Április 22, 2019, 02:04:44 am CEST

Szerző Téma: TippmixPro  (Megtekintve 210327 alkalommal)

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
Re:tippmixPro
« Dátum: Április 28, 2017, 21:21:26 pm CEST »
Srácok!
Be akartam regisztrálni tippmixprora, de azt írta bankszámlaszámnál, hogy "Egyedi adat szükséges". Írtam mailt ügyfélszolgálatnak, utána telefonon is beszéltem egy ügyfélszolgálatos nővel. Elmondtam a problémámat, bediktáltam neki a nevem, bankszámlaszámom, erre azt mondja, hogy ezzel a bankszámlaszámmal már egy másik valaki regisztrált...:D Most ilyenkor mi van? Emberünk biztos örülni fog, mikor megpróbálja kiutalni a pénzét és nem sikerül, vagy nem kapja meg. Ameddig csávó nem veszi észre, hogy elk*rta, addig nekem sanszom nincs regisztrálni. :D Na mindegy, maradok más irodáknál. Valakinek volt hasonló élménye? :D

Igazold bankszámla kivonattal a tippmixpronak, hogy az a tiéd és kérd őket, hogy zárják be az illetéktelen számláját!
(de legalábbis szólítsák föl, hogy igazolja a számláját, mert lehet, hogy csak elgépelte a számlaszámot, amely hasonló a tiédhez)
A kollégának is jól jön, ha vétlen a dologban, ha meg csaló, akkor meg az irodának muszáj lépnie. (...és neked sem célszerű hagyni, hogy a számlád máshoz legyen rendelve)
« Utoljára szerkesztve: Április 28, 2017, 21:28:09 pm CEST írta Knapp »

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Thank-o-Matic 3.0 By Adk Team