Április 18, 2019, 16:20:35 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 261943 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Milan

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #315 Dátum: Május 18, 2012, 10:18:59 am CEST »
Mármint a skrill acc bezárása és egy új nyitásáról? Nekem volt egy GBP-s számlám, de egy idő után annyira feljött az EUR a GBP-vel szemben, h marhaság lett volna tovább azt használnom. Írni kellett egy lemondónyilatkozatot a skrill felé, azt elbírálják egy hét alatt, majd lezárják az MB-t. Az e-mail címet evidens hogy nem lehet újraregisztrálni, de azért elég mérgesek tudnak lenni, ha két skrill fiókod is van.

A valuta-cserére értettem.  ;)

Nem elérhető benson

« Válasz #316 Dátum: Május 18, 2012, 10:38:36 am CEST »
Nem tudom, hogy ez mennyire lehetséges, de hátha. Esetleg van valakinek tapasztalata?

Be lehet zárni a számlát, és utána lehet újat nyitni. Szóval működik.

Nem elérhető starke

« Válasz #317 Dátum: Május 18, 2012, 11:40:29 am CEST »
 :cya:
Ha ma reggel utaltam a skrill számlámra, a bankból a skrilles bankszámlára, az gondolom csak hétfőn fog majd látszódni a skrill számlámon?  :crazy: :cya:

Nem elérhető csatarid

« Válasz #318 Dátum: Május 18, 2012, 11:58:20 am CEST »
Hali,

Szerettem volna feltölteni a skrill számlám ahogy mindig is szoktam a bankkártyámról, erre ezt írta ki.:

Transaction failed
Your credit/debit card deposit attempt for XXXXX.00 HUF has failed.
Transaction ID: 18292815
Common reasons and/or advice :

- Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them.

- Incorrect credit/debit card details submitted – we recommend you to double check your card data entered in our system.

- Insufficient funds – we can advise you to check with your bank whether your available balance is sufficient to cover the amount due.

TRY ANOTHER CARD       TRY ANOTHER DEPOSIT METHOD

MI A FENE?? HELP!

ui: Amikor töltöm ki az adatokat hogy mennyit is szeretnék skill-re befizetni, na ott NON-GAMING-ra áttettem és csak így engedi MÁTÓL! Viszont így meg ugye nem tudok befizetni irodákhoz( ezzel a pénzzel)?! Most jön az a megoldás hogy elküldöm valakinek aki aztán visszaküldi és úgy müködik?  Köszi a válaszokat.. nem tudom miért gecizik az otp..
« Utoljára szerkesztve: Május 18, 2012, 12:11:08 pm CEST írta csatarid »

Nem elérhető Jaaas

• Régi motoros
  • A man can be destroyed but not defeated
  • Profil oldal
« Válasz #319 Dátum: Május 18, 2012, 12:42:41 pm CEST »
Most jön az a megoldás hogy elküldöm valakinek aki aztán visszaküldi és úgy müködik?  Köszi a válaszokat.. nem tudom miért gecizik az otp..

Ez sem fog működni. A skrill "számolja", h mennyit töltöttél fel, ha átküldöd haverhoz, Ő meg visszaküldi, a skrill nem "felejti" el a non-gaming kitételt.

Nem elérhető csatarid

« Válasz #320 Dátum: Május 18, 2012, 13:05:47 pm CEST »
Ez sem fog működni. A skrill "számolja", h mennyit töltöttél fel, ha átküldöd haverhoz, Ő meg visszaküldi, a skrill nem "felejti" el a non-gaming kitételt.

Akkor mi a megoldáás??

Nem elérhető Jaaas

• Régi motoros
  • Profil oldal
« Válasz #321 Dátum: Május 18, 2012, 13:18:10 pm CEST »
Akkor mi a megoldáás??

Szerintem utalással működhet. Vagy bankot váltasz.

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #321 Dátum: Május 18, 2012, 13:18:10 pm CEST »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető Jaaas

• Régi motoros
  • Profil oldal
« Válasz #322 Dátum: Május 18, 2012, 13:19:12 pm CEST »

Nem elérhető Knapp

« Válasz #323 Dátum: Május 18, 2012, 13:30:04 pm CEST »
Akkor mi a megoldáás??

A haver skrilljére kell egyből feltölteni a pénzt és onnan átutalni a tiédre.
Csak ugye a saját mb számláját saját magának (saját bankszámlával vagy kártyával) kell töltenie az ismerősnek.

Aztán vigyázni kell, hogy ne egy gépről intézzétek a két számla dolgait.
Én így csináltam a párom és a saját számlámmal, hogy a Visát kijátsszam, de erre a moneybookers zárolta mindkettőnk számláját, amíg nem nyilatkoztunk, hogy tisztában vagyunk non-gaming szabályokkal, na meg arra is gyanakodtak, hogy a párom nem is létező személy. (pedig valahogy csak szült két gyereket)
Iratokat és saját kezű aláírásos nyilatkozatot kértek tőle...
Mondjuk itt egy gépről és gyorsan egymás után zajlottak a tranzakciók, ez is szemet szúrhatott nekik.

