December 10, 2019, 17:46:49 pm CET

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 291864 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető csacsa44

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #420 Dátum: Június 20, 2012, 19:11:20 pm CEST »
Találkoztatok már ilyen esettel? Már nem egyszer volt kifizetésem, soha semmi gond nem volt.

"All Skrill (Moneybookers) transactions are subject to high security and audit checks. Your current IP address (88.87.240.227) has been stored and may be used in any investigation resulting from misuse of this account.

Identity verification required!

Unfortunately we were unable to verify the data in your profile with an independent information source. Under UK anti-money laundering regulations we are therefore required to obtain an additional proof of identity before we can process your first redemption request.

We offer you the following fast and easy options:

Verify your address (within 2-5 banking days)
     Upon request we will send a letter to the address registered on your account. This letter will contain a verification code which you will have to enter back at our site. If you choose this option you will be forwarded to our address verification section.

Please excuse any inconvenience caused. We hope for your understanding that such measures are imperative in order to comply with anti-money laundering legislation and prevent misuse of the Skrill (Moneybookers) system."

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #421 Dátum: Június 20, 2012, 19:14:03 pm CEST »
Találkoztatok már ilyen esettel? Már nem egyszer volt kifizetésem, soha semmi gond nem volt.

"All Skrill (Moneybookers) transactions are subject to high security and audit checks. Your current IP address (88.87.240.227) has been stored and may be used in any investigation resulting from misuse of this account.

Identity verification required!

Unfortunately we were unable to verify the data in your profile with an independent information source. Under UK anti-money laundering regulations we are therefore required to obtain an additional proof of identity before we can process your first redemption request.

We offer you the following fast and easy options:

Verify your address (within 2-5 banking days)
     Upon request we will send a letter to the address registered on your account. This letter will contain a verification code which you will have to enter back at our site. If you choose this option you will be forwarded to our address verification section.

Please excuse any inconvenience caused. We hope for your understanding that such measures are imperative in order to comply with anti-money laundering legislation and prevent misuse of the Skrill (Moneybookers) system."

ezek szerint randomra kérnek ellenőrzést... meg kell csinálni nem nagy cucc...
Amúgy én mostanában kaptam fake moneybookers emaileket, érdemes oda figyelni.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #422 Dátum: Június 20, 2012, 20:49:27 pm CEST »
ezek szerint randomra kérnek ellenőrzést... meg kell csinálni nem nagy cucc...
Amúgy én mostanában kaptam fake moneybookers emaileket, érdemes oda figyelni.

Köszi!  :beerchug: Csak azért tartottam furcsának, mert korábban már átestem mindenféle azonosításon. Mindegy, lenyomjuk.  ;)

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #423 Dátum: Június 30, 2012, 22:53:18 pm CEST »
A score with skrill holnapig tart, ha jól tudom, úgyhogy érdemes gólt rúgni.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #424 Dátum: Június 30, 2012, 22:54:41 pm CEST »
Aki rugdalja a gólokat annak fizettek mostanában, mert nálam több, mint egy hete nem perkáltak?

Nem elérhető Pisti1987

« Válasz #425 Dátum: Június 30, 2012, 22:56:51 pm CEST »
Aki rugdalja a gólokat annak fizettek mostanában, mert nálam több, mint egy hete nem perkáltak?
Nekem hétfőn fizettek utoljára, azóta semmi.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #426 Dátum: Június 30, 2012, 23:02:12 pm CEST »
Nekem hétfőn fizettek utoljára, azóta semmi.

Ja, akkor ez általános mostanság, majd a hét elején fizetnek újra talán.

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #426 Dátum: Június 30, 2012, 23:02:12 pm CEST »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #427 Dátum: Június 30, 2012, 23:03:55 pm CEST »
Tényleg a focipólókról tud valaki valamit?

Nem elérhető bookie

« Válasz #428 Dátum: Július 02, 2012, 16:02:26 pm CEST »
Hello fórumozók!

