Német Foci Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 május 13, 2018, 09:23:06, oakland23
Azért mekkora lúzer vagyok, előző két idényben tettem a HSV kiesésére, két éve tán 20.00-as odds is volt unibeten, hogy kiesnek. Idén talán már csak 5.00 körül, arra már nem neveztem be, erre bakker, hát nem kiesnek  ;D

Aminek örülök, az a Lúzerkúsen szereplése. Faszán lecsúsztak a BL-ről, de milyen lúzer módon már... Sutti ellen otthon egy gyenge iksz, vagy a Bréa ellen egy jobb meccs itt a hajrában, és ott a BL, meg a sok zsozsó, de ezen a két meccsen egy gólra sem volt jó a csapat  ;D


Rajtam kívül érzi még valaki a Kielben a "csít"?? Nem lesz egyszerű menet ez a Wolfie számára...szép, hogy elpicsázták az utolsó fordulóban a Kölnt, de ez a Kiel ontotta a gólokat az utóbbi fordulókban a Bundes 2-ben, ráadásul idegenben 1:1-et tolt a bajnok Düsseldorffal, akik játékerő szempontjából a Farkasok környékén mozognak. Van, aki szemezik rajtam kívül ezzel a csörtével?

Hogy csaljuk el a német kupát című műsorunkat láthatták
Remélem ez a bíró nem jut haza ma

Idézetet írta: ricsi046 Dátum május 19, 2018, 22:02:45
Hogy csaljuk el a német kupát című műsorunkat láthatták
Remélem ez a bíró nem jut haza ma


...sose szerettem a Bayern.t...de egy tizit el vettek tőlük a végén....és még a videbíró segítségével sem látta a bíró....elég érdekes

Idézetet írta: kreatos Dátum május 19, 2018, 22:06:05

...sose szerettem a Bayern.t...de egy tizit el vettek tőlük a végén....és még a videbíró segítségével sem látta a bíró....elég érdekes

Plusz a 2. Frankfurt gólt is el kellett volna venni