Július 23, 2019, 13:03:10 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 272273 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Milan

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #270 Dátum: Május 02, 2012, 12:57:02 pm CEST »
Hello!
Már több mint egy hete regisztráltam a skrillre de azóta nem jött az azonosító mail. ( spamekben sincs) Sztem csinálok egy újat max ha az email már foglalt lesz akkor megadok egy másikat. Ebből így nem lehet gond igaz?
Üdv.:Ádám

Szerintem próbáld inkább felvenni a kapcsolatot velük.

Nem elérhető Seven

« Válasz #271 Dátum: Május 02, 2012, 14:10:58 pm CEST »
Hali.

Sikerült aktiválni a kártyám végre.
Azonban ma beszerettem volna fizetni de valamiért nem enged és hibát ír. Eddig mindenhova betudtam fizetni a kártyámmal mi lehet a gond?  OTP visa electron.

Nem elérhető Miezmármegint

« Válasz #272 Dátum: Május 02, 2012, 19:05:01 pm CEST »
Sziasztok.

Regisztráltam Skrill-re de lenne egy olyan problémám hogy ugye amikor azonotistani kell a kártyámat levon egy bizonyos összege 1-3 euro között és ezt kell beirni euroban a honlapon hogy sikeres legyen az azonositás.
Na most megnéztem netbankon hogy mi is volt ez de az összeg a forint mellett CSAK dollárban van feltüntetve. Próbáltam okoskodni az aznapi árfolyamon számolni euroba de nem volt jo. Tudna esetleg valaki segiteni hogy mit lehet ilyenkor tenni vagy hogyan probáljam ?

Nem elérhető Milan

« Válasz #273 Dátum: Május 03, 2012, 07:54:04 am CEST »

Ne okoskodj ilyen átváltásokkal, mert az nem érvényes. Nemzetközi árfolyamot vesznek elméletileg figyelembe, vagy ki tudja..

Telefonálj, vagy lépj be a bankba, s kérd, hogy adják meg a pontos összeget.

Nem elérhető Seven

« Válasz #274 Dátum: Május 03, 2012, 17:17:18 pm CEST »
Nem tudom tegnap mi lehetett a baj, ma mindent ugyanúgy csináltam és sikerült a befizetés! VÉGRE  :D

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #275 Dátum: Május 03, 2012, 17:48:59 pm CEST »
Nem tudom tegnap mi lehetett a baj, ma mindent ugyanúgy csináltam és sikerült a befizetés! VÉGRE  :D

;)  :beerchug: :ok:

Nem elérhető coolrob

« Válasz #276 Dátum: Május 03, 2012, 18:03:12 pm CEST »
Hello!
Segítséget kérnék. Bankszámlát szeretnék érvényesíteni moneybookersnél. Kiutaltam 1000 ft -ot hogy majd jön megjegyzésbe egy 6 jegyű kód amivel igazolom, de semmi ilyesmi nincs a megjegyzésbe (netbankon néztem meg és csak tranzakció id van). Otp-s vagyok egyébként.
Vkinek öklet vagy tapasztalat?Be kell menem az Otp-be?

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #276 Dátum: Május 03, 2012, 18:03:12 pm CEST »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető Jaaas

• Régi motoros
  • A man can be destroyed but not defeated
  • Profil oldal
« Válasz #277 Dátum: Május 03, 2012, 22:30:12 pm CEST »
Hello!
Segítséget kérnék. Bankszámlát szeretnék érvényesíteni moneybookersnél. Kiutaltam 1000 ft -ot hogy majd jön megjegyzésbe egy 6 jegyű kód amivel igazolom, de semmi ilyesmi nincs a megjegyzésbe (netbankon néztem meg és csak tranzakció id van). Otp-s vagyok egyébként.
Vkinek öklet vagy tapasztalat?Be kell menem az Otp-be?

Kicsit zavaros ez nekem. Átutaltad a pénzt a skrill-hez? Akkor kell a megjegyzésbe beírni a saját kódodat, ami a skrill honlapján fel van tüntetve.

Nem elérhető coolrob

« Válasz #278 Dátum: Május 04, 2012, 08:23:23 am CEST »
Kicsit zavaros ez nekem. Átutaltad a pénzt a skrill-hez? Akkor kell a megjegyzésbe beírni a saját kódodat, ami a skrill honlapján fel van tüntetve.

Nem. Úgy kell azonosítani a számlám hogy pénzt vehessek ki a moneybookersről, hogy előszőr egy minimális összeget kiutalok a moneybookersről a saját számlámra. Amikor ez a minimális összeg megérkezik, lenne elvileg a megjegyzésbe egy 6 jegyű kód, amit ha beírok moneybookersre, azonosítom hogy én vagyok a számla  tulajdonosa, és onnantól bármennyit kiutalhatok.
Na ez a kód kéne, de sehol nincs :(

Nem elérhető Milan

« Válasz #279 Dátum: Május 04, 2012, 08:35:11 am CEST »
Nem. Úgy kell azonosítani a számlám hogy pénzt vehessek ki a moneybookersről, hogy előszőr egy minimális összeget kiutalok a moneybookersről a saját számlámra. Amikor ez a minimális összeg megérkezik, lenne elvileg a megjegyzésbe egy 6 jegyű kód, amit ha beírok moneybookersre, azonosítom hogy én vagyok a számla  tulajdonosa, és onnantól bármennyit kiutalhatok.

Netbankon lehet nem jelenik meg. Én javasolnám, hogy lépj el a bankig.

Nem elérhető Jaaas

• Régi motoros
  • A man can be destroyed but not defeated
  • Profil oldal
« Válasz #280 Dátum: Május 04, 2012, 08:50:15 am CEST »

Ügyfélszolgálatnak írtál? Lehet, egy print screen is jó lesz Nekik.
Vagy ahogyan Milan is írta, elmész a bankba, és megérdeklődöd. Bár ha a netbank nem részletezi, nem tudom, Ők mennyire tudnak segíteni. Kvázi érdemtelen a segítségem.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #281 Dátum: Május 04, 2012, 10:00:50 am CEST »
Valahol megvan biztos, az utalás közleménye nem vesztődik el.

Nem elérhető Seven

« Válasz #282 Dátum: Május 04, 2012, 15:34:20 pm CEST »
Majd ird meg hogy ,hogy oldódott meg a problémád mert érdekelne engem is.

Nem elérhető glaca

« Válasz #283 Dátum: Május 09, 2012, 08:48:00 am CEST »
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni,hogy az MB-nek, van -e számlavezetési költsége?mennyire macerás a számla megszüntetése(14-nap után)?,ennek van-e költsége?, és ha x-ideig nem használod a számlát megszüntetik-e? automatikusan.Nem találtam megfelelő válaszokat a fenti kérdésekre.
Köszönöm a válaszokat előre is!!!!!

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #284 Dátum: Május 09, 2012, 08:52:18 am CEST »
Nincs költsége. Egyedül a  mb kártyának van 10 eurós évi dija. Megszűntetni meg lehet bármikor.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk
« Válasz #284 Dátum: Május 09, 2012, 08:52:18 am CEST »