Május 25, 2019, 11:05:24 am CEST

Szerző Téma: Tippjáték - Hibabejelentés  (Megtekintve 37224 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető prigioni1

Re:Tippjáték - Hibabejelentés
« Válasz #450 Dátum: Október 23, 2013, 09:10:59 am CEST »
Hello!
Kérlek nézzetek utána az adatlapomon,hogy a Celtices tippem nyerőnek értékeltétek, miközben ez nem igaz.

Nem elérhető Milan

« Válasz #451 Dátum: Október 23, 2013, 09:21:45 am CEST »
Hello!
Kérlek nézzetek utána az adatlapomon,hogy a Celtices tippem nyerőnek értékeltétek, miközben ez nem igaz.

Javítva. Köszönjük.  :ok:

Nem elérhető drogos

« Válasz #452 Dátum: December 25, 2013, 16:13:20 pm CET »
South Korea - KBL   Wonju Dongbu Promy - Ulsan Mobis Phoebus   Felett/alatt - Pontok száma vendégcsapatnál - Hosszabbítással / Over 77.5 @ 1.85   10   drogos   2013/12/24   
Tipp rosszul lett kiértékelve, ugyanis a vendégek 84 pontot gyűjtöttek össze. Köszönöm!

Nem elérhető Várda64

« Válasz #453 Dátum: December 25, 2013, 16:59:55 pm CET »
South Korea - KBL   Wonju Dongbu Promy - Ulsan Mobis Phoebus   Felett/alatt - Pontok száma vendégcsapatnál - Hosszabbítással / Over 77.5 @ 1.85   10   drogos   2013/12/24   
Tipp rosszul lett kiértékelve, ugyanis a vendégek 84 pontot gyűjtöttek össze. Köszönöm!
Javítottam!  :ok:

Legközelebb ID számot írjál légy szíves! Az segít, hogy hamarabb rátaláljak a tippre.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Jeason

« Válasz #454 Dátum: Február 13, 2014, 02:58:04 am CET »
Üdv!
Nagyon jó ez a tippjáték, de a rengeteg beküldött tippet eléggé lassan lehet csak ellenőrizni és feldolgozni. Én nagyon szívesen segítek ebben Nektek, mert ennél jobb szórakoztatóbb és persze feszültségmentesebb tippoldalt még nem találtam. Rengeteg munka lehet benne de én nagyon tisztelem a készítőket, adminokat és persze a tagokat is. További nagyon jó tippelést!

Nem elérhető Várda64

« Válasz #455 Dátum: Február 14, 2014, 06:20:56 am CET »
Üdv!
Nagyon jó ez a tippjáték, de a rengeteg beküldött tippet eléggé lassan lehet csak ellenőrizni és feldolgozni. Én nagyon szívesen segítek ebben Nektek, mert ennél jobb szórakoztatóbb és persze feszültségmentesebb tippoldalt még nem találtam. Rengeteg munka lehet benne de én nagyon tisztelem a készítőket, adminokat és persze a tagokat is. További nagyon jó tippelést!

Nincs ezzel gond szerintem.

Hónap elején egyszer-kétszer előfordul hogy egyik napról a másikra nem tudom kijavítani a tippeket munkahelyi elfoglaltság miatt, viszont ezeket másnap pótolom.
Hónap vége felé már ez sem jellemző, mert az egyre több kiesett játékos miatt értelemszerűen kevesebb a beérkező tipp, így már bőven belefér az időmbe, hogy a Tippjáték is feldolgozásra kerüljön a többi játék mellett, akár megyek aznap dolgozni, akár nem.

Nem elérhető Jeason

« Válasz #456 Dátum: Február 14, 2014, 16:14:18 pm CET »
Köszönöm a választ és egyáltalán nem kritika volt, remélem nem értetted félre kedves Várda64! Köszönöm a fáradhatatlan munkádat és maximális tisztelet jár az erőfeszítéseidért!

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #456 Dátum: Február 14, 2014, 16:14:18 pm CET »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető zotya13

« Válasz #457 Dátum: Március 01, 2014, 08:12:23 am CET »
Ha bármilyen hibát találtok a tippjátékban, akkor azt megkérlek itt jelezzétek.
 :beerchug:
Miér kell februári tippeket küldeni,mikor március van?

Nem elérhető Milan

« Válasz #458 Dátum: Március 01, 2014, 08:19:38 am CET »
Miér kell februári tippeket küldeni,mikor március van?

Üdv a fórumon.  :cya:

Nem elérhető Cpt. Szikla

« Válasz #459 Dátum: Március 04, 2014, 11:35:46 am CET »
Nem tudom marad-e ez a hibajelentési topic az új tjatékhoz, mindenesetre ID: 1069 tippem helyesnek lett elbírálva, de vesztett. Kérlek majd javítsátok.  :beerchug:

Nem elérhető Várda64

« Válasz #460 Dátum: Március 04, 2014, 12:47:48 pm CET »
Nem tudom marad-e ez a hibajelentési topic az új tjatékhoz, mindenesetre ID: 1069 tippem helyesnek lett elbírálva, de vesztett. Kérlek majd javítsátok.  :beerchug:
Köszönöm, hogy szóltál!  :beerchug: Javítottam!  :ok:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #460 Dátum: Március 04, 2014, 12:47:48 pm CET »