Június 25, 2019, 20:34:20 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 269236 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Knapp

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #1095 Dátum: November 22, 2013, 14:40:13 pm CET »
Lenne egy problémám:

Lejárt a bankkártyám, automatikusan kaptam másikat, és mivel skrillnél törölték az előzőt, ezért ezt az újat szerettem volna regisztrálni (csak a CVC kód más). Nyomtam egy verify-t, de véletlenül otthagytam a pipát a non gamblingnél. Sikerült regisztrálni, de ugye non gambling nem jó, hát nyomtam egy remove-ot, és megprobáltam megint. Most viszont nem engedi a regisztrációt. Amúgy Raiffis Visa kártyáról van szó, egyenesen fogadóirodákhoz tudok tölteni ezzel az újjal is, szóval nem értem miért mondta a nő a skrilltől (most hívtam őket) hogy a probléma nem náluk van, alighanem a bankom nem engedi a szerencsejátékot.

Tipp hogy mit tehetnék?

Próbáltál már az új kártyával is irodához közvetlenül befizetni?
Azért kérdezz rá a Raiffeisennél!

Nekem náluk Master Cardom volt régen, az ment is a sportfogadás oldalakhoz, viszont mikor Axás VISA kártyát regisztráltam a Skrillnél, akkor nem engedte a játékot.
Igaz, hogy ez az Axán múlt, de amikor ezt megpróbáltam kijátszani - és lebuktam - akkor a Skrill arról nyilatkoztatott, hogy tisztában vagyok a VISA (!) non gambling szabályozásával és ilyet nem teszek többet.  :)

Szóval simán lehet, hogy ugyanazon bank különböző kártyái másként viselkednek.

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #1096 Dátum: November 22, 2013, 14:49:07 pm CET »
Próbáltál már az új kártyával is irodához közvetlenül befizetni?
Azért kérdezz rá a Raiffeisennél!

Nekem náluk Master Cardom volt régen, az ment is a sportfogadás oldalakhoz, viszont mikor Axás VISA kártyát regisztráltam a Skrillnél, akkor nem engedte a játékot.
Igaz, hogy ez az Axán múlt, de amikor ezt megpróbáltam kijátszani - és lebuktam - akkor a Skrill arról nyilatkoztatott, hogy tisztában vagyok a VISA (!) non gambling szabályozásával és ilyet nem teszek többet.  :)

Szóval simán lehet, hogy ugyanazon bank különböző kártyái másként viselkednek.

Előtte is ugyanilyen kártyám volt. Ráadásul már fizettem is be vele próbaképpen bet365höz, és semmi gáz nem volt... Nem értem. Csak olvasom hogy elég sok a probléma mostanában a skrillel, azért vettem elő, és hívtam fel őket.
Van hasonlóan jó netes pénztárca (mint a Moneybookers volt), amivel bárhova pick pack be lehet fizetni?

Nem elérhető Lacoste1927

« Válasz #1097 Dátum: November 22, 2013, 15:08:30 pm CET »
Megjött a pénz is:):):):)

Nem elérhető CaeSar

« Válasz #1098 Dátum: November 22, 2013, 15:11:03 pm CET »
Na most fogtok magatok alá csinálni!

Kedden kértem le a pénzt, nemrég jött a processed mail a kifizetésről, ebben a pillanatban  meg az sms, hogy a számlámon a pénz. Remélem ezek a késedelmi problémák ezennel megoldódtak, és mostantól újra a régiek lesznek!

Nem elérhető trader88

« Válasz #1099 Dátum: November 22, 2013, 16:12:54 pm CET »
Oké, még ha a kifizetések időben meg is érkeznek, rendben van, egy pipa. De mi van a befizetésekkel? Én pl. ha forintot utalnék a Postbankhoz bruttó 12 ezret kérne el a bankom, de még ha SEPA-ként is indítom, euróban,akkor is 1600+ ki tudja hány nap. Nem tudom, hogy csak az én bankomnál vannak ilyen költségek ,vagy ez innentől ennyi lesz(?).

Nem elérhető hatti

« Válasz #1100 Dátum: November 22, 2013, 18:51:04 pm CET »
 Sziasztok nekem is elég gyorsan megjött a pénz 20-án kértem ki és mára már a számlámon volt!  :)

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #1101 Dátum: November 22, 2013, 19:05:25 pm CET »
Előtte is ugyanilyen kártyám volt. Ráadásul már fizettem is be vele próbaképpen bet365höz, és semmi gáz nem volt... Nem értem. Csak olvasom hogy elég sok a probléma mostanában a skrillel, azért vettem elő, és hívtam fel őket.
Van hasonlóan jó netes pénztárca (mint a Moneybookers volt), amivel bárhova pick pack be lehet fizetni?

