Október 18, 2019, 22:02:35 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 283049 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Knapp

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #1170 Dátum: Január 02, 2014, 12:50:36 pm CET »
Hozzájuk már nem jutott el a pénz, az itthoni bankomtól meg már elment. Azt ingyen megnézték, hogy ez egy létező német számlaszám, és hogy nem ütöttem el semmit (online utalás volt), de hogy mi van a pénzemmel, az kerülne ötezerbe. És csak a Postbankban dekkolhat, Németországban ráadásul a bankok december 24-én is nyitva voltak délig.
Ezért idegesít egyre jobban, mert a bet365-nél a SKRILL-TAP órákon belül utal vissza nyereményt, a számlámra utaltatni meg 3 magyarországi banki munkanap. Nem mindegy.
Ráadásul a bet365 csak oda küldi a kifizetést, ahonnan legutoljára töltöttem fel az egyenlegemet.

A Skrill állítja, hogy nem jutott el hozzájuk a pénz?
Esetleg a tranzakcióról készíts nekik a bankod oldalán egy "print screen"-t és azt küldd el nekik...
Amit képként mutatsz, az csak a Skrill oldalán található tájékoztató arról, hogy hova kell utalni. Az a kérdés, hogy hova ment valójában a pénz és milyen adatokkal. (pl. helyesen lett-e megadva a közlemény...)

A Skrillnél is manuálisan könyvelgetik a beérkező összegeket, egy gyűjtőszámlára utalunk nekik valamennyien. A feldolgozásban is lehetett hiba.

Ugye a saját számládról utaltál nekik?
Mert ha nem, akkor nem is fogják jóváírni. (levelezés vagy plusz költség nélkül)

Nem elérhető bjoci

« Válasz #1171 Dátum: Január 02, 2014, 12:56:36 pm CET »
A saját számlámról utaltam, és karakterenként ellenőriztem le mindent, mielőtt útnak indítottam volna az összeget. De menthetek képernyőt, és elküldhetem a Skrillnek.
Melyik az a címük, ahol legkorábban látják a reklamációs levelet?

Nem elérhető spmx

« Válasz #1172 Dátum: Január 02, 2014, 13:33:54 pm CET »
Nekem még mindig nem válaszoltak a péntenen írt kérdésemre, azóta kaptak kettőt, egyikre sem.
Nem lehet hogy ezek most tényleg nem dolgoznak rendesen, SZ-V nincs munka, K-SZ munkaszüneti nap (talán a 31 is ott) és még a karácsonykor felgyülemlett befizetésekkel/kérdésekkel nem érték utol önmagukat?

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1173 Dátum: Január 02, 2014, 13:38:59 pm CET »
A saját számlámról utaltam, és karakterenként ellenőriztem le mindent, mielőtt útnak indítottam volna az összeget. De menthetek képernyőt, és elküldhetem a Skrillnek.
Melyik az a címük, ahol legkorábban látják a reklamációs levelet?

Sajnos nem tudom, régen leveleztem velük...

Azt viszont a kifizetéssel kapcsolatban írta itt korábban valaki, hogy az ünnepek alatt nem nagyon dolgoztak...
Talán csak a 27-e volt a Skrillnél munkanap. Ez is lehet a csúszás oka.

Nem elérhető bjoci

« Válasz #1174 Dátum: Január 02, 2014, 14:33:01 pm CET »
Ez azért elég durva, de adok még nekik időt hétfőig. De ha akkor sem történik semmi, minden türelmem elvész.

Nem elérhető dzoli

« Válasz #1175 Dátum: Január 02, 2014, 14:43:34 pm CET »
Én dec 15-én írtam nekik, case cretated levél megjött, és azóta semmi..

Nektek a support mennyi idő után válaszol? Pénteken írtam nekik, jött a levél hogy Case Created, semmi válasz, tegnap délelőtt választ erre az emailra (azt írják hogy lehet rá válaszolni) semmi válasz, ma délután megint, még nem jöt válasz. Ez normális? Várjak egy hetet amíg képesek lesznek visszaírni?

