Május 21, 2019, 19:09:26 pm CEST

Szerző Téma: TippmixPro  (Megtekintve 212243 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vmlinuz

Re:TippmixPro
« Válasz #1095 Dátum: November 01, 2017, 11:39:45 am CET »
Azt nem értem, hogy ha hozzáférnek a központi nyilvántartásokhoz, akkor miért nem elegendőek nekik az okmányszámok.
Ez most ilyen vizsgáztatás jellegű, ahol még egy rosszul megadott karakteren is elbukhatsz.
Szerintem nem férnek hozzá. Csak lekérdezni tudnak egy-egy adatot, amire jön egy válasz, hogy OK vagy NEM. Tehát az okmányszám alapján pl. csak annyit kapnak, hogy az létezik vagy sem. Arról meg minden adatra ugyanigy megy egy-egy lekérdezés. Persze különböző karakterkódolások, láthatatlan karakterek miatt full szopások léphetnek fel, mint azt látjuk is.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1096 Dátum: November 01, 2017, 11:55:53 am CET »
Szerintem nem férnek hozzá. Csak lekérdezni tudnak egy-egy adatot, amire jön egy válasz, hogy OK vagy NEM. Tehát az okmányszám alapján pl. csak annyit kapnak, hogy az létezik vagy sem. Arról meg minden adatra ugyanigy megy egy-egy lekérdezés. Persze különböző karakterkódolások, láthatatlan karakterek miatt full szopások léphetnek fel, mint azt látjuk is.

Akkor a mostani hibák csak a rossz formátumból erednek?
Ezt meg lehetne azzal előzni, hogy a kitöltésnél jelzik, hogyan várják el az adatokat.

Egyébként adathiba, elírás a központi adatbázisban is lehet, de láttam már személyit is hibás adatokkal.

A magyar bürokráciáról és színvonalról meg két viszonylag friss élményem jutott eszembe, az egyik, mikor 3 évvel ezelőtt egy lakcím-bejelentésnél tulajdoni lapot kért tőlünk az okmányiroda (jó volt nekik egy 15 évvel régebbi is!), hogy aztán ők az alapján kérjék le ugyanannak az ingatlannak az adatait. Mert ugye ha csak elmondom nekik a helyrajzi számot, az olyan hihetetlen, neki látnia kell egy már semmit nem igazoló sok-sok éves "Hivatalos dokumentumot".
De szívatásnak jó volt, mert legalább menni kellett még egyszer. (aztán meg nekem sírt a nő, mennyi munkája van, pedig az ő balfaszsága is vastagon benne volt ebben)

Az idei kedvencem meg az, hogy a lányom iskolájában a bizonyítványokról lehagyták mindenkinek a 2. keresztnevét (már akinek van, ugye), mert az iskola rendszerében elfelejtették ezeket rögzíteni...
Őket is lehetne osztályozni másolásból.

Nem elérhető pnzyfng

« Válasz #1097 Dátum: November 02, 2017, 16:55:33 pm CET »
Hi! a kifizetés megjön még másnapra, vagy az új rendszerrel ez is változott? eddig ha leutaltam csütörtök este éjfél előtt 5 perccel, akkor megjött a pénz péntek délután.

Nem elérhető zotya90

« Válasz #1098 Dátum: November 02, 2017, 16:58:41 pm CET »
Hi! a kifizetés megjön még másnapra, vagy az új rendszerrel ez is változott? eddig ha leutaltam csütörtök este éjfél előtt 5 perccel, akkor megjött a pénz péntek délután.
Az átálláskor volt gond, nekem azóta ugyanúgy működik.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető mgabesz07

« Válasz #1099 Dátum: November 03, 2017, 11:51:20 am CET »

Elegendő, nekem elfogadta feltöltés nélkül. (A születési hely ugyanúgy kerülettel együtt, nagy betűvel lett megadva, ahogy a személyin szerepel.)

Nem elérhető Arzeen

« Válasz #1100 Dátum: November 03, 2017, 18:25:59 pm CET »
hát kapják be
fél órája baszakodok és nem fogadja el az adatokat igy nem tudok fogadni
előtte amit most befizettem, azt bezzeg efogadta, ahhoz nem kellettek az adatok
beirtam a kerületet is a születésinél, vezetőivel midennel próbálkoztam
ha beküldöm az okmányt, annak feldolgozása kb mennyi idő???

