Április 22, 2019, 02:29:55 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 262212 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Alk

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #1125 Dátum: December 10, 2013, 14:21:42 pm CET »
Sziasztok,a barátnőm skrilljét szeretnénk feltölteni,de sehogy nem sikerül,most nyitottam neki,maestro kártyája van,szal kártyás feltöltés nem működik,hozzá se tudom adni a kártyát.Bankból elutaltam a pénzt skrillnek,de 2 napon belül visszaküldték számlára,Skrill Directen keresztül,pedig a következő hibaüzenet ugrik elő:The upload with Skrill Direct failed. Please try again.Valakinek valamilyen ötlet?

Melyik bankszámlára utaltad, hogy visszajött? Eddig volt magyarországi számlaszámuk az Unicreditnél, de kb egy hónapja már Németországba a Postbank-hoz kell utalni. Nem tudom ez új infó-e, de hirtelen ez ugrott be. Ha az összeg elment barátnőd számlájáról, akkor azt kizárhatjuk, hogy a bankjával van a gond, így marad az első tippem. Maestro kártya egyébként valóban nem jó SKrillhez. Ideiglenes megoldásként még kerülőúton be tudod juttatni, de az a limiteken ugyebár nem segít.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1126 Dátum: December 10, 2013, 17:29:02 pm CET »
Ti most hány nap átfutással számoltok kiutalásnál?
Mik a friss tapasztalatok? 

Az éjszaka igényelt kiutalásra 15:20-kor megjött a "processed" email, ez eddig teljesen oké.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1127 Dátum: December 11, 2013, 09:09:09 am CET »

Az éjszaka igényelt kiutalásra 15:20-kor megjött a "processed" email, ez eddig teljesen oké.

Megvan a válasz: már a számlán is van a pénz.  :)

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #1128 Dátum: December 12, 2013, 02:35:59 am CET »
Sziasztok,

Kis pénzű diák vagyok, most utaltam haza bet365ről Mb-re 148 eurót, egy kicsit visszafizettem és akkor látom, hogy a befizetésnél és kifizetésnél durván 27 Ft az olló eurónként (289 en fizette ki a bet365 és 316 en vette fel) + még jött az MB megemelt hazautalási díja majdnem 900 Ft-ért.

A bet 365 számlám euro alapú az MB meg Forint. Dombornyomott Visa kártyát nem tudok fenntartani, de a bet365 ön 28 naponta ki tudom használni az ingyenes Wire transfert, ott csak 16 Ft az átváltási olló és nem kell MB díjat se fizetni. Valami módszer van e ezen kívül, ami csökkentené a költségeket, mert van elég gondom és szar érzés, hogy még a pénzváltók is lehúznak.

georgeboyd

« Válasz #1129 Dátum: December 12, 2013, 07:00:17 am CET »
Sziasztok,

Kis pénzű diák vagyok, most utaltam haza bet365ről Mb-re 148 eurót, egy kicsit visszafizettem és akkor látom, hogy a befizetésnél és kifizetésnél durván 27 Ft az olló eurónként (289 en fizette ki a bet365 és 316 en vette fel) + még jött az MB megemelt hazautalási díja majdnem 900 Ft-ért.

A bet 365 számlám euro alapú az MB meg Forint. Dombornyomott Visa kártyát nem tudok fenntartani, de a bet365 ön 28 naponta ki tudom használni az ingyenes Wire transfert, ott csak 16 Ft az átváltási olló és nem kell MB díjat se fizetni. Valami módszer van e ezen kívül, ami csökkentené a költségeket, mert van elég gondom és szar érzés, hogy még a pénzváltók is lehúznak.
Forintos Bet365 és forintos MB-t kellett volna nyitni. Írjál a bet365-nek, hogy át szeretnéd váltani az euros bet365-öt forintosra.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1130 Dátum: December 12, 2013, 12:29:32 pm CET »
Sziasztok,

Nyiss egy euró netellert és ezentúl azt használd az irodákhoz! (mármint az eurósokhoz)
A neteller hasonlóan működik, mint a skrill.
A két pénztárca (skrill és neteller) között nem tudsz ugyan direkt pénzt átvezetni, de vannak olyan irodák, amelyek segítségével ez kifejezetten kedvező feltételekkel megoldható.  :)

(pl. az unibet, ha a  forint számládra eurós netellerrel fizetsz be, akkor középárfolyamon vált és engedi akár megforgatás nélkül is skrillre kiutaltatni az összeget... Persze ki tudja, meddig, mert a szabályzatukba már bekerült a pont, ami alapján költségeket verhetnek ránk ilyenkor, de én még a napokban is így adtam el eurót...)

