Tippjáték - Szeptember 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tippjáték - Szeptember 2013
A játék szponzora: Betclic

Kezdetben megkérünk olvasd el a következőt (már csak azért is, hogy a későbbiekben ne érjen meglepetés):

Tippjáték Szabályzat


Nyeremények:

1.hely: 40 euró Betclic számlafeltöltés

2.hely: 25 euró Betclic számlafeltöltés

3.hely: 15 euró Betclic számlafeltöltés

4.hely: 10 euró Betclic számlafeltöltés

5-6.hely: 5 euró Betclic számlafeltöltés

A nyeremények átvételéhez Betclices számlára van szükségetek. Regisztrálj ITT egy számlát (ha még nincs...)!

FIGYELEM!

Március 1-től történt egy pár változás a tippjátékban, amelyekről több infót itt tudhatsz meg:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3570.msg359167.html#msg359167

Ha bármilyen kérdésed van a játékkal kapcsolatban akkor azt felteheted az Tippjáték Infó témában

Sok sikert.  :beerchug:

Sziasztok! Most olvastam rendesen a tippjáték szabályzatát! És 15.-ig kell fogadni a betclicken? Jól értelmeztem? Ha ez nem történik meg akkor, az esetleges nyereményre nem leszek jogosult? És még egy kérdés4 Az jó ha a pokeren nyert pénzzel fogadok?

Idézetet írta: 19nita74 Dátum szeptember 11, 2013, 21:57:53
Sziasztok! Most olvastam rendesen a tippjáték szabályzatát! És 15.-ig kell fogadni a betclicken? Jól értelmeztem? Ha ez nem történik meg akkor, az esetleges nyereményre nem leszek jogosult? És még egy kérdés4 Az jó ha a pokeren nyert pénzzel fogadok?

Szia!

Igen, mindent jól értelmeztél. És igen, jó a pókeren nyert pénzzel tett fogadás is.  ;)

Üdv,

csacsa

Csacsa44! Köszönöm a választ! És mégegy kérdés!Azért kell tölteni a számlára, vagy a pokeres pénz töltésnek számít? Ja! És hogy lehet megköszönni, a hozzászólást?

#4 szeptember 12, 2013, 09:46:39, csacsa44
Idézetet írta: 19nita74 Dátum szeptember 12, 2013, 08:58:30
Csacsa44! Köszönöm a választ! És mégegy kérdés!Azért kell tölteni a számlára, vagy a pokeres pénz töltésnek számít? Ja! És hogy lehet megköszönni, a hozzászólást?

Igen, tölteni mindenképp kell a számlára, a pókeres pénz nem számít befizetésnek!

A köszönöm gomb a jobb felső sarokban van a képen bekarikázva, de csak egy bizonyos számú hozzászólás után érhető el, ha jól tudom.

Jól tudtam: "Egyelőre csak a minimum 25 hozzászólással rendelkezőknek érhető el ez a lehetőség"



Szívesen!  ;)  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 12, 2013, 09:38:44
Igen, tölteni mindenképp kell a számlára, a pókeres pénz nem számít befizetésnek!

A köszönöm gomb a jobb felső sarokban van a képen bekarikázva, de csak egy bizonyos számú hozzászólás után érhető el, ha jól tudom.

Jól tudtam: "Egyelőre csak a minimum 25 hozzászólással rendelkezőknek érhető el ez a lehetőség"



Szívesen!  ;)  :beerchug:

Köszi a választ újra! De a feltöltés ráér 15.-e után is ugye?

Idézetet írta: 19nita74 Dátum szeptember 12, 2013, 09:52:36
Köszi a választ újra! De a feltöltés ráér 15.-e után is ugye?

A feltöltés ráér.

"Ha bármilyen kérdésed van a játékkal kapcsolatban akkor azt felteheted az Tippjáték Infó témában"


Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 12, 2013, 10:00:41
"Ha bármilyen kérdésed van a játékkal kapcsolatban akkor azt felteheted az Tippjáték Infó témában"
Már mindent tudok, legalábbis úgy gondolom, hála neked!

Tippjáték, Szeptember 2013 - Nyertesek:

1.hely: jorgi05 - 40 euró Betclic számlafeltöltés

2.hely: todika - 25 euró Betclic számlafeltöltés

3.hely: akos.ternoczky - 15 euró Betclic számlafeltöltés

4.hely: pocket - 10 euró Betclic számlafeltöltés

5.hely: 19nita74 - 5 euró Betclic számlafeltöltés

6.hely: Latzka - 5 euró Betclic számlafeltöltés

Ha valaki a fenti listáról a Vajdaságból játszik, azt megkérjük jelezze minél előbb!

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!


A nyertesek listáját még nem sikerült átküldenünk a Betclicnek, kérlek ne náluk reklamáljatok, a mi hibánk. Előre is elnézéseteket kérjük, holnapra meglesz remélhetőleg minden.

Így van, ha szükséges szidni valakit, akkor minket szidjatok.  ;D

Most küldtem el a listát.