Április 25, 2019, 20:19:48 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 263022 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Elérhető Cpt. Szikla

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #1020 Dátum: November 14, 2013, 10:47:59 am CET »
Nálam mindig unverified volt, bár fizettem be átutalással. Amikor meg rámegyek a verification-re, új kontót akar hozzáadni.  :P De ezt egy technikai hibának tudom be. Írtam is ez ügyben 2 mailt, de hónapok óta nem válaszolnak. Mióta új a felület, kicsit trehányak lettek. Régen mintha az első pár digit is látszódott volna, most meg xxxx az is.

Nem elérhető CaeSar

« Válasz #1021 Dátum: November 14, 2013, 10:50:44 am CET »
Hétfői utalás nem érkezett meg, meg ez a fura mail, azt hiszem búcsút mondhatok a pénzemnek.

Nem elérhető riverside

« Válasz #1022 Dátum: November 14, 2013, 10:55:12 am CET »
Olyanokat írkáltok most, hogy kezdek kicsit aggódni. Eddig nagyon tutinak véltem a Skrillt, nagy pénzeket nem mozgattam eddig se rajta, de akkor most kezdjek aggódni, hogy amit kiutalok rá, annak lehet hogy búcsút inthetek?

Nem elérhető CaeSar

« Válasz #1023 Dátum: November 14, 2013, 11:01:25 am CET »
Nem kell aggódni, lehet, hogy csak én vagyok túlontúl rápörögve a dologra. Utánanéztem, utánakérdeztem a cseten, és többünknél is unverified a dolog, szóval ezzel nincs semmi gond.

Meg most néztem meg a kapott e-mailjeimben a kifizetésnél, hogy milyen számlaszámra küldték, és az enyém van megadva. Szóval bízom benne, hogy csak késnek a kifizetéssel, és nem valami hacker köcsög áldozata lettem.

Nem elérhető hatti

« Válasz #1024 Dátum: November 14, 2013, 11:05:44 am CET »
Sziasztok!
Nekem kedden jött a levél hogy elutalták a pénzemet de még én sem kaptam meg. Mondjuk  én nem kaptam kamu levelet sem, de vasárnap kértem a kifizetést és csak kedd délután hagyták jóvá. Szerintem csak belassult a rendszerük vagyis csak remélem...

Nem elérhető benson

« Válasz #1025 Dátum: November 14, 2013, 11:37:19 am CET »
A késést én is tapasztalom. Hétfő délután jött a feldolgozásról az email (számlaszám megjelenített számai stimmelnek), azóta is várom a pénzem. Kamu email (vagy olyan nem kamu üzenet, amelyben a számlámmal kapcsolatban tájékoztatnak valamiről) nem jött. A régi felület elérhető még valahol? Most nem találom.  :help:

A késés nem azzal lehet összefüggésben, hogy már nincs magyar bankszámlájuk? Ill. nem tudom, mióta nincs. 1 hónappal ezelőtt még időben (1 munkanap alatt) megérkezett a pénz.
« Utoljára szerkesztve: November 14, 2013, 11:55:03 am CET írta benson »

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1026 Dátum: November 14, 2013, 11:47:27 am CET »
Azért vicces, hogy miközben drasztikusan megemelik a kiutalás és az átutalás költségeit, még a szolgáltatás is sz@rabb lesz...

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #1026 Dátum: November 14, 2013, 11:47:27 am CET »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető benson

« Válasz #1027 Dátum: November 14, 2013, 11:50:23 am CET »
Vicces, nem vicces, ezen most nem nagyon tudok nevetni. Nem kis összeget várok, legkésőbb holnapig meg kellene érkeznie. Ráadásul VIP tag vagyok, de úgy látszik, ez kifizetésnél kb. semmit nem jelent.

