December 09, 2019, 09:29:14 am CET

Szerző Téma: Karácsonyi Adományozás 2013  (Megtekintve 14153 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Milan

Karácsonyi Adományozás 2013
« Dátum: November 25, 2013, 14:47:35 pm CET »
Karácsonyi Adományozás 2013

Tisztelt fórumtársak,

2013-ban is elindítjuk a "Karácsonyi Adományozás" projektünket, amely által egy kis örömöt szeretnénk szerezni a rászorulókra, így Karácsony közeledtével! Nem kell nagy összegekre gondolni. Ki, amennyit tud...

Adományozás időtartama: November 25 - December 15

Közben ebben a témában lehet írni a véleményeket, hogy hova kerüljön az adomány!

Ez az 5-dik alkalom, hogy megrendezzük a "Karácsonyi Adományozás" kampányunkat, s az előző évek sikereiről itt olvashattok:
Karácsonyi Adományozás 2009-2011
Karácsonyi Adományozás 2012

Nagyon szépen köszönjük előre is!

Karácsonyi Adományozás 2013 - Aktuális egyenleg: 336€+36000.- (OTP)
« Utoljára szerkesztve: Július 01, 2015, 14:00:32 pm CEST írta vmlinuz »

Nem elérhető Kagawa

Re:Karácsonyi Adományozás 2013
« Válasz #1 Dátum: November 25, 2013, 15:17:00 pm CET »
Ez egy nagyon jó kezdeményezés, igaz én csak a tavalyiban voltam benne, de az nagyon jól sikerült.

Hogy hova mennyen azt rátok bízom, persze ha szavazás lesz mint tavaly akkor majd leadom a voksomat én is.

Idén is azt mondom mint tavaly, jobb 3 helyre 100 euró, mint 1 helyre 300 euró.

És akkor a lényegre is térnék, kéretik levonni 2000 SPF pont az egyenlegemről, azaz 10 euró. - mivel nincs Skrillem remélem ezt is megtudjuk így oldani.

Nem elérhető oakland23

« Válasz #2 Dátum: November 25, 2013, 16:16:21 pm CET »
SWIFT-hez mióta kellenek a kötőjelek? Én, amikor OTP-s számlára kérek ki pénzt, sosem írok a SWIFT-hez kötőjelet, csak OTPVHUHB.

Nem elérhető Milan

« Válasz #3 Dátum: November 26, 2013, 09:35:32 am CET »
SWIFT-hez mióta kellenek a kötőjelek? Én, amikor OTP-s számlára kérek ki pénzt, sosem írok a SWIFT-hez kötőjelet, csak OTPVHUHB.

Én sem használom.

Nem elérhető Milan

« Válasz #4 Dátum: November 26, 2013, 09:39:52 am CET »

És akkor a lényegre is térnék, kéretik levonni 2000 SPF pont az egyenlegemről, azaz 10 euró. - mivel nincs Skrillem remélem ezt is megtudjuk így oldani.

Köszönjük.  :beerchug:

Nem elérhető kreatos

« Válasz #5 Dátum: November 26, 2013, 12:43:48 pm CET »
Remek ötlet!
Ha úgy alakul ma az esti meccs ahogyan elterveztem,akkor csatlakozok én is!

Nem elérhető csabax

« Válasz #6 Dátum: November 26, 2013, 16:36:15 pm CET »

Köszönjük.  :beerchug:

Kérem, hogy a karácsonyi adományozás ügyében - akárcsak Kagawa esetében - az én SPF-egyenlegemről is vonjatok le 2000 pontot, azaz 10 eurót.
 :beerchug:

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #6 Dátum: November 26, 2013, 16:36:15 pm CET »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #7 Dátum: November 27, 2013, 09:49:47 am CET »
Kérem, hogy a karácsonyi adományozás ügyében - akárcsak Kagawa esetében - az én SPF-egyenlegemről is vonjatok le 2000 pontot, azaz 10 eurót.
 :beerchug:

Végül csak az egészet Milánék fogják fizetni  ;D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Milan

« Válasz #8 Dátum: November 27, 2013, 10:12:10 am CET »
Végül csak az egészet Milánék fogják fizetni  ;D

;D

Mi csak a bankáros szerepet jászuk el. "SPF Bank" S te, hol bankolsz?  ;D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Kagawa

« Válasz #9 Dátum: November 28, 2013, 16:04:44 pm CET »
Ha már senki nem ír ötletet, hogy hova mehetne majd a pénz akkor én írok, vagyis kérdezek egyet.

Ez egy tavalyi család, aki a végén pénz nélkül maradt. Tudunk róluk valamit? Javult a helyzetük?