Nem elérhető spmx

« Válasz #1176 Dátum: Január 02, 2014, 15:52:34 pm CET »
Én dec 15-én írtam nekik, case cretated levél megjött, és azóta semmi..

Még jó hogy 24 órát írnak.
Bezártam az accom, írtam nekik hogy lehet e valamit csinálni, hogy ne kelljen az újat levéllel meg képekkel megerősíteni, de így inkább lesz*rom, nyitok egy újat és újra verifikálom magam...

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #1176 Dátum: Január 02, 2014, 15:52:34 pm CET »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető spmx

« Válasz #1177 Dátum: Január 02, 2014, 16:39:58 pm CET »
Hát ezt nem hiszem el. Újra nyitnám az accot, és a végén problémázik hogy a mobilszám már létezik. Most ilyenkor mit csináljak? Senki nem nyitott még ujra accountot ezeknél???

Nem elérhető csala81

« Válasz #1178 Dátum: Január 02, 2014, 16:47:08 pm CET »
Sziasztok.olyan problémám lenne,h otp visa kártyám akartam regizni a skrillen,de a csc számot már nem engedte beírni,vagyis az első számot igen,a másik kettőt meg nem

Nem elérhető Superhero

« Válasz #1179 Dátum: Január 02, 2014, 23:49:58 pm CET »
Én azt csináltam most hogy regiztem a kártyát skrillen, nem tudom vettek-e le pénzt de lényegtelen is.
Hanem bet365-ön skrill befizetést választok, utána amikor belépek skrillre akkor nem az egyenlegem terhére hanem a bankkártyámról fizetek be.
Persze a skrillnek így van jutaléka de a bet365 úgy veszi mintha skrillről fizetnék így tudok oda kifizetni.

Nem elérhető bjoci

« Válasz #1180 Dátum: Január 03, 2014, 04:18:10 am CET »
Az MKB tiltja a bankkártyáról való fogadást, az irodák nem fogadják el. Úgy sem, ha a Skrill számlára kártyáról töltöm fel a pénzt. Nagyon érdekes, de így van, már próbáltam. Ha viszont a bankszámlámról utaltam a Skrillnek, akkor azt a Skrill befizetést elfogadta.
Csakhogy régen, amíg volt a Skrillnek magyarországi Unicredites számlaszáma, ez az utalás két munkanapon belül megvalósulhatott, most meg valami miatt a német banknál megakadt a pénz.

Nem elérhető csala81

« Válasz #1181 Dátum: Január 03, 2014, 14:50:20 pm CET »
Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni,pénzbefizetésnél melyiket válasszam ugyanis engedi,h Instant Bank Transfer vagy a Manual Bank Transfer-t.mi a kettő között a különbség?

Nem elérhető spmx

« Válasz #1182 Dátum: Január 06, 2014, 19:11:33 pm CET »
Felhívtam őket, azért nem válaszolnak a levelekre (ami egyébként valószínű volt) mert rettentően sok van. Telefonon kb 5-6 perc után reagálnak.
Valaki, aki utalt már az új számlájukra Németországba, megmondaná hogy mennyi ideig tartott amíg jóváírták a pénzt?

Nem elérhető Alk

« Válasz #1183 Dátum: Január 06, 2014, 19:16:33 pm CET »
Felhívtam őket, azért nem válaszolnak a levelekre (ami egyébként valószínű volt) mert rettentően sok van. Telefonon kb 5-6 perc után reagálnak.
Valaki, aki utalt már az új számlájukra Németországba, megmondaná hogy mennyi ideig tartott amíg jóváírták a pénzt?

Még ősszel volt egy befizetésem, akkor 6 munkanapot vett igénybe.

Nem elérhető spmx

« Válasz #1184 Dátum: Január 06, 2014, 20:12:19 pm CET »
Még ősszel volt egy befizetésem, akkor 6 munkanapot vett igénybe.

6 munkanap te jó ég... főleg hogy csak egy részét utaltam el a pénznek, mivel devizás dolgot még nem csináltam és féltem hogy valamit elrontok... kiváló Maestro kártyámat meg nem tudom használni náluk :\

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #1184 Dátum: Január 06, 2014, 20:12:19 pm CET »