A helyzetem a következő. Bet365röl akarok pénzt lekérni, viszont én mastercardal fizettem be igy csakis banki átutalással vehetek le, de én nem tudok a minimum limit 30000et levenni joval kevesebbet akarok levenni. Szerintettek mi a megoldás? az ugy jó megoldás ha felutalok a minimálisat moneybookersről, és igy ugyebár már MBre is kérhetek ki. Erről szeretnék tapasztalatot, hogy ez mennyi idő lenne mig MBre leutalok és MBről leutalom a számlámra. Köszönöm a segítő válszokat és hasznos tanácsokat. Amugy kb 10000ftról lenne szó gondolom nem nagy kezelési költséggel járna. Köszönöm

Nem elérhető patyi

« Válasz #429 Dátum: Július 02, 2012, 16:10:15 pm CEST »
Hello fórumozók!

A helyzetem a következő. Bet365röl akarok pénzt lekérni, viszont én mastercardal fizettem be igy csakis banki átutalással vehetek le, de én nem tudok a minimum limit 30000et levenni joval kevesebbet akarok levenni. Szerintettek mi a megoldás? az ugy jó megoldás ha felutalok a minimálisat moneybookersről, és igy ugyebár már MBre is kérhetek ki. Erről szeretnék tapasztalatot, hogy ez mennyi idő lenne mig MBre leutalok és MBről leutalom a számlámra. Köszönöm a segítő válszokat és hasznos tanácsokat. Amugy kb 10000ftról lenne szó gondolom nem nagy kezelési költséggel járna. Köszönöm

Nem tudod megoldani. Elkülönítik a pénzt, amit kártyáról és máshonnan fizettél be. Szóval ha most van 10 ezred fenn és felteszel 1500ftot mb-ről akkor onnantól a pénzed 13%át leveheted mb-re de a 87%-ot továbbra is csak kártyára...

Nem elérhető bookie

« Válasz #430 Dátum: Július 02, 2012, 16:12:03 pm CEST »
 Várj.. 0ról indultam 10re. Nyertem 1300at és azt vittem fel szoval nem felutalásból van a 10000. igy mi a helyzet? nem értem  :bash:

Nem elérhető patyi

« Válasz #431 Dátum: Július 02, 2012, 16:17:24 pm CEST »
Várj.. 0ról indultam 10re. Nyertem 1300at és azt vittem fel szoval nem felutalásból van a 10000. igy mi a helyzet? nem értem  :bash:

Mármint valami tippjátékon nyerted?

Nem elérhető bookie

« Válasz #432 Dátum: Július 02, 2012, 16:20:08 pm CEST »
és ha felutalok ugyanugy mastervardról 20at és igy a 10el együtt meg van a 30 és uzsgyi leveszem?? nem igaz hogy nem lehet megoldani.

Nem elérhető bookie

« Válasz #433 Dátum: Július 02, 2012, 16:21:35 pm CEST »
Mármint valami tippjátékon nyerted?

Nem éppen. Hanem mikor multhonapban játszottam volt fent pénzem akkor még gólkirályra fogadtam 100ftból és azt ugye megnyertem torressel. és abbol viszem fel. Amugy 0án áltam már. De ez bejött ez a gólkirály fogadás.

Nem elérhető patyi

« Válasz #434 Dátum: Július 02, 2012, 16:32:47 pm CEST »
Nem éppen. Hanem mikor multhonapban játszottam volt fent pénzem akkor még gólkirályra fogadtam 100ftból és azt ugye megnyertem torressel. és abbol viszem fel. Amugy 0án áltam már. De ez bejött ez a gólkirály fogadás.

De azt a pénzt amiből a 100ftot tetted a gólkirályra, azt mastercardról fizetted be, igaz?

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #434 Dátum: Július 02, 2012, 16:32:47 pm CEST »