Abban nem vagyok biztos, hogy ha átutalsz a skrillről és vissza, akkor még a "non-gaming" kalapban van a pénz továbbra is (sőt!), de valószínűleg gyanús lesz nekik.

Az is lehet megoldás, hogy olyan emberkét keresel ehhez a bolthoz, aki - az mellett, hogy megbízható - rendszeresen utalgat skrillről, így nem fog szemet szúrni mondjuk egy csak ezért regisztrált számla.

De ahogy jaaas is írja, banki átutalással is működik a dolog.
A bankváltás sem biztos, hogy segít, mert alapvetően a Visának vannak problémái a befizetéssel, nekem pl. az  axás visám használhatatlan erre.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #324 Dátum: Május 18, 2012, 13:36:39 pm CEST »
A valuta-cserére értettem.  ;)

A Neteller-rel nem lenne érdemes együttműködnie az oldalnak?

A tipico miatt (ahol moneybookers-es befizetésre nem jár bónusz, netelleresre viszont igen) nyitottam egyet és igazából ez meg is oldotta a "forint vagy euró számla" problémát, mert így a skrill forint mellett van egy euró netellerem is.
(sajnos a két szolgáltató között nem működik közvetlen pénzmozgatás, de párhuzamosan használhatóak így is)

Nem elérhető csatarid

« Válasz #325 Dátum: Május 18, 2012, 14:01:38 pm CEST »
A haver skrilljére kell egyből feltölteni a pénzt és onnan átutalni a tiédre.
Csak ugye a saját mb számláját saját magának (saját bankszámlával vagy kártyával) kell töltenie az ismerősnek.

Aztán vigyázni kell, hogy ne egy gépről intézzétek a két számla dolgait.
Én így csináltam a párom és a saját számlámmal, hogy a Visát kijátsszam, de erre a moneybookers zárolta mindkettőnk számláját, amíg nem nyilatkoztunk, hogy tisztában vagyunk non-gaming szabályokkal, na meg arra is gyanakodtak, hogy a párom nem is létező személy. (pedig valahogy csak szült két gyereket)
Iratokat és saját kezű aláírásos nyilatkozatot kértek tőle...
Mondjuk itt egy gépről és gyorsan egymás után zajlottak a tranzakciók, ez is szemet szúrhatott nekik.

Abban nem vagyok biztos, hogy ha átutalsz a skrillről és vissza, akkor még a "non-gaming" kalapban van a pénz továbbra is (sőt!), de valószínűleg gyanús lesz nekik.

Az is lehet megoldás, hogy olyan emberkét keresel ehhez a bolthoz, aki - az mellett, hogy megbízható - rendszeresen utalgat skrillről, így nem fog szemet szúrni mondjuk egy csak ezért regisztrált számla.

De ahogy jaaas is írja, banki átutalással is működik a dolog.
A bankváltás sem biztos, hogy segít, mert alapvetően a Visának vannak problémái a befizetéssel, nekem pl. az  axás visám használhatatlan erre.

Köszi a választ!   :ok:

Nem elérhető Wonder68

« Válasz #326 Dátum: Május 18, 2012, 15:09:45 pm CEST »
Nekem is van két skrillszámlám egy gépen már 3éve ,(a páromé + én) és még nem szóltak semmit..
De van egy kicsit elfelejtett módszer is ,ami szintén nagyon gyors ,kb 10perc alatt lehet befizetni vele irodához..
Csak kell hozzá netbank ,ingyenes ,és valamiért elsőbbséget élvez az utalásoknál :
Abaqos ,
sőtt ha ezzel fizetsz be nem látják kinek a bakjából fizettél :great :great:

Elérhető tsabigo

« Válasz #327 Dátum: Május 18, 2012, 15:15:50 pm CEST »
Én is használom az Abaqoos-t és tényleg jó, de nem mindenhol fogadják el. Pl. Bet365. Meg sajnos nem lehet rá kifizetést kérni.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #328 Dátum: Május 18, 2012, 16:56:38 pm CEST »
A Neteller-rel nem lenne érdemes együttműködnie az oldalnak?
Nyithatunk Neteller témát, de egyéb együttműködést nem nagyon tudunk, nem célozzák annyira a magyar piacot. Én próbáltam, de macerásabbnak tűnt mint az mb, azóta sem használtam semmire. Pedig náluk volt előszőr kártya.

Nem elérhető demi

« Válasz #329 Dátum: Május 18, 2012, 20:26:08 pm CEST »
Magyarorszagrol nem müködik az azonnali atutalas MBre? Elvileg mennie kene.Igaz kicsit költsegesebb,de azonnali,mintha kartyaval töltene az ember. Igy nem varsz es meg is oldodott a kartyaproblema.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk
« Válasz #329 Dátum: Május 18, 2012, 20:26:08 pm CEST »