Május 23, 2019, 20:50:00 pm CEST

Szavazás

Te melyik rangsorolást preferálod?

Profit szerinti rangsorolást
8 (57.1%)
Tipparány (nyertes/vesztes tipp) szerintit
6 (42.9%)

Összes szavazó: 14

Szavazás lezárva: Május 13, 2019, 19:36:35 pm CEST

Szerző Téma: Tippjáték Infó  (Megtekintve 130473 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:Tippjáték Infó
« Válasz #1695 Dátum: Április 17, 2019, 12:22:49 pm CEST »
Mostanában sokszor találok hibásan kiértékelt tippet.. tegnapi juve-ajax 1-2re akik X-re tettek nyertes lett a fogadás. Én jelentettem kettőt de szerintem van belőle vagy 10...

Tényleg sokszor történik hibás kiértékelés. A napi pár száz tippből tegnap találtál + jelentettél egyet, ma ugyancsak egyet (ok, kettőt - de ugyanaz a tipp/mérkőzés). Ez már rengeteg.

Ha egy kimenetelt tévesen dolgozunk fel, akkor elegendő egyszer jelenteni, mert az újbóli feldolgozásnál javítódik mind az összes.

Nem elérhető Bucak77

« Válasz #1696 Dátum: Április 17, 2019, 12:29:18 pm CEST »
Tényleg sokszor történik hibás kiértékelés. A napi pár száz tippből tegnap találtál + jelentettél egyet, ma ugyancsak egyet (ok, kettőt - de ugyanaz a tipp/mérkőzés). Ez már rengeteg.

Ha egy kimenetelt tévesen dolgozunk fel, akkor elegendő egyszer jelenteni, mert az újbóli feldolgozásnál javítódik mind az összes.

Csak a saját tippjeimet szoktam jelenteni, másokét nem szoktam böngészni szóval akinek nyertes nem biztos jelentené csak ha vesztes :) jó bocsánat ha túloztam :D

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1697 Dátum: Április 17, 2019, 12:31:10 pm CEST »
Csak a saját tippjeimet szoktam jelenteni, másokét nem szoktam böngészni szóval akinek nyertes nem biztos jelentené csak ha vesztes :) jó bocsánat ha túloztam :D

Ha valaki játékban van, akkor több, mint valószínű, hogy követi az ellenfelei tippjeit is és jelzi ha gond van. Ha nem, akkor így járt.  :D

Emberek vagyunk mi is, tévedhetünk.

:cya:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1698 Dátum: Április 18, 2019, 12:45:08 pm CEST »
Figyelem!

A Heti tenisz (április 22-28.) tippverseny rangsorolása a tipparány (helyes/vesztes) szerint fog működni.
Ez azt jelenti, hogy előbb a tipparányt vesszük figyelembe, majd a pontszámot.

Ha kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre. Sok sikert!  :great:

Nem elérhető Várda64

« Válasz #1699 Dátum: Április 19, 2019, 07:33:08 am CEST »
Mostanában sokszor találok hibásan kiértékelt tippet.. tegnapi juve-ajax 1-2re akik X-re tettek nyertes lett a fogadás. Én jelentettem kettőt de szerintem van belőle vagy 10...

Véletlenül rosszul értékeltem ki. (félidőt néztem és ráadásul emberből vagyok, tehát hibázok) Ez egy hiba, mely az összes beküldött tippre vonatkozott. Egyszer lett javítva és értelemszerűen az is az összes beküldött tippre vonatkozott. Kb. ez a történet lényege.

Nem elérhető Bucak77

« Válasz #1700 Dátum: Április 19, 2019, 07:48:54 am CEST »
Véletlenül rosszul értékeltem ki. (félidőt néztem és ráadásul emberből vagyok, tehát hibázok) Ez egy hiba, mely az összes beküldött tippre vonatkozott. Egyszer lett javítva és értelemszerűen az is az összes beküldött tippre vonatkozott. Kb. ez a történet lényege.

Én nem tudtam hogy ez manuálisan megy :) nem akartam ezzel senkit se kritizálni így már persze hogy néha előfordul.    :ok:

Nem elérhető Várda64

« Válasz #1701 Dátum: Április 19, 2019, 07:56:54 am CEST »
Én nem tudtam hogy ez manuálisan megy :) nem akartam ezzel senkit se kritizálni így már persze hogy néha előfordul.    :ok:

Semmi gond nincs.  :beerchug:

Ezért próbáltam elmagyarázni, hogyha egyet elnézek (márpedig elnézek), akkor azaz összesre vonatkozik. De nem probléma, mert jelentitek és javítom.  :ok:

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #1701 Dátum: Április 19, 2019, 07:56:54 am CEST »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető Coutinho

« Válasz #1702 Dátum: Április 20, 2019, 12:23:49 pm CEST »
Helo.
Az ATP Monte Carlo páros mérkőzései nincsenek a kínálatban, a versenybe pedig szeretném beküldeni az egyiket :)

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1703 Dátum: Április 20, 2019, 18:37:16 pm CEST »
Helo.
Az ATP Monte Carlo páros mérkőzései nincsenek a kínálatban, a versenybe pedig szeretném beküldeni az egyiket :)

Kézzel nem tudjuk betenni, a rendszer automatikusan működik. Ha van a fogadóirodánál, akkor van nálunk is. Nyilván a frissítés nem percenként történik.

