Április 18, 2019, 16:21:23 pm CEST

Szerző Téma: Stig ütős ajánlatai  (Megtekintve 1413 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Stig

Re:Stig ütős ajánlatai
« Válasz #30 Dátum: Február 28, 2019, 09:15:33 am CET »
ATP Dubai:

Coric B. - Basilashvili N. - - Basilahvili N. nyer 2-1 ( 4-6, 6-2, 7-6)

Odds: 1,85

Nem igen szeretek mostanság férfi teniszre tenni, de itt Basilashvilit én esélyesebbnek tartom. Elég rosszul kezdte az évet és ezen a tornán valahogy megtalálta a játékát nem utolsó sorban szereti az esélyeseket kiütni. Előző meccsen is     jobb játékot mutatott mint Coric ezért nálam Basilashvili a befutó. Sokáig gondolkoztam a 22,5 játék felett is ugyanilyen szorzoert de egymás elleni meccseken mindig az nyert aki az elsőt szettet behuzta. Ha az első szettet nyeri Basilashvili szerintem Coricban nem lesz annyi, hogy fordítson ellene.
« Utoljára szerkesztve: Március 01, 2019, 10:17:45 am CET írta Stig »

Nem elérhető Suugger

« Válasz #31 Dátum: Február 28, 2019, 20:55:06 pm CET »
Ez az 1.85 nagyon gyenge odds,én a pinnin toltam 2.1-ért.Ha teniszt játszol érdemes oda is pénzt feltöltened mert nagyon jó oddsokat ad ami hosszútávon hatalmas különbséget jelent.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Stig

« Válasz #32 Dátum: Március 01, 2019, 10:16:11 am CET »
Ez az 1.85 nagyon gyenge odds,én a pinnin toltam 2.1-ért.Ha teniszt játszol érdemes oda is pénzt feltöltened mert nagyon jó oddsokat ad ami hosszútávon hatalmas különbséget jelent.

Köszi az ajánlatot.  :beerchug: eddig nem ismertem ezt az oldalt általában unibeten vagy bet365-ön szoktam játszani. Sajnos ennel a tippnel a kevesebb néha több opció jobb lett volna. Rengeteget gondolkodtam ezen a tippen de eddig egyetlen egyszer játszottak 3 szettes mecset és Basilashvilit erősebbnek éreztem az eddigi meccseken az over meg simán lejött.  :bash:

Nem elérhető Stig

« Válasz #33 Dátum: Március 01, 2019, 10:33:50 am CET »
WTA Challenger Indian Wells:

Golubic V. -  Sorribes Tormo S. - - Golubic V.  nyer

Odds: 1,65

Golubic idei eredményei nagyon szépek és jobb formában van mint ellenfele. Ezen borításon jobbak a mutatói is idén már egyszer nyert is ellene Hua Hin-ben. Spanyol még nem tudott ellene nyerni szerintem ezt nem ma fogja elkezdeni.Golubic tavaly után bejuthat itt az elődöntőbe is míg a spanyol már felül múlta a tavaly Indian Wellsi teljesítményét.  Előző meccseken Golubic magabiztosabban adogatot ha tudja hozni ezt a formát ma is nyerni fog.

Nem elérhető Stig

« Válasz #34 Dátum: Március 19, 2019, 17:32:53 pm CET »
Miami WTA:

Kuzmova V. - Gavrilova D. - - Kuzmova V. nyer  2-0 ( 6-4, 6-2)   :great:

Odds: 2,1

Jobb forma mutatkozik Kuzmova mellett és az idei eredményei alapján jóval esélyesebb mint Gavrilova.
« Utoljára szerkesztve: Március 24, 2019, 11:36:51 am CET írta Stig »

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #34 Dátum: Március 19, 2019, 17:32:53 pm CET »