Február 20, 2020, 21:06:06 pm CET

Szavazás

A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 68

Szavazás lezárva: Január 02, 2020, 17:42:22 pm CET

Szerző Téma: Nyeremény Infó  (Megtekintve 40973 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:Nyeremény Infó
« Válasz #375 Dátum: December 15, 2019, 08:28:44 am CET »
Én a héten fizettem be bet365-re Skrill-ről. Most néztem, és még mindig ott van a befizetési lehetőségek között..

Az sajnos csak egy technikai hiba. Elméletileg nem kellene már ott szerepelnie a Skrillnek, se a Netellernek. Bennünket is kértek, hogy a bemutatóoldalon vegyük le, mint be-, kifizetési opció.

Lehet, hogy már csak idő kérdése ameddig használható.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #376 Dátum: December 16, 2019, 09:30:16 am CET »
Ha nem lesznek további bonyodalmak, szerintem a Skrill tökéletes amúgy... ha esetleg úgy alakul, hogy alternatívát kell keresni, akkor pedig a Paysafecard-ot és a PayPal-t mondanám én is.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #377 Dátum: December 23, 2019, 18:12:49 pm CET »
@SPF Admin a december 15-i nyeremenyt eloszor 2500 forint ertekben kuldtetek el, majd irtam, h az adventi vasarnap miatt jar meg ennyi. Ezt rogton el is kuldtetek, azonban a remdszerben benne maradt mint kifizetetlen nyeremeny, igy most a heti tippjatekon feluli nyeremennyel extra 2500 forint kerult hozzam. Visszakuldjem v majd a kovetkezo utalasnal ezt beszamitjatok, melyik a jobb nektek?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #378 Dátum: December 23, 2019, 18:15:28 pm CET »
@SPF Admin a december 15-i nyeremenyt eloszor 2500 forint ertekben kuldtetek el, majd irtam, h az adventi vasarnap miatt jar meg ennyi. Ezt rogton el is kuldtetek, azonban a remdszerben benne maradt mint kifizetetlen nyeremeny, igy most a heti tippjatekon feluli nyeremennyel extra 2500 forint kerult hozzam. Visszakuldjem v majd a kovetkezo utalasnal ezt beszamitjatok, melyik a jobb nektek?

Hát, ha van rá lehetőséged, akkor küldd vissza, viszont számold le a kezelési költséget. Így a legtisztább, de ha nem tudod, akkor sebaj, majd levonjuk.  :great:

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #379 Dátum: December 23, 2019, 18:19:02 pm CET »
Hát, ha van rá lehetőséged, akkor küldd vissza, viszont számold le a kezelési költséget. Így a legtisztább, de ha nem tudod, akkor sebaj, majd levonjuk.  :great:

Visszakuldtem.  :great:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #380 Dátum: Január 02, 2020, 21:43:08 pm CET »
Kedves fórumtagok/játékosok,

Szeretnénk benneteket értesíteni, hogy a játékok nyerteseinek hirdetését, illetve a nyeremények utalását a jövő hét (január 6. - ) folyamán bonyolítjuk le.

Köszönjük a megértést.  :ok:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #381 Dátum: Január 16, 2020, 16:21:16 pm CET »
Darts-vb nyereményjátékok

A tegnapi nap folyamán átküldtük az Unibethez az azonosítókat. Elméletileg a hét folyamán jóvá fogják írni a bónuszokat.

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #381 Dátum: Január 16, 2020, 16:21:16 pm CET »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #382 Dátum: Január 16, 2020, 18:36:31 pm CET »
Darts-vb nyereményjátékok

A tegnapi nap folyamán átküldtük az Unibethez az azonosítókat. Elméletileg a hét folyamán jóvá fogják írni a bónuszokat.

Ha erdekel valakit, a bonusz ott van az elerheto ajanlatok kozott.  :beerchug:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #382 Dátum: Január 16, 2020, 18:36:31 pm CET »