Január 29, 2020, 02:32:06 am CET

Szerző Téma: Kerékpár  (Megtekintve 54051 alkalommal)

Nem elérhető Pozzato

• Régi motoros
Re:Kerékpár
« Dátum: Augusztus 13, 2019, 18:10:38 pm CEST »
Már csak 1,5 hét a Vueltáig. Nézegettem a mezőnyt, jónak igérkezik, reményeim lesz izgalom. Egyelőre ez a mezőny:
Sprint: Fernando Gavíria, Sam Bennett, Fabio Jakobsen, Max Walscheid, Sonny Colbrelli, John Degenkolb, Mark Cavendish.

Ez így nálam egy erősorrend is egyben, nagy csata lehet Gavíria és Bennett között. Saccra 6-7 sprintet számolok, kíváncsi vagyok, hogy ki megy még oda. Jakobsen a holland bajnokság óta nem volt éles, Cavendish botrány, Degenkolb sem a legjobb. Colbrellire leszek kíváncsi, hogyan pörög fel a TdF után. Walscheid okozhat olykor meglepetést.

Összetett
Movistar: Quintana, Valverde és Carapaz
Jumbo-Visma: Kruijswijk, Bennett és Roglic
AG2R: Latour
Astana: M.A. López
Bora: Majka
Mitchelton-Scott: Yates és Chaves
DD: Meintjes
EF: Urán, Carthy és Higuita (van Garderen?)
Ineos: De La Cruz és Geoghegan Hart
Sunweb: Kelderman
UAE: Pogacar és Aru

Akire kíváncsi vagyok:
Carapaz képes-e a duplára? Hagyja-e őt a Movistar? Quintana kegyvesztett lett, Valverde szerintem nem lesz képes top teljesítményre, bármennyire szeretném. Egyetlen reális opció a ecuadori.
Roglic mit tud egy ilyen csapattal? Esetleg Kruijswijk kap egy back-to-back GT-t?
Latour kipihentebb, mint a többiek, de okkal. A felkészülése nem tűnik rossznak, ott lehet a top10-ben.
López számára a Giro nem jött össze, most is nagyon erős a csapata, jobban fekszik neki a Vuelta, de a lengyel körön láthatatlan volt.
Higuita kap-e esélyt az EF-től? Urán ott lesz, meg Carthy, de kiváncsi vagyok a kis kolumbiaira.
Pogacar képes rögtön az első WT szezonjában, az első háromhetesén egy top10-re? Lehet kockáztatok majd.. A helyzet az, hogy az irodák is így saccolnak, látatlanba szerintem 1.90 lesz a szorzója.  ::) Ha magasabb, abban lehet érték.

Úgy vélem, Carapaz előtt ott az esélye a duplára, mert egyelőre ez nem komoly mezőny. Ezen múlhat akár a szerződése is. Ha Unzué megbízik benne, rá építenek mindent, akkor azt is eléri, hogy nyer idén a csapat két GT-t, jó eséllyel Carapaz alá is ír hozzájuk jövőre és nem megy az Ineosba.

Thank-o-Matic 3.0 By Adk Team