Július 19, 2019, 00:16:17 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 271521 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

georgeboyd

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #1080 Dátum: November 20, 2013, 00:45:33 am CET »
Sziasztok!

Mi a véleményetek mi éri meg jobban saját számlára utalni a pénzt vagy felvenni ATM-ből kártyával. Ugye ott van egy napi limit de úgy számoltam hogy 2 kp. felvétbe beleférne. Melyikkel jövök ki jobban költségbe. Időbe tudom hogy a kártyával.
140K körüli összegről beszélünk, ha jól értem.

Kártyával kb. 2x3000 Ft lesz a költséged, a hazautalás meg 900 Ft körül. (ha forintos a Skrilled, ha nem, akkor több, de így is jobb, mint a kártya, viszont az egyik megvan 24 óra 1 perc alatt a másik meg 5-6 banki nap.

Nem elérhető Lacoste1927

« Válasz #1081 Dátum: November 20, 2013, 15:20:30 pm CET »
Kezdem nagyon unni…pénteken kértem ki a pénzt skrillről, a mai napig még a processed email sem jött meg,nemhogy a pénzt. Máskor ez összesen volt max. 3 nap.
Jobban jártam volna ha utalással kérem ki.
Írtam jegyet nem válaszolnak.
Kért ki valaki a héten?

Nem elérhető inter08

« Válasz #1082 Dátum: November 20, 2013, 20:40:27 pm CET »
Kezdem nagyon unni…pénteken kértem ki a pénzt skrillről, a mai napig még a processed email sem jött meg,nemhogy a pénzt. Máskor ez összesen volt max. 3 nap.
Jobban jártam volna ha utalással kérem ki.
Írtam jegyet nem válaszolnak.
Kért ki valaki a héten?

Én is szombaton kértem ki és ugyanez mint neked, hogy még a processed email se jött meg..

Nem elérhető Sziszka123

« Válasz #1083 Dátum: November 20, 2013, 21:52:40 pm CET »
Sziasztok!

Mivel ahogy olvasom sokan nem kapják meg időben a pénzt úgy döntöttem inkább kiveszem kártyával a számláról. A számlám és a kártyám pénzneme is USD. Az ATM-ből forint elszámolást kértem így a Mastercard váltotta nekem a pénzt nem pedig a bank ahol a pénzt vettem fel. Egy az egybe azon az árfolyamon zárolták a pénzem ami meg van adva az Skrill oldalán (221.505). Ehhez mit szóltok?

Nem elérhető Irtis

« Válasz #1084 Dátum: November 20, 2013, 22:17:27 pm CET »
Az teljesen korrekt. Pont ezért a kis átváltási veszteségért használom a kártyás pénzfelvételt a kiutalás helyett (igaz, VIP tagként nekem ingyenes).

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1085 Dátum: November 20, 2013, 22:31:19 pm CET »
Itt nem volt semmilyen veszteség végül, mert nap végére 221 lett a dollár.  :)

http://www.portfolio.hu/deviza_kotveny/deviza/

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #1086 Dátum: November 20, 2013, 23:45:51 pm CET »
Na én próbából ma kértem le (nov 20), elméletileg 22-én délre megjön (Erdély). Processed holnap 18.00-ig kellene jöjjön. Ha igy lesz, akkor 100%, hogy Mo-n a bankszámlaváltás a ludas minden késésért.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #1086 Dátum: November 20, 2013, 23:45:51 pm CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető trader88

« Válasz #1087 Dátum: November 21, 2013, 13:55:38 pm CET »
A késésekért a bankszámlaváltás a felelős, ez valszeg nem kérdés, viszont azért, hogy egy normális hangvételű levélre, amiben érdeklődöm, hogy ez így marad-e, nem válaszolnak, arra nem látok ésszerű magyarázatot azon kívül, hogy magasról tesznek ránk. De ahogy látom, nem én vagyok az egyetlen,akinek képtelenek 2 sort írni. Akkor viszon' látás!

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #1088 Dátum: November 21, 2013, 19:04:16 pm CET »
Megjött a confirmation ma délután.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1089 Dátum: November 21, 2013, 19:45:31 pm CET »
Eddig a skrilles kifizetés egy belföldi utalás volt, a maga 4 órán belüli pénzmozgásával.
Idő azzal ment el, hogy a skrill jóváhagyta az utalást, majd kommunikált a bankkal, amely "valamikorra" előjegyezte az utalást.

Nemzetközi átutalásnál 5 banki nap alatt kell megjönnie a pénznek, erre szabály van, de ugye akinél a pénzünk van, az nem feltétlenül érdekelt a gyors kifizetésben.  :)

Nem elérhető Alk

« Válasz #1090 Dátum: November 21, 2013, 19:49:11 pm CET »
Befizetésről van valakinek friss infója? Hétfőn volt egy utalásom, lassan aktuális lenne, vagy nem?

Nem elérhető Lacoste1927

« Válasz #1091 Dátum: November 22, 2013, 10:03:39 am CET »
Ami engem leginkább zavar, hogy teljesen semmi vesznek,ezzel elérték azt hogy ezt a pénzt megkapom és elfelejtem őket örökre inkább kikérem a pénzem közvetlen utalással.
És mivel másfelé működik a dolog csak arra tudok gondolni hogy hoztak egy döntést hogy mi ráérünk. Innentől kezdve már az is nagy szó lesz ha egyáltalán megkapjuk a pénzt egyszer.
Van ezeknek valami felügyeleti szerve?

Nem elérhető butyi

« Válasz #1092 Dátum: November 22, 2013, 10:08:54 am CET »
ezek után csak a NETELLER?

Nem elérhető Lacoste1927

« Válasz #1093 Dátum: November 22, 2013, 14:10:30 pm CET »
Megérkezett a processed email.

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #1094 Dátum: November 22, 2013, 14:16:58 pm CET »
Lenne egy problémám:

Lejárt a bankkártyám, automatikusan kaptam másikat, és mivel skrillnél törölték az előzőt, ezért ezt az újat szerettem volna regisztrálni (csak a CVC kód más). Nyomtam egy verify-t, de véletlenül otthagytam a pipát a non gamblingnél. Sikerült regisztrálni, de ugye non gambling nem jó, hát nyomtam egy remove-ot, és megprobáltam megint. Most viszont nem engedi a regisztrációt. Amúgy Raiffis Visa kártyáról van szó, egyenesen fogadóirodákhoz tudok tölteni ezzel az újjal is, szóval nem értem miért mondta a nő a skrilltől (most hívtam őket) hogy a probléma nem náluk van, alighanem a bankom nem engedi a szerencsejátékot.

Tipp hogy mit tehetnék?

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #1094 Dátum: November 22, 2013, 14:16:58 pm CET »