Április 22, 2019, 21:58:21 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 262466 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Alk

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #855 Dátum: Július 09, 2013, 16:50:21 pm CEST »
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ha csinálok egy számlát skrillen, és nem igénylem a bankkártyát hozzá a regisztrációkor, akkor később lesz rá lehetőségem megigényelni azt?

Valamint, hogy kevésbé ellenőrizhető a számlám, ha a pénzt skrillről átutalom másik számlára és onnan veszem le, vagy ha skrill bankkártyával veszem le?

Köszönöm!

Kártyát bármikor igényelhetsz az MB-hez, mindössze némi verifikáció és 10 € szükséges hozzá. Utóbbi ilyen (és minden más) szempontból jobb megoldásnak tűnik.

Nem elérhető crazyfrog1900

« Válasz #856 Dátum: Július 09, 2013, 19:08:48 pm CEST »
Kártyát bármikor igényelhetsz az MB-hez, mindössze némi verifikáció és 10 € szükséges hozzá. Utóbbi ilyen (és minden más) szempontból jobb megoldásnak tűnik.

Rendben, köszönöm!

Nem elérhető Carlos66

« Válasz #857 Dátum: Július 10, 2013, 15:29:20 pm CEST »
Sziasztok!Egy olyan problémám van hogy zárolták a számlámat de nem tudom miért!mert ha be szeretnék fizetni valamelyik fogadó irodához mindegyik azt írja a számla zárolva,de a skrill oldalon be enged és ott van egy ilyen üzenet:

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction. You need to change your Skrill (Moneybookers) account password and e-mail address via the Profile section in order to start the procedure for unlocking your account.

Ez mit jelent?Az e-mailjeimre nem válaszolnak!Küldtem nekik már személyimről,közüzemi számláról másolatot!Tudna nekem ebben segíteni valaki azt nagyon megköszönném!!!Mit tudok tenni mert a pénzem az rajta van! :'(

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #858 Dátum: Július 10, 2013, 15:49:28 pm CEST »
Sziasztok!Egy olyan problémám van hogy zárolták a számlámat de nem tudom miért!mert ha be szeretnék fizetni valamelyik fogadó irodához mindegyik azt írja a számla zárolva,de a skrill oldalon be enged és ott van egy ilyen üzenet:

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction. You need to change your Skrill (Moneybookers) account password and e-mail address via the Profile section in order to start the procedure for unlocking your account.

Ez mit jelent?Az e-mailjeimre nem válaszolnak!Küldtem nekik már személyimről,közüzemi számláról másolatot!Tudna nekem ebben segíteni valaki azt nagyon megköszönném!!!Mit tudok tenni mert a pénzem az rajta van! :'(

Azt írja, hogy első lépésben meg kell változtasd az email címedet és a jelszavadat.

Nem elérhető Carlos66

« Válasz #859 Dátum: Július 10, 2013, 17:40:01 pm CEST »
Megcsináltam de továbbra is fent áll a hiba!De ha legalább válaszolnának de nem :bash:!Azért köszi a választ!

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #860 Dátum: Július 10, 2013, 17:42:47 pm CEST »
Megcsináltam de továbbra is fent áll a hiba!De ha legalább válaszolnának de nem :bash:!Azért köszi a választ!

Azt írják ez az első lépés. Szerintem csinálj egy print screent, h jobban lássuk. Nyugi, meg fog oldódni, de a skrill nem a gyorsaságáról híres.

Nem elérhető dynand

« Válasz #861 Dátum: Július 10, 2013, 18:13:38 pm CEST »
Én már egy hete írtam nekik, hogy devizanemváltás miatt zárják le az accountom, hogy nyithassak egy újat, de azóta is csak várok a válaszra...

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #861 Dátum: Július 10, 2013, 18:13:38 pm CEST »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető Carlos66

« Válasz #862 Dátum: Július 10, 2013, 18:22:27 pm CEST »
Na ez fogad engem!

Nem elérhető Alk

« Válasz #863 Dátum: Július 10, 2013, 18:23:48 pm CEST »
Én már egy hete írtam nekik, hogy devizanemváltás miatt zárják le az accountom, hogy nyithassak egy újat, de azóta is csak várok a válaszra...

Egyik barátom múlt héten végezte el ugyanezt, írt nekik, majd aztán úgy döntött, hogy elvégzi ő manuálisan. Bezárta a számláját, majd 2 napra rá nyitott egy újat. Közben már a válasz is megérkezett, szóval tudnak a dologról és engedik. Azóta is működik. :)
« Utoljára szerkesztve: Július 10, 2013, 19:11:53 pm CEST írta Alkimista87 »

Nem elérhető feri89

« Válasz #864 Dátum: Július 12, 2013, 15:45:07 pm CEST »
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni a Skrillel kapcsolatban. Bet365-ön játszok, eddig mindig bankkártyával fizettem be forintban. Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyit veszíthetek, ha Skrillen keresztül fizetek? (Tehát először forintban skrill, majd onnan bet365).

(Skrillre szeretném kérni a kifizetést, de tudtommal csak akkor lehet, ha onnan jött a befizetés.)

georgeboyd

« Válasz #865 Dátum: Július 12, 2013, 16:12:16 pm CEST »
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni a Skrillel kapcsolatban. Bet365-ön játszok, eddig mindig bankkártyával fizettem be forintban. Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyit veszíthetek, ha Skrillen keresztül fizetek? (Tehát először forintban skrill, majd onnan bet365).

(Skrillre szeretném kérni a kifizetést, de tudtommal csak akkor lehet, ha onnan jött a befizetés.)
Bankkártya==> Skrill 1,9% a költség
Skrill==> Bet365 ingyenes, Bet365==>Skrill ingyenes

Nem elérhető feri89

« Válasz #866 Dátum: Július 12, 2013, 17:13:11 pm CEST »
Bankkártya==> Skrill 1,9% a költség
Skrill==> Bet365 ingyenes, Bet365==>Skrill ingyenes

Köszönöm! Az euró-forint miatt akkor gondolom nem vesznek le külön.

georgeboyd

« Válasz #867 Dátum: Július 12, 2013, 19:26:03 pm CEST »
Köszönöm! Az euró-forint miatt akkor gondolom nem vesznek le külön.
Ez akkor igaz, ha a Skrill és a Bet365 azonos valutanemben van (erre figyelj!). Aztán lesz még egy kis bukó, ha  a Skrillről hazautalod a pénzt, de nem komoly.

Nem elérhető Carlos66

« Válasz #868 Dátum: Július 15, 2013, 17:04:55 pm CEST »
Sziasztok!Még mindig zárolva vagyok!!! :-\!Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction. You need to change your Skrill (Moneybookers) account password and e-mail address via the Profile section in order to start the procedure for unlocking your account. Ez mi a p....a?Valakinek hasonló problémája nem volt?Az ügyfélszolgálat tojik válaszolni!Már Facebokon is írtam de semmi válasz!

Nem elérhető ncis88

« Válasz #869 Dátum: Július 15, 2013, 17:08:35 pm CEST »
Kezdjük ott hogy regisztrált email címet nem tudsz változtatni.. Csak annyit tudsz tenni hogy hozzáadsz még egyet és azt teszed meg primary-nek és a másikat meg disable-re.. Ha nem ezt tetted, csak hozzáadtál még egy emailt akkor sztem az első emailt tedd át elérhetetlenné.. majd változtass ismét jelszót!

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #869 Dátum: Július 15, 2013, 17:08:35 pm CEST »