Április 23, 2019, 23:54:37 pm CEST

Szerző Téma: TippmixPro  (Megtekintve 210688 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Krens

Re:tippmixPro
« Válasz #1005 Dátum: Április 29, 2017, 17:32:38 pm CEST »
Felhívtam őket, megoldottuk a dolgot. Szóval:
Ez egy másik nő volt, de kérdezgetett azért pár dolgot, és így kiderült, hogy az illető is azonos településen él, és egy városban is születtünk, szóval tényleg ismerem. Nevet nem adhatott meg nekem, ezért azt tanácsolta hogy mondjak neki 1-2 nevet akire tippelnék, hogy beszéltem vele sportfogadásról, vagy megadhattam neki esetleg a bankszámlám.
Kiderült, hogy én vagyok a hülye mégis, 2 ismerősöm nevét mondtam, egyiket el is találtam, amire már rábólinthatott a nő, hogy igen az ő nevén van. Több éve volt már az a regisztráció, és pénzmozgás ugye nem történt, nem is tudott volna csak egyedül a számlaszámommal. Ezzel a haverommal ritkán beszélek csak, meg ő csak szelvényen fogad, szóval ezt szerintem mindketten elfelejtettük 1-2 év alatt. Ráírtam haveromra azóta, nincs problem.
De most ez mi amúgy? Ha nem lett volna azonos település, akkor hogy oldódott volna meg? Elmondta ez a nő is vagy 3x, hogy ők nem tudnak ilyenkor semmit sem tenni. Mondtam neki hogy írhattak volna neki egy e-mailt vagy valami, de nem. Azt mondta, hogy ilyenkor ők nem tehetnek semmit, nem vehetik vele fel a kapcsolatot. Ez azért furcsa volt, hogy találgatással meglett a név, amit már így megerősíthetett, de ez volt az egyetlen ötlete neki is.

Nem elérhető Tigris

« Válasz #1006 Dátum: Április 29, 2017, 23:25:04 pm CEST »
(azon meglepődnék, ha nem lehetne egyetlen szám elírásával - vagy akár kettő felcserélésével - "belefutni" egy másik számlaszámba, mikor a 16 jegyű számlaszámok esetén 10 számjegy általában azonos, ha ugyanahhoz a fiókhoz/egységhez tartozik az ügyfél... Szerintem inkább az igaz, hogy nem egymást követő számlaszámokat generálnak az egymást követő ügyfeleknek.)

Pedig nem igazán lehet a bankszámlákba épített ellenőrző számok miatt: https://www.bankracio.hu/blogpost/363-ki-kapja-meg-az-atutalasom-ha-eltevesztem-a-szamlaszamot, http://kiszamolo.hu/a-bankszamla-szamrol-es-a-bankkozi-utalasrol/

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1007 Dátum: Április 30, 2017, 11:43:10 am CEST »
Pedig nem igazán lehet a bankszámlákba épített ellenőrző számok miatt: https://www.bankracio.hu/blogpost/363-ki-kapja-meg-az-atutalasom-ha-eltevesztem-a-szamlaszamot, http://kiszamolo.hu/a-bankszamla-szamrol-es-a-bankkozi-utalasrol/

Igen, erre az ellenőrző módszerre én is ráakadtam tegnap, ez alapján legalább kettőt kell rontani és egymás melletti számok felcserélése kevés.

Felhívtam őket, megoldottuk a dolgot. Szóval:
Ez egy másik nő volt, de kérdezgetett azért pár dolgot, és így kiderült, hogy az illető is azonos településen él, és egy városban is születtünk, szóval tényleg ismerem. Nevet nem adhatott meg nekem, ezért azt tanácsolta hogy mondjak neki 1-2 nevet akire tippelnék, hogy beszéltem vele sportfogadásról, vagy megadhattam neki esetleg a bankszámlám.
Kiderült, hogy én vagyok a hülye mégis, 2 ismerősöm nevét mondtam, egyiket el is találtam, amire már rábólinthatott a nő, hogy igen az ő nevén van. Több éve volt már az a regisztráció, és pénzmozgás ugye nem történt, nem is tudott volna csak egyedül a számlaszámommal. Ezzel a haverommal ritkán beszélek csak, meg ő csak szelvényen fogad, szóval ezt szerintem mindketten elfelejtettük 1-2 év alatt. Ráírtam haveromra azóta, nincs problem.
De most ez mi amúgy? Ha nem lett volna azonos település, akkor hogy oldódott volna meg? Elmondta ez a nő is vagy 3x, hogy ők nem tudnak ilyenkor semmit sem tenni. Mondtam neki hogy írhattak volna neki egy e-mailt vagy valami, de nem. Azt mondta, hogy ilyenkor ők nem tehetnek semmit, nem vehetik vele fel a kapcsolatot. Ez azért furcsa volt, hogy találgatással meglett a név, amit már így megerősíthetett, de ez volt az egyetlen ötlete neki is.

Az a kisebbik baj, hogy nem emlékeztél rá, a nagyobb hiba szerintem, hogy megadtad másnak...   ;)
Egyébként ha szabályos más bankszámlaszámát használni a ki- és befizetésekhez, akkor ezzel te is élhetsz!
Ismerős, családtag számlaszámát te is beregisztrálhatod.
Ehhez én kikérném a Szerencsejáték Zrt. írásos véleményét:
ha hivatalosan engedik, akkor lesz róla tőlük erről papírod is, ha nem, akkor meg megint csak ők a hülyék, akik mégis hagyják.

