Június 18, 2019, 01:50:53 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 267615 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Alk

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #810 Dátum: Május 29, 2013, 20:08:54 pm CEST »
Nekem még mindig a régi oldal jön be, ha belépek.   :-\

Egyelőre csak felkínálja a lehetőséget az új felületre. Ha kíváncsi vagy rá, akkor a kezdőoldalon nyomj a "Try it now"-ra.

Nem elérhető tsabigo

« Válasz #811 Dátum: Május 29, 2013, 20:19:02 pm CEST »
Egyelőre csak felkínálja a lehetőséget az új felületre. Ha kíváncsi vagy rá, akkor a kezdőoldalon nyomj a "Try it now"-ra.
Nekem fel sem kínálja.

Nem elérhető pukk

« Válasz #812 Dátum: Május 29, 2013, 20:20:03 pm CEST »

Nem elérhető tsabigo

« Válasz #813 Dátum: Május 29, 2013, 20:25:57 pm CEST »

Nem elérhető Jabba

« Válasz #814 Dátum: Május 29, 2013, 21:32:49 pm CEST »
Lehet valahogy Skrillről Paypalre küldeni pénzt? Vagy csak közvetett módon?
Tárgytalan
« Utoljára szerkesztve: Május 29, 2013, 21:56:32 pm CEST írta ragadozo93 »

Nem elérhető Jabba

« Válasz #815 Dátum: Június 03, 2013, 13:19:39 pm CEST »
mennyi idő kell, hogy skrillről a bankszámládon legyen a pénz?

Nem elérhető benson

« Válasz #816 Dátum: Június 03, 2013, 13:26:35 pm CEST »
mennyi idő kell, hogy skrillről a bankszámládon legyen a pénz?

1-2 nap.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #816 Dátum: Június 03, 2013, 13:26:35 pm CEST »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető Jabba

« Válasz #817 Dátum: Június 03, 2013, 13:28:15 pm CEST »
csütörtökön indítottam, akkor remélem ideér ma, mert eddig még semmi  :noway:

Nem elérhető benson

« Válasz #818 Dátum: Június 03, 2013, 13:33:00 pm CEST »
csütörtökön indítottam, akkor remélem ideér ma, mert eddig még semmi  :noway:

A "Your withdrawal has been processed" tárgyú email megérkezése utáni napon (esetleg még aznap) megérkezik az összeg.

Nem elérhető nasgur

« Válasz #819 Dátum: Június 03, 2013, 14:06:27 pm CEST »
Lenne egy kérdésem, már a 2. alkalommal kapok emailt hogy próbáltak belépni a számlámra de nem tudtak mivel rossz jelszót adtak meg. Gondolom az lehet a helyzet hogy mivel elég sok helyre vagyok regisztrálva ugyanazzal az emailel valahonnan kinyerhették és próbálkoznak hátha egyszer eltalálják a jelszót vagy mitudomén..

A kérdésem az lenne másnak is jött már ilyen email, (Failed login attempt on your Skrill account)?, annyira nem zavar mert tudom hogy a jelszavamat ugyse tudják kitalálni, viszont lehet hogy a skrill lefogja tiltani a számlám ha túl sokszor próbálkoznak.  Valakinek valami tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

Nem elérhető Alk

« Válasz #820 Dátum: Június 03, 2013, 14:20:33 pm CEST »
Velem még nem történt hasonló, de személy szerint nem kockáztatnék. Security token úgy emlékszem 15 €-ért igénylehető, VIP státusz esetén pedig ingyenes. Az is elég, hogyha más gépről is belépsz, amin van kémprogram, és akkor könnyen nagy lehet a baj.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Jabba

« Válasz #821 Dátum: Június 03, 2013, 16:23:38 pm CEST »
Lenne egy kérdésem, már a 2. alkalommal kapok emailt hogy próbáltak belépni a számlámra de nem tudtak mivel rossz jelszót adtak meg. Gondolom az lehet a helyzet hogy mivel elég sok helyre vagyok regisztrálva ugyanazzal az emailel valahonnan kinyerhették és próbálkoznak hátha egyszer eltalálják a jelszót vagy mitudomén..

A kérdésem az lenne másnak is jött már ilyen email, (Failed login attempt on your Skrill account)?, annyira nem zavar mert tudom hogy a jelszavamat ugyse tudják kitalálni, viszont lehet hogy a skrill lefogja tiltani a számlám ha túl sokszor próbálkoznak.  Valakinek valami tapasztalata van ezzel kapcsolatban?
Na nekem ugyanígy jött az e-mail kb 4-5 napja...Én is meglepődtem, mert nem próbáltam belépni abban az időpontban. Ez volt az első ilyen eset, mivel azóta se volt, így nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #822 Dátum: Június 03, 2013, 18:42:49 pm CEST »
Én múlt hónapban kaptam. Sokszori próba után úgy tudom blokkolódik egy napig a bejelentkezés, de ez nem 100%-os info.

Nem elérhető Alk

« Válasz #823 Dátum: Június 04, 2013, 09:14:05 am CEST »
Egy alkalommal már sikerült 24 órára ideiglenesen zároltatnom a számlám, mert rosszul adtam meg a jelszavamat (valahol 3 és 5 közötti próbát engedett), majd az egy nap letelte után újra gond nélkül tudtam használni, ugyanazzal a jelszóval, és ugyanúgy teljes körűen. 

Nem elérhető Wonder68

« Válasz #824 Dátum: Június 04, 2013, 11:37:49 am CEST »
Ezt már nem hiszem el. Skrillhez most komolyan nem jó az MC paypass kártya? Próbálnám verifikálni, de sehogy nem akarja levonni az összeget. Vagy mi lehet a gond? Valaki használ ilyen kártyát feltöltéshez? Indoknak valami egészen mást ír ki, de valahogy nem sikerül értelmeznem, hogy mi lehet a problémája. Ezt írja:

"The following credit/debit card cannot be used to verify your identity because it has been issued in a country different than your country of residence."

Ötletek?
Nem jó a Skrillhez a Paypass kártya...
Olyan mintha ,a Netellert akarnám feltölteni Skrillkártyával :D

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #824 Dátum: Június 04, 2013, 11:37:49 am CEST »