Nem elérhető pukk

« Válasz #1028 Dátum: November 14, 2013, 11:51:54 am CET »
Én hétfőn kértem ki,kedden jött a visszajelző email.Ebben 11xxxxxxxxxxx111 ilyen formában szerepel a számla.Az az éredekes hogy az utolsó három szám nem stimmel teljesen.A Skrillben meg helyesen szerepel.
Egyébként nekem is unverified a bankszámláim.
A fent említett "dear emailcím" levél biztos kamu bár én nem kaptam de régebben kaptam egy rakással.
A régi felület meg megszünt próbáltam belépni, de kiirták hogy megszünt átirányított az újra.
én most éppen gold vip vagyok úgyhogy velem ne szórakozzanak 8)

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető trader88

« Válasz #1029 Dátum: November 14, 2013, 13:30:21 pm CET »
Én sem kaptam meg a pénzem, szombaton kértem kifizetést, kedden hagyták jóvá, ami már önmagában 1 nap késés a szokásoshoz képest, de most se kaptam semmit. Pedig ha már egy minimálbért összeszerencsétlenkedtem október-novemberben, elvárom, hogy ne itt ússzon el a pénzem. Idénre már be is akartam fejezni a dolgot , csak költeni a pénzt, de úgy tűnik a ebből nélkülözés lesz. :(

Ha valaki pénzt kap, vagy választ, magyarázatot tőlük, pls. írja be!

georgeboyd

« Válasz #1030 Dátum: November 14, 2013, 13:45:51 pm CET »
Nálam ugyanezek a tünetek vannak a saját Skrillen, pedig egy régi számla, minden létező hitelesítéssel.
A múlt héten én kértem haza pénzt, 6 munkanapra ért haza.:-(( (előtte 1 nap volt)
Szinte biztosan azzal van összefüggésben, hogy megszűnt a magyar bankszámlájuk, mondjuk ettől függetlenül is a kurva anyjukat.
A régi felület tegnap még ment, ma már csak az új.

Elérhető Salvio

« Válasz #1031 Dátum: November 14, 2013, 13:52:18 pm CET »
Nemrég(2-3 hete) én is tapasztaltam ezt a lassulást. Vasárnap kértem kifizetést, kedden jött csak a processed email, majd a kifizetés is csak pénteken érkezett meg.

Nem elérhető trader88

« Válasz #1032 Dátum: November 14, 2013, 13:55:40 pm CET »
Nehéz elképzelni, hogy miért olyan nehéz fenntartani egy magyarországi bankszámlát, még ha van némi költsége is, nem hiszem, hogy az 540 forint,amivel levámolnak, ne fedezné ezt.Akkor ezek után 6 nap a normális átfutási idő? Vicc...

A legjobb, hogy nincs a Skrillnek alternatívája. Neteller esetleg? Horribilis díjai vannak. Még ezt az Abaqoos-t megnézem, hátha valami használható.

Nem elérhető CaeSar

« Válasz #1033 Dátum: November 14, 2013, 14:02:24 pm CET »
Nehéz elképzelni, hogy miért olyan nehéz fenntartani egy magyarországi bankszámlát, még ha van némi költsége is, nem hiszem, hogy az 540 forint,amivel levámolnak, ne fedezné ezt.Akkor ezek után 6 nap a normális átfutási idő? Vicc...

A legjobb, hogy nincs a Skrillnek alternatívája. Neteller esetleg? Horribilis díjai vannak. Még ezt az Abaqoos-t megnézem, hátha valami használható.

Az 540 HUF már felment 840 körülire, szóval, eléggé rossz az irány. Lassan minden kivonul Magyarországról, marad a tippmixpro!

Ómíjcsodásteazsúr!  :bash:

georgeboyd

« Válasz #1034 Dátum: November 14, 2013, 14:04:50 pm CET »

Jön a január, amiatt vonultak ki a magyar számlákkal, nem tudják, mi lesz (gondolom). Sajnos az 540 ruppó már a múlt, most már 800 fölött van egy hazautalás költsége.

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #1034 Dátum: November 14, 2013, 14:04:50 pm CET »