Mondjuk nem tudom, ez a pénzmosás elleni törvényekkel hogyan lehet szinkronban, de talán azért ilyen toleránsak, mert a papíralapú tippmix egyik nagy vonzereje szintén az, hogy anonim módon, büntetlenül lehet vele legalizálni a bevételeket.
A fentieket továbbgondolva, nyithatok több tucat számlát a tippmixpro-nál különböző nevekre, hogy aztán mindegyikhez egy saját bankszámlát adjak meg (lehet ugye akármennyi bankszámlám, ezt semmi nem tiltja), így egyszerűen megoldható az, ami ellen a külföldi irodák a netes pénztárcák korlátozásával folyamatosan küzdenek...

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #1008 Dátum: Május 05, 2017, 12:19:26 pm CEST »
Tegnap 11:00- tól volt a "Nagy promóció" sorsolása.  Nyert valaki innen?

Nem elérhető csatarid

« Válasz #1009 Dátum: Május 05, 2017, 13:01:16 pm CEST »
A top100ba én is odaértem ha csak a sor végére is..

"A nyeremények átadásának határideje a sorsolástól számított 20 munkanap. A napokban kerülnek kiértesítésre a nyertesek."  forrás: fb.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Tomka

« Válasz #1010 Dátum: Július 15, 2017, 20:41:49 pm CEST »
Egyes felhasználóknál a tippmixpro nem működik. Adatbázis lekérdezési hiba illetve valami riasztás volt és korlátozott a hozzáférés. Úgy tudom folyik a javítás és még a mai napon használható lesz újra. ;)

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1011 Dátum: Július 17, 2017, 15:41:04 pm CEST »
Egyes felhasználóknál a tippmixpro nem működik. Adatbázis lekérdezési hiba illetve valami riasztás volt és korlátozott a hozzáférés. Úgy tudom folyik a javítás és még a mai napon használható lesz újra. ;)

Lehet, hogy blokkolta a NAV?  ::)

Nem elérhető Tomka

« Válasz #1012 Dátum: Július 17, 2017, 21:07:59 pm CEST »

Nem elérhető saviola8321

« Válasz #1013 Dátum: Július 28, 2017, 20:47:15 pm CEST »
Ha mondjuk ma indítok egy kifizetést bakszámlára akkor igaz az csak leghamarabb hétfőn jön meg hétvégén már nem?

Nem elérhető szalist

« Válasz #1014 Dátum: Július 28, 2017, 21:34:31 pm CEST »
Ha mondjuk ma indítok egy kifizetést bakszámlára akkor igaz az csak leghamarabb hétfőn jön meg hétvégén már nem?
Hètvègèn nem utalnak a bankok leghamarabb hètfő dèlutàn jön majd meg

Nem elérhető lulu65bj

« Válasz #1015 Dátum: Szeptember 25, 2017, 21:04:25 pm CEST »
Hali!
Valaki már használta a mobiltelefonos egyenlegéből feltölteni pénzt a tippmixpro-ra?
Ha ide én feltöltök, pontosabban küldök SMS-t https://bet.szerencsejatek.hu/feltoltes/mcom
Akkor az a pénz felhasználható lesz a tippmixpro-n is?

Nem elérhető Laca87

« Válasz #1016 Dátum: Szeptember 25, 2017, 22:13:49 pm CEST »
Hali!
Valaki már használta a mobiltelefonos egyenlegéből feltölteni pénzt a tippmixpro-ra?
Ha ide én feltöltök, pontosabban küldök SMS-t https://bet.szerencsejatek.hu/feltoltes/mcom
Akkor az a pénz felhasználható lesz a tippmixpro-n is?

Igen, át lehet vezetni egyszerűen a két oldal között.

Nem elérhető Apcsi

« Válasz #1017 Dátum: Október 01, 2017, 19:54:50 pm CEST »
Már a tippmixprot is utolérte a korlátozás! 1000 ft-ot nem enged kombóba, csak 540Ft-ot! Kemény

Nem elérhető Di Biagio

« Válasz #1018 Dátum: Október 03, 2017, 00:09:39 am CEST »
Már a tippmixprot is utolérte a korlátozás! 1000 ft-ot nem enged kombóba, csak 540Ft-ot! Kemény

Nekem is volt egy hasonló, szintén eléggé csodálkoztam, utána 100-200 Ft-onként fel tudtam tenni az eredeti összeget. Pedig nem lett volna túl nagy a nyerhető összeg, talán 780-ból kb. 14000.
Kb. éjfélkor volt, lehet az volt a baja, ráadásul az egyik közülük élő fogadás volt.
Amúgy 3 MLS meccs kimenetel volt kötésben. Ezek voltak:
Orlando - Dallas (élő) 1X2   Dallas   3,10   Vesztes
Toronto - New York 1X2   New York   4,15   Vesztes
Columbus - D.C. United 1X2   Columbus   1,40   Nyertes
« Utoljára szerkesztve: Október 03, 2017, 00:14:17 am CEST írta Di Biagio »

Nem elérhető saviola8321

« Válasz #1019 Dátum: Október 14, 2017, 15:33:41 pm CEST »
A tippmixpro honlapja mindig ilyen gyatra? Konkrétan alig tudok behozni valami mert egy csomó helyen ahol az eseményeknek kellene lennie ott egy sárga háromszög jelenik meg felkiáltójellel. Minden böngészővel ezt csinálja. Ilyen sz.... a honlap vagy nálam van a gubanc?

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #1019 Dátum: Október 14, 2017, 15:33:41 pm CEST »