Június 16, 2019, 12:53:43 pm CEST

Szerző Téma: Sportfogadas.org 2019 kívánságkosár  (Megtekintve 1218 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:Sportfogadas.org 2019 kívánságkosár
« Válasz #15 Dátum: Március 15, 2019, 12:21:32 pm CET »
Én azt hiányolom, hogy 5 alkalomból legalább háromszor nincs betartva az időpont a skrilles nyeremény kifizetésénél(per pillanat most is ez a helyzet). Nem tudom pontosan, hogy működik ez a dolog, de szerintem egy versenyre a nyeremény szerintem a verseny vége előtt már nálatok van. Ha ez így van, akkor ha nyolc embernek kell mondjuk nyereményt kiküldeni, az szerintem nem több idő, mint 20 perc. Nem tudom miért kell jó esetben három napot várni.
Én a nyert pénzböl szeretnék fogadni mondjuk EL-re, és nem sajátból. Ha nem jön meg azonban úgy nehéz.
Amúgy az oldallal kapcsolatban nincs problémám, semmi mást nem hiányolok.

A nyeremény valóban biztosítva van, s ha nincs is, rövid időn belül megoldható.

A 3 munkanapos határidőpontnak pedig igenis megvan a jelentősége. Ha vége egy versenynek, és véletlenül hiba merült fel a feldolgozásnál, akkor szerinted a már tévesen elküldött nyereményt, hogyan tudjuk visszaszerezni? Reménykedjünk, hogy újra nyer az illető, s akkor majd abból levonjuk? Volt erre is példa.

Most nyilván te ezt másképp látod, de szerintünk a nyereményeket időben utaltuk, három munkanapon belül.

A jelenlegi gyakorlat az, hogy olyan kedd-szerda környékén utalunk mindenkinek. Köszönjük Skrill Masspayment.

A fentiek az általunk biztosított nyereményekre vonatkoznak.

ui. Ünnep ide vagy oda, átküldtük a nyereményed. Hétvégi fogadásra jól jöhet.  :beerchug:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #16 Dátum: Március 19, 2019, 14:23:35 pm CET »

Elérhető Greipel

« Válasz #17 Dátum: Március 23, 2019, 10:25:39 am CET »
TI mit hiányoltok, mit látnátok szívesen ezen a weboldalon/fórumon?

Gumiszoba?

Elérhető Szabcsi151

« Válasz #18 Dátum: Március 23, 2019, 12:29:51 pm CET »

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #19 Dátum: Április 09, 2019, 21:48:42 pm CEST »
Ez az új "színes körben két betű" olyan mint a Mengyelejev táblázat. Már van olyan "vegyjel" amit nem tudtam. ;D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #19 Dátum: Április 09, 2019, 21:48:42 pm CEST »