Nem elérhető prigioni1

« Válasz #1704 Dátum: Április 23, 2019, 20:53:37 pm CEST »
Az alattam lévőnél a tabellán láttam a heti teniszben, hogy push fogadásnál százalékot vesztett. Remélem ez csak egy elírás, mert ez szerintem egy nagy badarság lenne.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1705 Dátum: Április 23, 2019, 21:07:31 pm CEST »
Az alattam lévőnél a tabellán láttam a heti teniszben, hogy push fogadásnál százalékot vesztett. Remélem ez csak egy elírás, mert ez szerintem egy nagy badarság lenne.

Felételezzük, hogy 7 tippedből 6 nyertes és 1 vesztes, kollégának meg a 7 tippjéből 7 push. Ő nyerne helyetted. Badarságnak tartanád?

Nem elérhető Bucak77

« Válasz #1706 Dátum: Április 24, 2019, 11:03:43 am CEST »
Figyelem!

A Heti tenisz (április 22-28.) tippverseny rangsorolása a tipparány (helyes/vesztes) szerint fog működni.
Ez azt jelenti, hogy előbb a tipparányt vesszük figyelembe, majd a pontszámot.

Ha kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre. Sok sikert!  :great:

Szerintem nem volt túl jó ötlet az arány mivel látom 1,10es szorzókkal próbálkozik valaki... Úgy én is összehozom a 10/10et :) lehetne valami mininum odds, de amúgy szerintem teljesen jó mindenhol hogy a profit számít így mindenki úgy játszik ahogy akar, nem kell ragaszkodni az alacsony szorzókhoz. Mert én hirtelen észre sem vettem a változtatást de mikor megláttam hogy hiába van több profitod valakinél ő a kis szorzókkal jobb aránnyal előtted van, elvette a kedvem :) Ez csak az én véleményem...

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #1707 Dátum: Április 24, 2019, 11:33:29 am CEST »
Szerintem nem volt túl jó ötlet az arány mivel látom 1,10es szorzókkal próbálkozik valaki... Úgy én is összehozom a 10/10et :)

Hajrá. A feltételek egyformák.

Nem elérhető prigioni1

« Válasz #1708 Dátum: Április 24, 2019, 11:41:43 am CEST »
Szerintem nem volt túl jó ötlet az arány mivel látom 1,10es szorzókkal próbálkozik valaki... Úgy én is összehozom a 10/10et :) lehetne valami mininum odds, de amúgy szerintem teljesen jó mindenhol hogy a profit számít így mindenki úgy játszik ahogy akar, nem kell ragaszkodni az alacsony szorzókhoz. Mert én hirtelen észre sem vettem a változtatást de mikor megláttam hogy hiába van több profitod valakinél ő a kis szorzókkal jobb aránnyal előtted van, elvette a kedvem :) Ez csak az én véleményem...

Hát igen, én is ezért nem játszom mostantól a nagy oddsokat, hisz elég a kicsire menni, lényeg a találati arány.
Az adminéra is reagálok: Eddig legalább tízszer nyertem meg a heti teniszt, de egyszer sem volt abból olyan, hogy ne lett volna azokból heti 1-2 push tipp. Ha valaki olyan mákos, hogy kiszagol 7 visszalépést, hát felőlem nyerjen. Nekem azonban erre nincs kapacitásom, hogy figyeljem ezt. Valaki két nyertes tippű plusz három push-os úgyis megelőzi.
A szabályokat ti hozzátok, mi csak próbálkozunk egy-két gondolattal, elfogadjuk ahogy lesz.

Nem elérhető Bucak77

« Válasz #1709 Dátum: Április 24, 2019, 11:44:32 am CEST »
Hát igen, én is ezért nem játszom mostantól a nagy oddsokat, hisz elég a kicsire menni, lényeg a találati arány.
Az adminéra is reagálok: Eddig legalább tízszer nyertem meg a heti teniszt, de egyszer sem volt abból olyan, hogy ne lett volna azokból heti 1-2 push tipp. Ha valaki olyan mákos, hogy kiszagol 7 visszalépést, hát felőlem nyerjen. Nekem azonban erre nincs kapacitásom, hogy figyeljem ezt. Valaki két nyertes tippű plusz három push-os úgyis megelőzi.
A szabályokat ti hozzátok, mi csak próbálkozunk egy-két gondolattal, elfogadjuk ahogy lesz.

A törölt teniszek nagyon sokáig bentmaradnak így nem nehéz "csalni".. De ez csak az első éles bevetés szóval biztos fognak rajta módosítani

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #1709 Dátum: Április 24, 2019, 11:44:32 am CEST »