Október 19, 2019, 09:59:01 am CEST

Szerző Téma: OFFTOPIC  (Megtekintve 413770 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TiB

Re:OFFTOPIC
« Válasz #3735 Dátum: Október 07, 2019, 11:17:22 am CEST »
A sajtó micsoda indulatot tud rakni a nagy semmibe. Ilyet írtak, hogy Shane ráeresztette Katinkára a tanítványát ;D Szerencsétlen olasz lány eddig is mindig rá volt eresztve Katinkára, csak épp más edzővel, és eddig is mindig kikapott. Még ha boksz lenne vagy mit tudom én :D A másik királyság meg hogy nem köszönt. Három fotón elsétált Katinka mellett, akinek amúgy lehet az öltözőknél már rég köszönt, de bumm kész a bulvár, és a kedvencem a sok komment. Rendesen megy a háború a Katinka és a Shane fanok között, ez is ilyen Messi-Ronaldo szintű lett.

https://24.hu/sport/2019/10/07/shane-tusup-hosszu-katinka-uszas/

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető buszberlet

« Válasz #3736 Dátum: Október 14, 2019, 23:01:06 pm CEST »
Én nem is hallottam róla. Mondjuk szombaton az MTK stadionba elfogyott a félidőbe a sör a magyar - spanyol amerikai foci meccsen. Úgy bekúrtam utána idegből, hogy még ma se vagyok észen nagyon...  :laugh:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #3737 Dátum: Október 15, 2019, 14:56:37 pm CEST »
A sajtó micsoda indulatot tud rakni a nagy semmibe. Ilyet írtak, hogy Shane ráeresztette Katinkára a tanítványát ;D Szerencsétlen olasz lány eddig is mindig rá volt eresztve Katinkára, csak épp más edzővel, és eddig is mindig kikapott. Még ha boksz lenne vagy mit tudom én :D A másik királyság meg hogy nem köszönt. Három fotón elsétált Katinka mellett, akinek amúgy lehet az öltözőknél már rég köszönt, de bumm kész a bulvár, és a kedvencem a sok komment. Rendesen megy a háború a Katinka és a Shane fanok között, ez is ilyen Messi-Ronaldo szintű lett.

https://24.hu/sport/2019/10/07/shane-tusup-hosszu-katinka-uszas/

Vannak Shane fanok!?  :D ;D

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #3737 Dátum: Október 15, 2019, 14:56:37 pm CEST »