Április 22, 2019, 20:17:39 pm CEST

Szerző Téma: Fórum - újítás, ötletek  (Megtekintve 1444 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:Fórum - újítás, ötletek
« Válasz #15 Dátum: Augusztus 02, 2018, 22:11:27 pm CEST »
Egy egyéb befektetések téma szerintem érdekes és akár hasznos is lehetne. Ötletek, bevétel kiegészítés, befektetés, pályázatok, vagy akár valami gyűjtése stb.

Nyugodtan megnyithatód a témát, de nem csak te, bárki. Benned merült fel egy kérdés, egy gondolat, te tudod a legjobban, hogy milyen cím illene neki.  ;)

Ha valaki a zsíros kenyérről szeretne beszélgetni, hát akkor arról nyisson új témát/topicot (csatolt képen látható, hogy hogyan kell nyitni). Max. ha már van egy adott dologról téma nyitva, akkor áthelyezzük/összevonjuk.

Hajrá.  :beerchug:
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 02, 2018, 22:14:24 pm CEST írta SPF Admin »

Nem elérhető AC_28

« Válasz #16 Dátum: Augusztus 02, 2018, 22:44:07 pm CEST »
Idézet
Ha valaki a zsíros kenyérről szeretne beszélgetni, hát akkor arról nyisson új témát/topicot

innentol mar nem megy jo iranyban a forum. Ha megsertodtok, ha nem... De akkor ideje kidobni a logo alul a masik sort... vagy modositani... magyar sportfogado kozosseget...

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #17 Dátum: Augusztus 02, 2018, 23:13:00 pm CEST »
innentol mar nem megy jo iranyban a forum. Ha megsertodtok, ha nem... De akkor ideje kidobni a logo alul a masik sort... vagy modositani... magyar sportfogado kozosseget...

Csupán példa volt a zsíros kenyér.  ;D Van nekünk egy mindenféle kategóriánk, ott eddig is volt szó filmekről, zenéről stb., s ott lehetséges ilyesmit. A szakmaiság, a sportfogadás viszont priorítást élvez.

Akkor legyen egy szakmai javaslatom: ha van egy sportág/sportesemény amiről szívesen beszélgetnél (fogadnál rá), akkor nyiss egy témát.  ;)
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 02, 2018, 23:15:28 pm CEST írta SPF Admin »

Nem elérhető AC_28

« Válasz #18 Dátum: Augusztus 02, 2018, 23:20:07 pm CEST »
en ertem a peldat, csakhogy azt amit javasolsz, nem jo uzenet... Tul demokratikus akarsz lenni. Eddig rend volt - naplok a naplokba, versenyek a versenyekbe es a mindenfele egy mindenfeles topicba... HA mindenkinek azt javaslod nyisson topicot, akkor garantalom, hogy karacsonyig lesz 30 adozassal kapcsolatos topic, sok uresen fog tatogni, de ott lesz, helyet fog foglalni...

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #19 Dátum: Augusztus 02, 2018, 23:52:12 pm CEST »
en ertem a peldat, csakhogy azt amit javasolsz, nem jo uzenet... Tul demokratikus akarsz lenni. Eddig rend volt - naplok a naplokba, versenyek a versenyekbe es a mindenfele egy mindenfeles topicba... HA mindenkinek azt javaslod nyisson topicot, akkor garantalom, hogy karacsonyig lesz 30 adozassal kapcsolatos topic, sok uresen fog tatogni, de ott lesz, helyet fog foglalni...

A témanyitás nem új dolog minálunk. Eddig is lehetet (13 éve).  ;)

Rend ezután is lesz. Csak egy seprű kell hozzá.  ;D  :beerchug:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Szabad9595

« Válasz #20 Dátum: Augusztus 03, 2018, 08:31:12 am CEST »
Sziasztok!

Van olyan topic, ahol arbing meccseket gyűjtünk össze? Kerestem, de nem találtam. Csak magával az arbing stratégiával foglalkozó topic-ot. Előre is köszönöm!

Nem elérhető TiB

« Válasz #21 Dátum: Augusztus 03, 2018, 15:36:16 pm CEST »
Van olyan topic, ahol arbing meccseket gyűjtünk össze? Kerestem, de nem találtam. Csak magával az arbing stratégiával foglalkozó topic-ot. Előre is köszönöm!

Szerintem nincs ilyen topik. Vannak erre szakosodott weboldalak, én csak egyet ismerek igazán, azt is a kalkulátor miatt. https://en.surebet.com/surebets

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #21 Dátum: Augusztus 03, 2018, 15:36:16 pm CEST »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #22 Dátum: Augusztus 03, 2018, 19:42:30 pm CEST »
Sziasztok!

A következő kategóriába nyithatsz egy ilyen témát (arbing meccsek):

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?board=23.0

Nekem úgy rémlik, hogy korábban volt nyitva egy ilyen téma, de lehet, hogy tévedek. A lényeg, hogy vannak erre kialakított weboldalak, amelyek folyamatosan követik az oddsmozgásokat. Egy ilyen fórumtémával csak annyi gond, hogy beírod az adott témában a meccset amelyre van arb, de olyan gyorsan mozognak az oddsok, hogy lehetséges, hogy mire egy másik fórumtárs fogadna, az már valójában nem is tartozik az arb-kategóriába.

Nem elérhető prigioni1

« Válasz #23 Dátum: Október 19, 2018, 18:44:24 pm CEST »
Nagyon sokan csak az Eb-k, VB-k miatt regisztrálnak, ezekből a nagyja nem is használja utána az oldalt. A hűséges látogatóknak nem lehetne újra pontokat gyűjteni csecsebecsékre?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #24 Dátum: Október 19, 2018, 23:00:01 pm CEST »
Nagyon sokan csak az Eb-k, VB-k miatt regisztrálnak, ezekből a nagyja nem is használja utána az oldalt. A hűséges látogatóknak nem lehetne újra pontokat gyűjteni csecsebecsékre?

Asztalon van egy hasonló kezdeményezés.  ;)

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #24 Dátum: Október 19, 2018, 23:00:01 pm CEST »