December 10, 2019, 06:38:44 am CET

Szerző Téma: La Liga 2018/19  (Megtekintve 4989 alkalommal)

Nem elérhető alexthebest

• Régi motoros
Re:La Liga 2018/19
« Dátum: Február 18, 2019, 11:56:02 am CET »
Kommentátor mondta a Real-Girona meccs közben, hogy (most fejből nem tudom pontosan idézni, de kb-re) ha Marcelo játszik a védelem bal szélén, akkor 57 percenként kap gólt a Madrid átlagban, Raguillónnal ez 120 perc fölött van  ;D
Sokan már korábban is ekézték, hogy mennyire balfasz a védekezést illetően. Én, aki inkább a támadó foci szerelmese, fel sem tűnt, de most, hogy ezek a kritikák egyre élesebbek, elkezdtem én is nézni a mozgását (mint amikor NBA-ban player specialt teszek, teljesen máshogy nézem a meccset  ;D), és tényleg, ez a Marcelo tökre el van varázsolva. De már támadásban sem tesz hozzá annyit, amit még hozzátett, amikor CR7 játszott előtte. Nem tudom, milyen szerződése van, de csodálkoznék, ha még jövőre is a Madrid játékosa lenne, de ugyanígy vagyok Bale-lel is.

De hogy a Barcát sem értem, az is biztos. Elhozza Boatenget, persze ok, zsebpénzért mert tán valami 2 M Eurót fizettek érte, ami tényleg aprópénz, de amit hétvégén is csinált... Nem tudom, miért nem hoznak fel valakit, beteszik egy-két ilyen meccsre, nevet szerez magának, talán még gólokat is lő, aztán mai árakat nézve 40-50 milliót máris lehet kérni érte. Legalábbis így gondolom én. Vagy ha már hozni akartak egy nyugdíjast, akkor miért nem szóltak Ronaldinhnak  :)

Marcelo addig volt hasznos amig ott volt mellette a cimbi. Egyreszrol mert nagyon ereztek egymast CR-rel, masreszt mert CR (Marcelo segitsegevel) tudott annyi golt loni hogy beleferjenek a kapott golok Marci oldalan :D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Thank-o-Matic 3.0 By Adk Team