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #1131 Dátum: December 12, 2013, 12:40:12 pm CET »
Forintos Bet365 és forintos MB-t kellett volna nyitni. Írjál a bet365-nek, hogy át szeretnéd váltani az euros bet365-öt forintosra.

Igen, ezt már megpróbáltam, de akkor azt írta a bet365, hogy sajnos nem lehet átváltani a számla valutanemét.

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #1131 Dátum: December 12, 2013, 12:40:12 pm CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #1132 Dátum: December 12, 2013, 12:42:45 pm CET »
Nyiss egy euró netellert és ezentúl azt használd az irodákhoz! (mármint az eurósokhoz)
A neteller hasonlóan működik, mint a skrill.
A két pénztárca (skrill és neteller) között nem tudsz ugyan direkt pénzt átvezetni, de vannak olyan irodák, amelyek segítségével ez kifejezetten kedvező feltételekkel megoldható.  :)

(pl. az unibet, ha a  forint számládra eurós netellerrel fizetsz be, akkor középárfolyamon vált és engedi akár megforgatás nélkül is skrillre kiutaltatni az összeget... Persze ki tudja, meddig, mert a szabályzatukba már bekerült a pont, ami alapján költségeket verhetnek ránk ilyenkor, de én még a napokban is így adtam el eurót...)

A netellere én is gondoltam, utánaolvasok és valószínűleg nyitok egyet. Az unibet egyébként korrekt, mert középárfolyamon adja veszi az eurót, ott nincs olyan gond, mint a bet365 nél.

Nem elérhető Alk

« Válasz #1133 Dátum: December 12, 2013, 12:52:47 pm CET »
Igen, ezt már megpróbáltam, de akkor azt írta a bet365, hogy sajnos nem lehet átváltani a számla valutanemét.

Át lehet azt, és át is szokták állítani, ne hagyd, hogy lerázzanak.

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #1134 Dátum: December 12, 2013, 12:59:24 pm CET »
Így van, én nekem már kétszer is megváltoztatták.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #1135 Dátum: December 12, 2013, 14:16:33 pm CET »
Át lehet azt, és át is szokták állítani, ne hagyd, hogy lerázzanak.

Ha ez igaz, az nagy segítség lenne. Akkor megpróbálok írni nekik. Ha sikerül, akkor a régi settled betts-ek sem tűnnek el ugye, tehát a régi fogadások értékeit is átkonvertálja forintra?

BoTa88

« Válasz #1136 Dátum: December 15, 2013, 13:57:44 pm CET »
.
« Utoljára szerkesztve: Január 08, 2018, 17:49:44 pm CET írta BoTa88 »

Nem elérhető inter08

« Válasz #1137 Dátum: December 15, 2013, 15:38:38 pm CET »
Hello!

Csak lakcímellenőrzéssel és bankszámláról/bankkártyáról való feltöltéssel lehet limitet emelni vagy azzal is ha pl. elküldöm neki a személyim másolatát?

Nem elérhető Jabba

« Válasz #1138 Dátum: December 16, 2013, 10:45:44 am CET »
Előző hét kedd reggel kértem a kifizetést, most érkezett meg (hétfő.)

Nem elérhető CaeSar

« Válasz #1139 Dátum: December 17, 2013, 13:14:07 pm CET »
Fizettem be a WillHill-hez pénzt, de valamiért blokkolták a befizetésemet. Nos, a helyzet az, hogy a Skrill levonta a számlámról a pénzt, a WillHill ügyfélszolgálata pedig azt mondta, hogy ők visszautasították a tranzakciót. Nos ilyenkor mi van. A pénzem röpköd a virtuális térben? Várjak, és visszakerül a számlámra, vagy ilyen esetben mit kell tenni?

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #1139 Dátum: December 17, 2013, 13:14:07 pm CET »