Június 26, 2019, 18:32:47 pm CEST

Szerző Téma: III. félidő  (Megtekintve 204454 alkalommal)

todika és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Latzka

III. félidő
« Dátum: November 13, 2008, 23:17:43 pm CET »
Beszélgetések fociról éjjel-nappal!  :beerchug:
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 04, 2018, 00:27:55 am CEST írta SPF Admin »

Nem elérhető ab_aevo

Re: III. félidő
« Válasz #1 Dátum: November 13, 2008, 23:42:27 pm CET »
Én egy Beckst kérnék szépen.
Szerintem Federer holnap behúzza a meccset, de a döntőben viszont kikap Murraytől  ;D Fradi meg na visszaesik a 3. osztályba

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #2 Dátum: November 13, 2008, 23:51:54 pm CET »
Én egy Beckst kérnék szépen.
Szerintem Federer holnap behúzza a meccset, de a döntőben viszont kikap Murraytől  ;D Fradi meg na visszaesik a 3. osztályba

Becks elfogyott :) Hú mit fogsz kapni a Fradiért, itt szinte mindenki fradista...  ;D

Hajrá Újpest  :jump2_125:

Nem elérhető Latzka

« Válasz #3 Dátum: November 13, 2008, 23:57:17 pm CET »
Itt semmi sem off és kiváló a füstelszívonk, söreinkről nem is beszélve :)

A hokiról meg annyit, hogy tényleg le a kalappal a Volán előtt. Pár éve ki hitte volna, hogy az osztrák ligában parádéznak majd, míg a magyar bajnokságban pl. HC Csíkszereda–SC Csíkszereda meccset rendeznek.

És végül egy szomorú cikk Robert Mullerről: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=208147
„Harcolni és győzni: jobbulást, Robert!”

Nem elérhető Milan

« Válasz #4 Dátum: November 14, 2008, 18:05:08 pm CET »
Itt semmi sem off és kiváló a füstelszívonk, söreinkről nem is beszélve :)

A hokiról meg annyit, hogy tényleg le a kalappal a Volán előtt. Pár éve ki hitte volna, hogy az osztrák ligában parádéznak majd, míg a magyar bajnokságban pl. HC Csíkszereda–SC Csíkszereda meccset rendeznek.

És végül egy szomorú cikk Robert Mullerről: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=208147
„Harcolni és győzni: jobbulást, Robert!”

Valóban nagyon szomoru hir, hogy egy 28 éves fiatal embernek már nincs sok hátra...

Nem elérhető Latzka

« Válasz #5 Dátum: November 14, 2008, 20:20:10 pm CET »
Micsoda változás, a 18 játékosból 4 csatár az észak-írek ellen készülő csapatunkból. Szalai Ádám is utólag behívva. Még ha csak a harmad osztályban is játszik, góljaival kiérdemelte ezt a megelőlegezett bizalmat. Előbb utóbb csak összejön egy Németh-Szalai csatárduó :)

Nem elérhető Milan

« Válasz #6 Dátum: November 18, 2008, 17:11:38 pm CET »
Cristiano Ronaldo: "Én vagyok az első, a második és a harmadik legjobb"

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, eddig őszintén nekem semmi gondom nem volt a portugállal, szuper játékos...de azért valljuk be...a beképzeltség is nála van otthon... :D

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #6 Dátum: November 18, 2008, 17:11:38 pm CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető Latzka

« Válasz #7 Dátum: November 18, 2008, 17:35:39 pm CET »
Futballtudása alapján tényleg nagyszerű, de ezen megnyilvánulásai miatt nyomába sem érhet az olyan focistákhoz, mint Del Piero és a hozzá hasonló zsenik.

Nem elérhető tibi181818

« Válasz #8 Dátum: November 18, 2008, 19:29:02 pm CET »
Cristiano Ronaldo: "Én vagyok az első, a második és a harmadik legjobb"

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, eddig őszintén nekem semmi gondom nem volt a portugállal, szuper játékos...de azért valljuk be...a beképzeltség is nála van otthon... :D

Beképzeltség?? Azt hiszi magáról, hogy ő a football istene!! ;)

Nem elérhető Milan

« Válasz #9 Dátum: November 18, 2008, 20:12:07 pm CET »
Ezt a témát kiemeltem, mert ez egy tökéletes hely ahol megbeszélhetjük a napi focisztorikat.

Bárki ide bedobhat egy cikket, vagy valami focival kapcsolatost, s arról majd eldumálhatunk.

A téma cime meg nagyon tetszik...gratula Latzka (jó ötlet)!

Nem elérhető Latzka

« Válasz #10 Dátum: November 18, 2008, 20:49:56 pm CET »
Köszi ;)  Az, hogy kiemelt az mit jelent? Ja és csak foci legyen itt?

És Robert Muller-ről egy pici jó hír: http://jegkorong.blog.hu/2008/11/17/gyogyithatatlan_agytumorral_ved_a_nemet_kapus

Nem elérhető Milan

« Válasz #11 Dátum: November 18, 2008, 20:52:32 pm CET »
Köszi ;)  Az, hogy kiemelt az mit jelent? Ja és csak foci legyen itt?

És Robert Muller-ről egy pici jó hír: http://jegkorong.blog.hu/2008/11/17/gyogyithatatlan_agytumorral_ved_a_nemet_kapus

Igen....kiemelt az azt jelenti, hogy mindig az első témák közt fog megjelenni a foci kategoriában.

S véleményem szerint ez csak fociról szóljon...a többire nyitok mást.  ;)

Nem elérhető András

« Válasz #12 Dátum: November 18, 2008, 21:07:06 pm CET »
Valaki tudd valamit a Liverpool kapusáról Gomesről, múltkori liga kupa meccs közben ért  ütözéséről ...Hogy van mi van vele mikor játszhat(védhet)?

Nem elérhető Milan

« Válasz #13 Dátum: November 18, 2008, 21:44:43 pm CET »
Három meccses eltiltást kapott a Chelsea támadója, Didier Drogba.

Az elefántcsontparti játékos igy kihagyja az Arsenal elleni rangadót, s ezen kivül a Newcastle, s a Bolton ellen sem léphet pályára.

Drogba a Burnley elleni mérközésen, a gólszerzés után egy pénzérmét dobott a közönség közé, s ezért kapta a büntetést.

Szerintem ez a dolog amit tett elitélendő, viszont eléggé kétértelmű....ok...viszadobta, s kap egy büntetést, de ha mondjuk fejjen találnak egy játékost...azért tegyük oda, hogy ez nem lehet kellemes.

Nem elérhető gigazo

« Válasz #14 Dátum: November 19, 2008, 00:41:29 am CET »
Valaki tudd valamit a Liverpool kapusáról Gomesről, múltkori liga kupa meccs közben ért  ütözéséről ...Hogy van mi van vele mikor játszhat(védhet)?

Gomesnek semmi baja, elvitték fogorvoshoz egy rutin ellenőrzésre.
Egyébként a kérdés egy kis korrigálásra szorul ugyanis Gomes nem a liverpool hanem a tottenham kapusa  ;)

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #14 Dátum: November 19, 2008, 00:41:29 am CET »