Május 19, 2019, 09:07:44 am CEST

Szerző Téma: William Hill Infó  (Megtekintve 137996 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Csaabi15

Re:William Hill Infó
« Válasz #1935 Dátum: December 11, 2018, 23:16:11 pm CET »
Sziasztok! . A willamhillre szeretnék befizetni MasterCarddal és azt szeretném tudni ha befizetek kártyáról van e lehetőségem számlára utalni vagy csak közvetlenül a kártyámra tudnám küldeni a pénzt? Ez azért lenne fontos mert sajnos az én kártyám nem alkalmas erre :/ előre is köszönöm a segítséget

Nem elérhető PetoPisti

« Válasz #1936 Dátum: December 21, 2018, 09:49:15 am CET »
Sziasztok!

William Hill mobil appon belehet állítani a magyar nyelvet? Csak én vagyok balfasz  ::) :-X és nem találom, vagy tényleg csan angolul elérhető? Köszi előre is!

Nem elérhető Greipel

« Válasz #1937 Dátum: Március 09, 2019, 11:01:40 am CET »
Ebben mi a logika, kedves WH, hmm?

https://www.eredmenyek.com/merkozes/ryEOSmsp/#osszefoglalas

https://www.eredmenyek.com/merkozes/bT1WwZ6r/#osszefoglalas

????

Nem, nem én kúrtam el, ugyanaz a fogadási típus volt a kettő.

Nem elérhető Anyuci123

« Válasz #1938 Dátum: Március 09, 2019, 12:04:09 pm CET »
Kedves Mindenki!Szeretném megérdelődni,hogy a WH-rol hogy vesztek le pénzt.Revoluttal fizettem be,soha nem jött rá lové.Fizettem Skrill-lel.Arra sem tudom levenni.A Visa egyszer működött az elso befizetesnel most az sem.Köszi a tanácsokat.

Nem elérhető Schleck

« Válasz #1939 Dátum: Március 09, 2019, 12:51:35 pm CET »
Kedves Mindenki!Szeretném megérdelődni,hogy a WH-rol hogy vesztek le pénzt.Revoluttal fizettem be,soha nem jött rá lové.Fizettem Skrill-lel.Arra sem tudom levenni.A Visa egyszer működött az elso befizetesnel most az sem.Köszi a tanácsokat.

kiutalnak magyar bankszámlára is, csak akkor a váltáson buksz 1-2%-ot.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Nyuszika10

« Válasz #1940 Dátum: Március 09, 2019, 16:10:35 pm CET »
Ha jól tudom akkor Visát magyarok már nem használhatnak náluk.Korábban én is azt használtam aztán át kellett térni a Netellerre.Arra pár hónapja még simán kifizettek.

Nem elérhető Anyuci123

« Válasz #1941 Dátum: Március 11, 2019, 18:33:42 pm CET »
S.O.S.
Megint a WH!Felment pumpa nálam.Ez volt az első irodám.Anno minden modon tudtam befizetni.Most?Gyakorlatileg a Revoluttal.Kifizetni meg nem lehet rá!Srill-lel nem lehet,Visaval nem lehet.Akkor mia franccal lehet!Tényleg kellene segitség.Befizetésnél meg sem jelenik a skrill a neteller.Olyan dolog kellene amivel megy a be es kifizetés.Köszönöm!

Nem elérhető sleve

« Válasz #1942 Dátum: Március 11, 2019, 20:34:09 pm CET »
Skrillnek ott kéne lenni a múlt héten fizettem be vele.

Nem elérhető Schleck

« Válasz #1943 Dátum: Március 11, 2019, 20:53:14 pm CET »
S.O.S.
Megint a WH!Felment pumpa nálam.Ez volt az első irodám.Anno minden modon tudtam befizetni.Most?Gyakorlatileg a Revoluttal.Kifizetni meg nem lehet rá!Srill-lel nem lehet,Visaval nem lehet.Akkor mia franccal lehet!Tényleg kellene segitség.Befizetésnél meg sem jelenik a skrill a neteller.Olyan dolog kellene amivel megy a be es kifizetés.Köszönöm!

Ha minden kötél szakad, a paysafecard befizetés, magyar bankszámla kifizetés kombinációnak mennie kell. Paysafecard esetén regisztrálsz egy mypaysafecard accot, akkor be tudsz fizetni eurót vagy fontot is.

Elérhető Csenii

« Válasz #1944 Dátum: Április 18, 2019, 12:22:59 pm CEST »
Hello, bankkartyaval akkor nem is lehet befizetni( mastercard, maestro)? Mert gondoltam kiprobalom az irodat, de ha nem lehet befizetni akkor fölöslegesen regisztralok be.

