Napi tippek - Március 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tippek - Március 2019

Van egy tipped? Oszd meg fórumtársaiddal. Gyűjtsük össze március hónap legjobb tippjeit ebben a fórumtémában.

Gólokban gazdag rangadók szombaton?

Kora délután a Tottenham és Arsenal összecsapásával indul az angol program, de estére sem maradunk derbik nélkül, hiszen a spanyol és olasz bajnokságban is lesznek kiváló párosítások. Ha ezeken is legalább háromszor zörren a háló, akkor az alábbi overes szelvénnyel négyszeres pénz nyerhető az Unibet fogadóirodánál!

Tetszik a szelvény? Irány az Unibetre!


Porto-Roma ikszre és 2.5 alattira szerintem jónak tűnik. Az olasz csapat nyilván bekkelni fog.

Szelvény ajánló

A mai nap (március 5. kedd) során felhasználóink körében az alábbi három tipp a legnépszerűbb. Három hazai győzelem, kettő a BL-ből, egy pedig a francia bajnokságból. Vajon ülni fognak a néptippek?

Összeállítom a szelvényt az Unibetnél! KATT!


Palace-Brighton élő

Ryan lapot kap @ 19.00

a vendégek 0-1-re vezetnek, Ryan kapus minden kirúgásnál időt húz. Ha nem sikerül egalizálni, előbb-utóbb lapot kap időhúzásért

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 09, 2019, 14:08:55
Palace-Brighton élő

Ryan lapot kap @ 19.00

a vendégek 0-1-re vezetnek, Ryan kapus minden kirúgásnál időt húz. Ha nem sikerül egalizálni, előbb-utóbb lapot kap időhúzásért

Szép, okos tipp. Köszike  :beerchug:

félidő van
kosár bet365
Adroit SWU

55-54 félidei állás ehhez képest a szorzók elég furák, érdemes ránézni

Valladoid  vs. Real Madrid Tipp: G/G H Odds: 8,50

Hannover vs Leverkusen Tipp: G/G V Odds: 2,50

13:00-tól élő felület, bet365

kenyai foci, Migori-Ushuru

a Migori youth uccsó 3 meccséből 2 volt olyan, ahol 8 gól esett. hátha a listavezetővel is overezik egyet  ;)
én pl behúztam mindenféle overt, de pl. kifejezetten tetszik az, hogy a félidőben mindkét csapat gólt lő 8.00-as oddsért.  Az Ushuru rugat egyet magának, aztán válaszol vagy 4-el félidőig  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 13, 2019, 12:55:42
13:00-tól élő felület, bet365

kenyai foci, Migori-Ushuru

a Migori youth uccsó 3 meccséből 2 volt olyan, ahol 8 gól esett. hátha a listavezetővel is overezik egyet  ;)
én pl behúztam mindenféle overt, de pl. kifejezetten tetszik az, hogy a félidőben mindkét csapat gólt lő 8.00-as oddsért.  Az Ushuru rugat egyet magának, aztán válaszol vagy 4-el félidőig  ;D

Ez nagy szopacsnak tűnik, majd március 23-án kell visszaszopatni, akkor játszik legközelebb a Migori idegenben. Eddig 22 perc alatt nem volt lövési kísérlet, ez elég frusztráló tud lenni, és aggodalomra ad okot  :D

Nemtudom mennyire hihető ez a stat, hogy az első félidőben egyik csapat sem próbálkozott kapuralövéssel...  :D

Mindenesetre befedeztem valamennyire a dolgot egy 0.5 under-rel. Nekem úgy néz ki, hogy csak akkor bukok, ha pontosan 1 gól lesz a mérkőzésen... Szóval aki le akarja aratni a babérokat, az játszhatja, hogy pont 1 gól lesz...  ;D

Ok, majd a 87. percben 0-0-nál húzok egy 0,5 overt.


Március 23-án szólj majd rám akár privát üziben is, hogy behúzzam a Migori meccsét overre. Rábaszok vagy 10K a 7,5 overre  ;D

(Egyébként nem tudom, az a kis bet365 grafika mennyire volt reális, ott a 70. perc környékén néztem rá utoljára, még mindig egy kaput eltaláló lövés volt, mellé menő egy sem. Azért azt nem hiszem, hogy egyáltalán nem volt lövés. Tegyük fel, bundázva volt, egy párat a látszat kedvéért gondolom akkor is kapu felé küldtek

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 13, 2019, 16:41:23
Március 23-án szólj majd rám akár privát üziben is, hogy behúzzam a Migori meccsét overre. Rábaszok vagy 10K a 7,5 overre  ;D

(Egyébként nem tudom, az a kis bet365 grafika mennyire volt reális, ott a 70. perc környékén néztem rá utoljára, még mindig egy kaput eltaláló lövés volt, mellé menő egy sem. Azért azt nem hiszem, hogy egyáltalán nem volt lövés. Tegyük fel, bundázva volt, egy párat a látszat kedvéért gondolom akkor is kapu felé küldtek

Én néztem a végén is a grafikont, a 90. percben, akkor is nulla volt... pontosabban 1, a tizi...  ;D