Nem elérhető bayerngsk

« Válasz #1101 Dátum: November 03, 2017, 18:50:47 pm CET »
hát kapják be
fél órája baszakodok és nem fogadja el az adatokat igy nem tudok fogadni
előtte amit most befizettem, azt bezzeg efogadta, ahhoz nem kellettek az adatok
beirtam a kerületet is a születésinél, vezetőivel midennel próbálkoztam
ha beküldöm az okmányt, annak feldolgozása kb mennyi idő???

1 nap volt nekem :D.de a hetvege nem tudom hogy befolyasolja..

Nem elérhető Arzeen

« Válasz #1102 Dátum: November 03, 2017, 20:07:12 pm CET »
Lementem a kocsihoz
Kozben jott egy email, hogy elfogadtak az adatokat...
Ok, beleptem, tennem a tetet a szupermeccsre, hogy majd gazdagsag meg minden, erre megsem jo, nem tudok tetet tenni, toltsek fel okmanyt, megint vagy negyed orat baszakodtam es tovabbra sem tudok fogadni
Akkor mi a faxom az az email??
Ok akkor mondom kiveszem amit befizettem es ennyi, de kiutalni sem enged

Nem elérhető saviola8321

« Válasz #1103 Dátum: November 06, 2017, 07:37:36 am CET »
Ma reggel kertem kifizetest ugye eselytelen hogy meg ma megjojjon?

Nem elérhető zotya90

« Válasz #1104 Dátum: November 06, 2017, 09:55:18 am CET »
Ma reggel kertem kifizetest ugye eselytelen hogy meg ma megjojjon?
99%, hogy megérkezik a pénz.
« Utoljára szerkesztve: November 06, 2017, 09:57:24 am CET írta zotya90 »

Nem elérhető zotya90

« Válasz #1105 Dátum: November 06, 2017, 09:56:31 am CET »
Nekem délután 4 körül szokott érkezni.
« Utoljára szerkesztve: November 06, 2017, 09:59:38 am CET írta zotya90 »

Nem elérhető Ghastly

« Válasz #1106 Dátum: November 07, 2017, 15:56:44 pm CET »
Megjött a bónusz pínz!

Nem elérhető mgabesz07

« Válasz #1107 Dátum: November 17, 2017, 12:35:32 pm CET »
Fel kell függeszteni a TippmixPro oldalt, amíg ilyenek előfordulhatnak...

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető firgabácsi

« Válasz #1108 Dátum: November 26, 2017, 00:30:21 am CET »
Fel kell függeszteni a TippmixPro oldalt, amíg ilyenek előfordulhatnak...

A mai napig tele van az oldal ilyen hibákkal, bugokkal vagy nem tudom minek nevezzem ;D :bash:
Mikor is volt az átállás? Van vagy három hete nem, de lehet egy hónapja már? Na ennyi idő nem volt elég pl. ahhoz, hogy a fogadástörténetet rendbe tegyék.
Azt most hagyjuk is, hogy az elején, közvetlenül az átállás után mi volt mert akkor kb. semmi nem működött gyakorlatilag napokig, tulajdonképpen az oldal maga sem jött be :D
De a mai este pl. ami még mindig nem működik, persze gondolom ennél lényegesen több, de ezek egészen biztosan nem:
1. Ha sportágaknál a labdarúgást választod, legalábbis okostelón, akkor igen gyakran nem a teljes focikínálat jön elő hanem Isten tudja mi alapján kiválasztott 6-8 bajnokság és slussz, mindig más.
2. Fogadástörténetnél ha beírja az ember, hogy 180 napra visszamenőleg kéri a nyitott fogadásait akkor az égadta világon mindent kiad, nem csak a nyitottakat, hanem vesztesnek könyvelt nyitottakat, pénzügyi tranzakciókat is :)
3. Az általad említett vesztesnek könyvelt, de valójában nyitott fogadások.

Erre ha már itt tartunk itt egy gyönyörű példa, csak nehogy a PSG meg is nyerje a BL-t mert nem biztos hogy kifizetnek ::)

Nem elérhető Laacika

« Válasz #1109 Dátum: December 14, 2017, 16:21:08 pm CET »
Sziasztok! Kerdesem az lenne, hogy itt a Tippmixpro-n ha napi egy fogadast szeretnek megtenni a maximum teten, azt meddig toleralja a fogadoiroda? Semmi extra tipp...eu-s golozas...2-es odds maximum, semmi bunda.
Valakinek van tapasztalata e teren?
Elore is koszi.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #1109 Dátum: December 14, 2017, 16:21:08 pm CET »