugalokat,akar egy gyozelemmel is

Idézetet írta: Baknyúl Dátum szeptember 03, 2017, 11:42:23
Vasárnapra 1,36-ról 1,5-re nőtt a portugál győzelem oddsa. Viktor ezt a meccset is megvette volna?

Lehet nem kezd majd CR, hogy pihentessék, szerintem csak ennyi.

Idézetet írta: Linzer Dátum szeptember 03, 2017, 12:21:47
Lehet nem kezd majd CR, hogy pihentessék, szerintem csak ennyi.
szerintem most fordították le az irodáknak a félelmetes magyar nyilatkozatokat és rájöttem hogy Böde kezd elől Szalai helyett :D /irónia smiley

Lehet hogy egy sztar titkolt serules van benne, de CR pihenteteset kizartnak tartom mivel a Realban eltiltott. Sztem valoszinubb inkabb hogy csak korrigaltak az oddszon. Azert haromeselyben 1.36 az lofing, nem realis. Az Eb-n is majdnem megvertuk oket, es a portugalok idegenben minden selejtezocsoportban beegnek egyszer.

Egyebkent kivancsi vagyok mire megyunk/mit akarunk majd a kapu elott. Elvileg ugye nincs ertelme bekkelni, vb mar kuka, hazai palyan illene a szegyent felulirni a memoriakban. Fonte lehet a kulcs, nagyon jo vedonek tartom de mar egy eve kb amator szinten tolja. Annyira elhalvanyult hogy mar az ujsagirok sem ismerik fel, a Nemzeti Sport tegnapi szamaban Andre Silva igy, Andre Silva ugy, mindezt Fonte kepevel.  :D

Idézetet írta: Baknyúl Dátum szeptember 03, 2017, 11:42:23
Vasárnapra 1,36-ról 1,5-re nőtt a portugál győzelem oddsa. Viktor ezt a meccset is megvette volna?

Lehet, hogy az első gólt mi lőhetjük, aztán majd kapunk hármat.

(mondjuk én az EB meccsünkre is úgy emlékszem, hogy kétszer is pár percen belül egyenlítettek a portugálok a 2. félidőben, aztán az utolsó negyed órában már egyik csapat sem erőltette a győzelmet, de ha muszáj lett volna, elvernek minket)

Lehet itt álmodozni, de sajnos a valóság az, hogy Portugália elver ma minket. Nekünk mindegy, nekik a tét az első hely.

#29 szeptember 03, 2017, 15:28:16, Baknyúl
Rasszista trollként eljátszottam a gondolattal, hogy a portugálok az esélyegyenlőség jegyében csak a sötétbőrű játékosaikkal állnának ki ellenünk:
      Éder   (Bébé)
Bruma             Gelson Martins
(S. Varela)                  (Nani)
   Joao Mário   - Renato Sanches
                (Manuel Fernandes)   
   William Carvalho    
   (Danilo Pereira)         
         
Eliseu- Pepe- Ric. Pereira- Nelson Semedo
                     (Edgar Ié)  (Bosingwa)
   kapu: Bruno Varela,Benfica   

Szerintem még így is nyerniük kéne, komoly fizikai fölényben vannak. Azért várom, változik-e a kezdőjük a feröerihez képest.