Április 03, 2020, 02:26:23 am CEST

Szerző Téma: Vuelta a Espana 2019  (Megtekintve 7503 alkalommal)

afrikailajos

• Vendég
Re:Vuelta a Espana 2019
« Dátum: Szeptember 12, 2019, 12:00:49 pm CEST »
Igen, az irodák nagyon felkészültek. Tudok pár dolgot erről mert ismerek egy srácot aki ebben dolgozik úgymond, Máltán, bár manapság már nem beszélünk, régebben ő is ezen az oldalon állt nem a túloldalon, azaz tipster volt:-). Konkrétan ő monitorozza a fogadókat, meg kiszűri aki úgymond "veszélyes", magyarul aki potenciálisan sokat nyerhet a jövőben.
Egy halom adatbázisuk van mindenre, meg nyilvántartásaik arra hogy ki melyik sportágban erős, aztán jön a sportágspecifikus korlát és csak néz a fogadó, hogy NBI focira nem tehet szinte semmit, de BL-re arra persze amennyit akar annyit:-)
Régebben sokkal amatőrebb szinten ment ez, mára ez más, pl. tőle konkrétan megtudtam hogy svéd kézi 2. ligára az esélyekről, oddsszokról egyeztetnek a svéd kéziszövetség egyik szövetségi edzőjével aki képben van teljesen abban a ligában. Ez is több éves info már, ki tudja azóta még mi minden van. Azt is tudom, hogy sportfogadói fórumokat is figyelnek, hogy ott feltűnik-e valami belső info vagy bármi egyik vagy másik meccsről.
Pinot esetében is belső info lehetett, nyilván bet365-nek évek óta van bejáratott kapcsolata mert ez látszik abból ahogy kezelik az oddsszokat meg reagálnak mindenre, de ez olyan személy lehet aki benne van nagyon, valószínűleg személyesen ismer versenyzőket, sportigazgatókat tehát vagy valami kerékpáros szakíró aki utazik versenyről versenyre és minden infót tud, vagy egy volt kerékpáros aki szintén ott van folyamatosan tűzközelben és van valami pozícíója is mondjuk a nemzetközi szövetségben. 
Egyszerűen szerintem rájöttek az irodák, hogy egyszerűbb ( és főleg kevesebbe kerül ) pár hozzáértő, bennfentes, profi embert jól megfizetni mint kifizetni a sok nyereményt olyan fogadóknak akik szintén eléggé értenek adott sportághoz.
Colombo is nyomoz már a belso ember kilétét illetoen.
https://scontent.fbts3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13921166_1076435239106336_1525174047925787674_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQkPntpT5Td1VDV7DxVvlMM5wCsPrYc8CG-nqoXWEoOHba8kwoAMHbpoYRbeu3zJ5b0&_nc_ht=scontent.fbts3-1.fna&oh=cb9a3fe1c6d9c909db8c3321c6d0a0d9&oe=5E0501BC

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Thank-o-Matic 3.0 By Adk Team