Június 26, 2019, 16:46:47 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 269294 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető lorii

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #225 Dátum: Március 19, 2012, 20:43:16 pm CET »
nem tudom van e rám ideje valakinek de ha lenne türelme leirná alaposan hogy hogy bírnák befizetni a Bet365-re.  :-\

Nem elérhető Pikaa

« Válasz #226 Dátum: Március 19, 2012, 20:45:01 pm CET »
nem tudom van e rám ideje valakinek de ha lenne türelme leirná alaposan hogy hogy bírnák befizetni a Bet365-re.  :-\

Szívesen,csak ne itt! Privátba rádírok.  ;)

Nem elérhető Milan

« Válasz #227 Dátum: Március 20, 2012, 08:10:16 am CET »
Szívesen,csak ne itt! Privátba rádírok.  ;)

Itt miért nem jó, Pikaa?

Nem elérhető Pikaa

« Válasz #228 Dátum: Március 20, 2012, 11:42:21 am CET »
Itt miért nem jó, Pikaa?

Nem tudom.  :D Legközelebb ide írom.  ;)

Nem elérhető benson

« Válasz #229 Dátum: Március 20, 2012, 12:57:08 pm CET »
Hali!

Röviden leírom:
euros számlám van és euros kártyám.
Ha benzinkúton tankolok és fizetek vele akkor nem von le költséget?
Mindegyik kútnál lehet használni?

Előre is köszönöm a választ!

Ha euróban fizetsz vele, akkor nincs semmilyen költség. Ha viszont más pénznemben (pl. forintban), akkor lesz pár % átváltási veszteség. Vagyis magyarországi használat esetén (mivel a forint a törvényes fizetőeszközünk) mindig számolhatsz némi átváltási különbözetet. Persze ez nem olyan feltűnő, mint pl. forintos Skrill számla esetén.
Mindenhol használhatod, ahol látod a MasterCard logót.
« Utoljára szerkesztve: Március 20, 2012, 12:59:21 pm CET írta benson »

Nem elérhető sotet93

« Válasz #230 Dátum: Március 20, 2012, 22:14:14 pm CET »
Bementem az OTP-be, ahogy mondtátok kérjem meg őket nézzék meg a számla vezetésemet. Mondtam neki, hogy egy15.-ei kártyás vásárlás pontos összegét szeretném tudni és ekkor jött a bökkenő... Nem volt a rendszerbe ez a történet. Kaptam róla SMS-t, de 5 perc után hülyének néztek. (Sajnos nem vittem magammal a mobilom így nem tudtam nekik megmutatni). Holnap beviszem a mobilt és meg mutatom az SMS-st nekik más ötletem már nincs. Szerintetek mi történhetett?

Nem elérhető hege1010

« Válasz #231 Dátum: Március 20, 2012, 22:52:33 pm CET »
Bementem az OTP-be, ahogy mondtátok kérjem meg őket nézzék meg a számla vezetésemet. Mondtam neki, hogy egy15.-ei kártyás vásárlás pontos összegét szeretném tudni és ekkor jött a bökkenő... Nem volt a rendszerbe ez a történet. Kaptam róla SMS-t, de 5 perc után hülyének néztek. (Sajnos nem vittem magammal a mobilom így nem tudtam nekik megmutatni). Holnap beviszem a mobilt és meg mutatom az SMS-st nekik más ötletem már nincs. Szerintetek mi történhetett?

Van internetbankod? Ha igen lépj be keresd meg ezt a tételt és a megjegyzésben ott kell hogy legyen a pontos összeg Euroba!

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #231 Dátum: Március 20, 2012, 22:52:33 pm CET »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető pukk

« Válasz #232 Dátum: Március 20, 2012, 23:30:57 pm CET »
Az  hogy kártyás vásárlásnál kell vagy kb 4-5 munkanap hogy levonják valójában a pontos összeget,azóta volt 1 munkanap (hétfő)
Nem tudják még ők sem megmondani ki kell várni azt a pár napot.Netbankon is akkor fog megjelenni ez az egész  de nem vagyok OTP s
Ha meg nem jelenik meg euróban akkor hívd a Telebankot a számlaügyben

Nem elérhető Cesc18

« Válasz #233 Dátum: Március 27, 2012, 12:04:39 pm CEST »
Levontak ma a számlámról 13$-t és ezt írták "Card Annual Membership Processing". Ez valami kezelési költség lenne? Nem gáz, hogy levonták, csak tudni akarom pontosan mi is ez :)

Nem elérhető benson

« Válasz #234 Dátum: Március 27, 2012, 12:21:07 pm CEST »
Levontak ma a számlámról 13$-t és ezt írták "Card Annual Membership Processing". Ez valami kezelési költség lenne? Nem gáz, hogy levonták, csak tudni akarom pontosan mi is ez :)

A kártya éves díja. 10€, az kb. 13$.

Nem elérhető Cesc18

« Válasz #235 Dátum: Március 27, 2012, 12:27:58 pm CEST »
A kártya éves díja. 10€, az kb. 13$.

Én is erre gondoltam, köszi!

Nem elérhető mAtThEwT

« Válasz #236 Dátum: Április 03, 2012, 09:06:10 am CEST »
Szevasztok.

Az MB-el lehet pénzt utalni Paypalra vagy fizetni eBayon?

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #237 Dátum: Április 03, 2012, 09:44:10 am CEST »
Paypalre nem tudsz utalni vele, de ebayen azt irják lehet fizetni vele, bár ez azt hiszem az eladótól függ inkább.

Nem elérhető mAtThEwT

« Válasz #238 Dátum: Április 03, 2012, 14:59:50 pm CEST »
Ez nem azt jelenti, hogy 0 EUR-t fizethetek be? Vagy ez mit jelent amit bekarikáztam?   Az a helyzet nem nagyon tudok angolul.
Légyszíves a jobb oldali 2 modult is fordítsátok le nekem. :)  Köszönöm.

Már annyira izgulok, hogy mikor érkezik meg a pénz...... :D  csak ez  a limit is mintha azt mutatná, hogy nem fizethetek be egy fillért se...   amúgy melyik e-mail címükre kell elküldeni a személyi igazolvány kártyámnak a másolatát?  Vagy ilyet nem kérnek?

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #239 Dátum: Április 03, 2012, 15:12:21 pm CEST »
Azt jelenti, hogy kártyával nem tölthetsz fel pénzt, mivel még nem adtál  hozzá és nem ellenőrizted a bankkártyád. Ez CSAK a bankkártyás befizetésekre vonatkozik, utalásra nem.

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #239 Dátum: Április 03, 2012, 15:12:21 pm CEST »