Február 19, 2020, 17:05:30 pm CET

Szerző Téma: BL-selejtezők 2019/20  (Megtekintve 3133 alkalommal)

Elérhető csabax

• Veterán
Re:BL-selejtezők 2019/20
« Dátum: Augusztus 14, 2019, 12:51:16 pm CEST »
Nyilván nagyon eltérőek az úgymond "magyar" és/vagy "nem magyar" fociteljesítményekről alkotott vélemények. Embere válogatja. Ám, hasonlatot használva, én például nem szoktam tapsolni a bankautomatának azért, mert kiadja a pénzt. És azért sem szoktam megdicsérni másokat, hogy van annyi eszük, hogy egyenek, amikor éhesek, s igyanak akkor, amikor szomjasok.

A focira és a magyar klubcsapatokra visszatérve:
Mivel én ahhoz szoktam hozzá és azon nevelkedtem fel, hogy a magyar focicsapatok általában az év végéig szerepelnek, de gyakran még a következő év tavaszán is szerepelnek a nemzetközi kupasorozatokban, néha pedig a döntő közelében vannak vagy magába a döntőbe is eljutnak (pl. nagyon szurkoltam a Videoton UEFA Kupa-döntős csapatának is), az utóbbi években mindig csalódásként élem meg azt, hogy a magyar klubcsapatok jobbára már nyáron elbúcsúznak a nemzetközi kupaszerepléstől.
Így hát hiába van ez a gyatra szereplés már hosszú-hosszú évek óta, tehát elvileg már megszokhattam volna ezt, ám az a helyzet, sajnos, hogy hiába vagyok tudatában a magyar focicsapatok nagyon gyenge képességeinek, és hiába tudom már előre, hogy még nyáron búcsúzik az összes magyar focicsapat, sajna még ennyire sok év eltelte után sem tudom megszokni ezt a számomra roppant szomorú állapotot. Pedig muszáj lesz, hiszen vagy megszokok vagy megszökök.
Akkor pedig igazán fájdalmas a dolog, amikor tudom, hogy a Ferencvárosi TC értékesebb, mint a Manchester United, a Real Madrid és a Barcelona együttvéve, ám ezt a drága Fradit hazai pályán veri bucira egy horvát csapat.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Thank-o-Matic 3.0 By Adk Team