Nem elérhető Nyuszika10

« Válasz #1945 Dátum: Április 18, 2019, 13:24:59 pm CEST »
Hello, bankkartyaval akkor nem is lehet befizetni( mastercard, maestro)? Mert gondoltam kiprobalom az irodat, de ha nem lehet befizetni akkor fölöslegesen regisztralok be.
Javaslom az én módszerem:Netellerre befizetés bankkártyával-befizetés WillHillhez vagy más irodához-nyeremény vissza Netellerre-Neteller-kártyát igényelni és automatákból tudsz pénzt kivenni (nem is látja senki,hogy te mennyit nyertél).Ha tudsz olyan automatát ami eurót is ad ki akkor veszteségmentes is az egész,ha mindent euróban csinálsz.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #1946 Dátum: Április 18, 2019, 16:36:37 pm CEST »
Javaslom az én módszerem:Netellerre befizetés bankkártyával-befizetés WillHillhez vagy más irodához-nyeremény vissza Netellerre-Neteller-kártyát igényelni és automatákból tudsz pénzt kivenni (nem is látja senki,hogy te mennyit nyertél).Ha tudsz olyan automatát ami eurót is ad ki akkor veszteségmentes is az egész,ha mindent euróban csinálsz.

Én a Skrill-t használom így, ott is van dombornyomott MasterCard bankkártya, éves díja valami 3.000 HUF össz vissz. Speciel nem tudom, hogy a Skrill játszik-e a WillHill-nél, de ha igen, akkor az is megoldható hasonlóan.

Szóval ez egy jól működő módszer lehet, Neterrel, Skrill stb...

Elérhető Csenii

« Válasz #1947 Dátum: Április 18, 2019, 19:16:21 pm CEST »
Fú, de rég használtam már ezt a skrillt meg netellert, pedig mindkettő van. Még paypalom is :D De asszem tavaly vagy tavalyelőtt korlátoztak a bankkártyás befizetést skrillen meg netelleren is, vagy az már fel lett oldva? Egy időben nem lehetett befizetni vele az biztos, mert fél évig nem tudtam játszani beten se, nem tudtam befizetni sehogy. Ez akkor volt amikor a bet is letiltotta a magyar bankkártyákat. Abból éltem amit innen a tippjátékokból elvétve nyertem :D De akkor majd megnézem tudok-e befizetni aztán úgyis jó végül is nekem. Kösz a segítséget!  ;)

Nem elérhető drzdolik

« Válasz #1948 Dátum: Április 21, 2019, 10:38:21 am CEST »
Sziasztok!

Kérdéseim az irodával kapcsolatban:
- Skrill be/ ki fizetés lehetséges?
- Mennyire megbízhatóak? (olvastam az 1xbetes topicot, hogy ott érdekes dolgok voltak....)
- Van-e tét korlátozás? Vagy csak egyes eseményekre van?
- Van-e odds butítás (szintén 1xbetnél olvastam + ahogy beregisztráltam betfairre a sporbook rész gagyibb oddsokat adott mint a tippmixpro... sajnos ezt nem tudhattam a reg előtt)

Úgy látom a kínálat elég jó, felület sem rossz, elég régi iroda nekem hitelesnek tűnnek.
365-ön sajnos 5 éves önkitiltásomat töltöm.
Unibet nagyon fasza ,csak nincs Skrill, én meg nem szeretnék adózni, mivel utánaszámolva a dolgoknak azzal együtt veszteséges lenne az egész. 

Nem elérhető ricsi046

« Válasz #1949 Dátum: Május 06, 2019, 15:12:39 pm CEST »
Ez a golden goal-os promóció azért nem rossz üzlet ha valakinek van mondjuk egy 30 ezre, 15-15 a két irodánál

WH-n 2.45el lehet tenni a liverpoolt, és mondjuk a bet365ön 2.05 az hogy a barca lövi az első gólt
Ha a liverpool lövi az elsőt akkor kész, +6000 kb
Ha a barca lövi akkor van párszáz Ft plusz és még akár fordíthat is a liverpool és akkor +36 ezer kb
Ha 0-0 akkor viszont nyilván ugrik a 30 ezer

Persze lehetne tenni 30al a 0.5 overt is, de az 1000 Ft-ot se hozna

Szerk: a nyereség 50 euróra van maximalizálva úgyhogy a 15 ezernél valamivel kisebb téttel lehet tenni a poolt
« Utoljára szerkesztve: Május 06, 2019, 15:21:09 pm CEST írta ricsi046 »

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #1949 Dátum: Május 06, 2019, 15:12:39 pm CEST »