Felbas.nak agyilag ezek... A banknak és bankkártyának semmi baja, vissza akarom hívni a skrillt, 8 percig vártam, mire feladtam... Írtam emailt, de arra meg várhatok... Asszem ebből Neteller lesz :cya:

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #1101 Dátum: November 22, 2013, 19:05:25 pm CET »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető dert

« Válasz #1102 Dátum: November 22, 2013, 19:36:34 pm CET »
Sziasztok! Én még hétfőn írtam és azóta deviza megbízással utaltam Skrillre 6000FT-ot és valami 2000 vontak le a bankszámlámról. A pénz tegnap délután érkezett meg. Közben megjött az Erstés bakkártyám be is írtam az adatait. Most van néhány kérdésem.

1. Ahhoz hogy hitelesítsem be kell fizetnem a bankkártyámról?
2. Miért küldött a Skrill 4 eurót (1143Ft)? Az e-mailben nem írnak semmi konkrétat csak hogy money from Service, az utalásnál meg a referencehez azt írták affiliate.
3. Elküldtem nekik a személyimet meg a lakcímkártyát a hitelesítéshez. Kaptam egy levelet amiben kaptam valami ticketet és ezt írták: Thank you for contacting our help team.

We have created a ticket for you (......) and aim to reply as soon as possible, but due to a significant increase in the volume of queries to our customer services centre we are experiencing a few delays.

We are working to fix this and you can always find help on https://help.skrill.com or give us a call if urgent.

Ez 4 napja volt.

4. Megjött ugye az Erste bankkártyám a levélben azt írták aktiválni kell bármilyen PIN-kódos művelettel de a Netbankban azt írja hogy aktiválva van. Most melyiknek higgyek?

Nem elérhető tharom2

« Válasz #1103 Dátum: November 27, 2013, 13:15:22 pm CET »
Hello!

Ma egész nap próbálok pénzt feltölteni Skrillre, és folyamat ez a szöveg jelenik meg, pedig minden rendben a számlámmal, sokszor töltöttem fel is már. Másnál is ezt írja ki?

Sorry... We are experiencing an internal issue. We are currently fixing this, so please try again later.

Nem elérhető dmartin11

« Válasz #1104 Dátum: November 27, 2013, 19:52:32 pm CET »
FONTOS KÉRDÉS!!

VÉLETLENÜL RÁNYOMTAM ARRA HOGY RENDELJEK ILYEN KÁRTYÁT. DE NEKEM NEM VOLT SEMMI OLYAN HOGY LAKCÍMET IGAZOLOK VAGY HOGY SZEMÉLYIGAZOLVÁNY. 0 FT VAN AZ EGYENLEGEN ÉS TRANZAKCIÓNÁL LEVONTA A 10 EURÓT!!

MIT KELL TENNEM??

Nem elérhető ncis88

« Válasz #1105 Dátum: November 27, 2013, 19:55:54 pm CET »
Csak írnék emailt nekik..

Nem elérhető dmartin11

« Válasz #1106 Dátum: November 27, 2013, 19:57:15 pm CET »
de milyen címre kellene írni? és egyáltalán mit? ez most mit jelent, megrendeltem a kártyát?

Nem elérhető ncis88

« Válasz #1107 Dátum: November 27, 2013, 20:02:34 pm CET »
Igen megrendelted, de még vissza lehet vonni.. De egyébként ha nem vonod vissza így is kiküldik a kártyát, de csak akkor tudod használni amikor lesz pénz a skrilleden. Értelemszerűen.. Van az oldalukon a support centerben
https://help.skrill.com/pkb_sc_ContactUs?l=en_GB&t=s

Nem elérhető dmartin11

« Válasz #1108 Dátum: November 27, 2013, 20:06:10 pm CET »
és itt kell nekik írnom hogy tévesen rendeltem meg?

Nem elérhető ncis88

« Válasz #1109 Dátum: November 27, 2013, 20:10:49 pm CET »
Hogy szeretnéd visszavonni.

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #1109 Dátum: November 27, 2013, 20:10:49 pm CET »