3. Nagykanizsai család

Egy édesapa kérése. Én egy Nagykanizsán élő 4 gyönyörű szép kislány büszke apukája vagyok. A lányok még óvodások 6,5,4 évesek .Lakás hitellel rendelkezünk ami olyan helyzetbe hozott bennünket, ami miatt van hogy még napokig kenyér is alig jut az asztalra .Én csípőprotézisre várok, munkát emiatt is nehezebben találok, munka lehetőség nincs. Az összes bevételünk 100 ezer Ft amit szinte mind elvisz a lakás hitel+rezsi,ez miatt élelmiszere is alig jut pénz. Végső elkeseredésemben szeretnék önökhöz fordulni , reggel halottam a rádióban tudnának nekünk segíteni. Nagyon szépen meg kérném önöket ha módjukban áll segíteni hogy szebbé tudjam tenni a családom karácsonyát nagyon hálás lennék önöknek. Amire szükségünk volna élelmiszer , a lányoknak játék, ruha nemű. Előre is nagyon szépen köszönjük a segítséget.

Nem elérhető Milan

« Válasz #10 Dátum: November 28, 2013, 17:11:47 pm CET »
Íme egy másik javaslat:

E-mailben kerestek meg ezzel kapcsolatban.

"Jómagam és társaim egy árvaház lakóit támogató alapítvány vagyunk. Sajnos kevés önkéntessel, kis kapacitásokkal rendelkezünk, de 73 árva, félárva gyermek várja a fa alatt a karácsonyi ajándékot. Jelenleg még nem tudjuk, hogyan oldjuk meg, hogy mindenkinek jusson valami a fa alá. A nevünk: Csepp a Tengerben Alapítvány, a gyerekek pedig a Pilisi Gyermekotthon lakói. Nem tudom, hogy találtak-e már támogatandó személyeket, szervezetet, célt, ha igen, akkor elnézést, hogy levelemmel feleslegesen zavartam. Ha nem , kérem, írjon vissza, vegye fel velem a kapcsolatot, mert a pilisi gyermekotthonban tényleg támogatásra szorul 73 gyerek. Ha bővebb információt szeretne az alapítványunkról vagy a gyerekről, kérem, szóljon, szívesen állok rendelkezésére!"

Elérhető csacsa44

« Válasz #11 Dátum: November 28, 2013, 17:58:08 pm CET »
Íme egy másik javaslat:

E-mailben kerestek meg ezzel kapcsolatban.

"Jómagam és társaim egy árvaház lakóit támogató alapítvány vagyunk. Sajnos kevés önkéntessel, kis kapacitásokkal rendelkezünk, de 73 árva, félárva gyermek várja a fa alatt a karácsonyi ajándékot. Jelenleg még nem tudjuk, hogyan oldjuk meg, hogy mindenkinek jusson valami a fa alá. A nevünk: Csepp a Tengerben Alapítvány, a gyerekek pedig a Pilisi Gyermekotthon lakói. Nem tudom, hogy találtak-e már támogatandó személyeket, szervezetet, célt, ha igen, akkor elnézést, hogy levelemmel feleslegesen zavartam. Ha nem , kérem, írjon vissza, vegye fel velem a kapcsolatot, mert a pilisi gyermekotthonban tényleg támogatásra szorul 73 gyerek. Ha bővebb információt szeretne az alapítványunkról vagy a gyerekről, kérem, szóljon, szívesen állok rendelkezésére!"

http://pkastely.hu/

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #12 Dátum: November 28, 2013, 18:55:03 pm CET »
Számomra szimpatikusabb egy (vagy több) tényleg rászoruló család számára gyűjteni.
Lehetne szervezni mondjuk egy jótékonysági pókerversenyt is, mit szóltok? pl. 5 euró beugróval.

Nem elérhető Milan

« Válasz #13 Dátum: November 28, 2013, 19:59:42 pm CET »
Számomra szimpatikusabb egy (vagy több) tényleg rászoruló család számára gyűjteni.
Lehetne szervezni mondjuk egy jótékonysági pókerversenyt is, mit szóltok? pl. 5 euró beugróval.

Jó ötlet a pókerverseny is.

Pokerstarson megfelelne?

Nem elérhető Alk

« Válasz #14 Dátum: November 28, 2013, 20:12:39 pm CET »
Jó ötlet a pókerverseny is.

Pokerstarson megfelelne?

Személy szerint benne vagyok, de ha az időpont nem lenne megfelelő, attól függetlenül mindenképp csatlakozom majd az adományozási akcióhoz.

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten:
« Válasz #14 Dátum: November 28, 2013, 20:12:39 pm CET »