Április 22, 2019, 02:03:35 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 262205 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető benson

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #285 Dátum: Május 09, 2012, 09:18:23 am CEST »
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni,hogy az MB-nek, van -e számlavezetési költsége?mennyire macerás a számla megszüntetése(14-nap után)?,ennek van-e költsége?, és ha x-ideig nem használod a számlát megszüntetik-e? automatikusan.Nem találtam megfelelő válaszokat a fenti kérdésekre.
Köszönöm a válaszokat előre is!!!!!

"SERVICE FEE

Non-business accounts will be charged a monthly service fee of 1.00 EUR (or equivalent). The fee will be waived and thus the usage of the Skrill (Moneybookers) service is FREE if the user has logged into the account or made a transaction in the last 18 months. Otherwise the service fee will be deducted monthly from the account balance."

Vagyis ha az elmúlt 18 hónapban beléptél vagy csináltál legalább 1 tranzakciót, akkor nincs számlavezetési díj. Egyébként meg 1€/hó.

Nem elérhető pukk

« Válasz #286 Dátum: Május 09, 2012, 09:53:29 am CEST »
Tegnap kaptam egy furcsa emailt.A MB fiókomat állítólag lockolták mert nem fogadtam el az új szabályokat.A levélben található link egy olyan oldalra vezet amin meg kellene adni a személyes adataimat majd a bankkártyám adatait is(CVC kódot is)+url is elég "furcsa".A MB számlámra viszont ugyanúgy be tudtam lépni,úgyhogy elég gyanús lett dolog.Ma már a link "Vigyázat Adathalászat" címre mutat
Csatolom a mailt,mondjuk a kinai írásjelek is árulkodók.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #287 Dátum: Május 09, 2012, 09:57:08 am CEST »
Minden MB-s e-mailben a megszólitás tartalmazza a teljes neved. Ha ez hiányzik, biztos nem tőlük van. Itt az e-mail cimed van a név helyett, egyből gyanús. Ez az első dolog, amire figyelni kell. A második, az a  saját tippem: ne klikkeljetek az e-mailben levő linkre a bejelentkezéshez, hanem irjátok be kézzel  a cimet mindig.

Nem elérhető pukk

« Válasz #288 Dátum: Május 09, 2012, 10:02:25 am CEST »
Igen a név is hiánya is gyanús valóban.Nem adtam meg amúgy semmit természetesen

Nem elérhető Wonder68

« Válasz #289 Dátum: Május 09, 2012, 21:37:04 pm CEST »
És nem jöttek hibás beljelentkezésekről értesítések?
Ha eltévesztem a jelszót midig küld emailt.

Nem elérhető BvB_09

« Válasz #290 Dátum: Május 13, 2012, 09:31:09 am CEST »
Érdeklődni szeretnék, hogy hogyan lehet megszüntetni egy Skrill "fiókot"? Történt úgyanis, hogy be szerettem volna fizetni a yogano oldalra, de az én fiókommal nem lehetett. Erre létrehoz nekem egyet, és arról fizetne be. A kifizetés megjelent (azóta töröltem), de ilyen számlám nem volt soha. Nem is tudok azóta sem bejelentkezni. Segítséget előre is köszönöm!

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #291 Dátum: Május 13, 2012, 11:15:31 am CEST »
Inkább add hozzá  a meglévő mb fiókhoz a másik e-mail cimed, amit annál az irodánál használsz. Igy akárhány cimet hozzáadhatsz.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #291 Dátum: Május 13, 2012, 11:15:31 am CEST »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #292 Dátum: Május 13, 2012, 11:16:26 am CEST »
És nem jöttek hibás beljelentkezésekről értesítések?
Ha eltévesztem a jelszót midig küld emailt.
Persze, hogy nem, mivel az a levél egy becsapós üzenet, amit nem az mb küldött. Nem volt lezárva a számlája természetesen.

Nem elérhető starke

« Válasz #293 Dátum: Május 17, 2012, 07:41:22 am CEST »
Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha nyitok egy skrilles számlát, akkor kell-e igazolnom igazolvány fénymásolattal vagy valamivel, hogy ki vagyok, mint pl a kifizetéseknél a neten? Ti hogy vagytok megelégedve a skrillel, jól működik?
Köszi, sziasztok!  :cya:

UI: Még egy kérdés, szerintetek milyen pénznemben célszerű megnyitni a számlát? Főleg sportfogadásra használnám a pénzt róla.
« Utoljára szerkesztve: Május 17, 2012, 07:50:00 am CEST írta starke »

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #294 Dátum: Május 17, 2012, 07:49:28 am CEST »
Regisztráláskor még nem, de ha később meg szeretnéd növelni a korlátaid, eseteg kártyát is szeretnél igényelni, akkor igazolnod kell magad. Én meg vagyok elégedve vele, bár az ügyfélszolgálat nem a leggyorsabb.

Nem elérhető starke

« Válasz #295 Dátum: Május 17, 2012, 07:51:57 am CEST »
Regisztráláskor még nem, de ha később meg szeretnéd növelni a korlátaid, eseteg kártyát is szeretnél igényelni, akkor igazolnod kell magad. Én meg vagyok elégedve vele, bár az ügyfélszolgálat nem a leggyorsabb.

Akkor elméletileg igazolás nélkül tudok rá pénzt küldeni, kifizetni, utalni stb, persze a megengedett kereteken belül? Hol lehet megnézni, hogy mik ezek a keretek?

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #296 Dátum: Május 17, 2012, 08:12:03 am CEST »
Regisztráció és belépés után My account rész alján van a Limits. De azért remélem nem hamis adatokkal akarsz regisztrálni.

Nem elérhető starke

« Válasz #297 Dátum: Május 17, 2012, 08:17:14 am CEST »
Regisztráció és belépés után My account rész alján van a Limits. De azért remélem nem hamis adatokkal akarsz regisztrálni.

Nem! Valós adatokkal akarok, csak arra voltam kíváncsi, hogy igazolni kell-e magát az embernek, mert angolból nem vagyok teljesen perfekt, de ha kell is gondolom emailban is lehet. Vagy mint a bwinnél dokumentumot feltöltve? Szerinted milyen pénznem a célszerű főleg sportfogadáshoz?

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #298 Dátum: Május 17, 2012, 09:45:13 am CEST »
Nem kell angoltudás az igazoláshoz, ha kell is, akkor egy űrlapon kell feltölteni. Én az eurót ajánlom, mert talán ott a legkevesebb a konverzió és ha később kártyát is kérsz, akkor azt is euróban kérheted. A másik lehetőség a forint, ha nem kérsz kártyát a jövőben.

Nem elérhető starke

« Válasz #299 Dátum: Május 17, 2012, 09:58:56 am CEST »
Nem kell angoltudás az igazoláshoz, ha kell is, akkor egy űrlapon kell feltölteni. Én az eurót ajánlom, mert talán ott a legkevesebb a konverzió és ha később kártyát is kérsz, akkor azt is euróban kérheted. A másik lehetőség a forint, ha nem kérsz kártyát a jövőben.

Neked pl van kártyád? Miért jó az ha van? De gondolom forintban is lehet levenni róla bankkártyával, vagy az csak eurós lehet?   :o

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten:
« Válasz #299 Dátum: Május 17, 2012, 09:58:56 am CEST »