Augusztus 19, 2019, 20:16:03 pm CEST

Szerző Téma: Karácsonyi Adományozás 2013  (Megtekintve 13918 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Carlos66

Re:Karácsonyi Adományozás 2013
« Válasz #75 Dátum: December 20, 2013, 14:35:51 pm CET »
Szép volt!Sajnos én nem tudtam itt segíteni. :ok:

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #76 Dátum: December 20, 2013, 19:08:48 pm CET »
Szép volt!Sajnos én nem tudtam itt segíteni. :ok:

Sebaj, majd legközelebb.  :beerchug:

Nem elérhető Cabhelo

« Válasz #77 Dátum: December 20, 2013, 22:28:00 pm CET »
Jó érzés segíteni!Bárcsak ne kellene. Mindenesetre szép volt skacok :ok:
Szép karácsonyt mindenkinek.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Milan

« Válasz #78 Dátum: December 21, 2013, 18:41:10 pm CET »
Még egyszer itt is megismétlem: Köszönjük srácok! Respekt!  :beerchug:

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #79 Dátum: December 21, 2013, 22:25:09 pm CET »
Kíváncsi vagyok majd a reakciókra

Nem elérhető Milan

« Válasz #80 Dátum: December 22, 2013, 13:22:44 pm CET »
Én személyesen nem. Úgy vagyok vele, hogy ha tudok egy jót tenni, akkor megteszem, s ez boldogít engem, maga a tudat, hogy segítettem, s nem az, hogy hogyan reagálnak.
Félre ne értsd, gyönyörű érzés látni, hogy valakit boldogabbá tettünk, de én már így is boldog vagyok.  ;)

Nem elérhető Nyuszika10

« Válasz #81 Dátum: December 22, 2013, 13:46:21 pm CET »
Nem lehetne a Facebook-oldalra kitenni egy rövidke cikk kíséretében hogy ezen oldal közössége erre a célra adományozott?Anonim marad úgyis minden,nem?
« Utoljára szerkesztve: December 22, 2013, 21:26:36 pm CET írta Nyuszika10 »

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #81 Dátum: December 22, 2013, 13:46:21 pm CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető Milan

« Válasz #82 Dátum: December 23, 2013, 12:35:05 pm CET »
Nem lehetne a Facebook-oldalra kitenni egy rövidke cikk kíséretében hogy ezen oldal közössége erre a célra adományozott?Anonim marad úgyis minden,nem?

Főoldalunkon volt már róla hír, s ez kikerült a facebookra is.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #83 Dátum: December 24, 2013, 16:58:04 pm CET »
"Tisztelt Sportfogadó Fórum!

Szákiné Béres Beáta vagyok. Ezúton szeretném megköszönni a figyelmességüket, jóságukat. Nekem is és Dávid fiamnak is örömöt hoztak a lelkünkbe habár életünk legszomorúbb karácsonya az idei. Nagyon hiányzik nekünk drága Máté fiam. Tudom, hogy ő fentről néz minket és most ő örül ennek a nemes adománynak.
Még egyszer nagyon köszönünk mindent, Áldott Békés Boldog karácsonyt és Nagyon Boldog új esztendőt kívánunk, Beáta és Dávid."

Nem elérhető Seven

« Válasz #84 Dátum: December 26, 2013, 19:11:11 pm CET »
 :ok: :ok: :ok:

Szép volt Urak!  :great:

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #85 Dátum: Január 06, 2014, 09:04:47 am CET »

Nem elérhető Kagawa

« Válasz #86 Dátum: Január 27, 2014, 10:35:47 am CET »
Tavaly felvetettem az ötletet, hogy mi lenne ha adományozást nem csak karácsonykor csinálnánk, hanem mondjuk negyed vagy félévente. Akkor nem jött rá válasz, de meg is értem, mindenki pénztárcája véges, az enyém is, viszont ma találtam egy elszomorító dolgot Facebook-on, ami miatt én több szálon megindítok egy gyűjtő akciót. Mégegyszer hangsúlyozom ha senki nem fog segíteni azt is megértem, de úgy gondolom egy próbát megér.

Nem tagadom személyesen is érint a dolog, ezért én most mélyen zsebbe fogok nyúlni az biztos. Na de mesélem is. Először is itt a cikk, amit találtam, gondolom senki nem ért belőle semmit, de nagyvonalakba levázolom a helyzetet : http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/437014/Srce-za-decu-Gregora-u-skoli-tuku-jer-nema-mobilni-telefon

Három kis gyerekről , egy 7 és 4 éves fiúról illetve egy 6 éves lányról van szó. Az apjukat ismertem, abban a csapatban focizott ahol én kezdtem a pályafutásomat, ( Sloboda - Bácskossuthfalva ) , nagyon jó ember volt, de 2010-ben meghalt gégerákban. Az anyára maradt a három gyerek aki autóbalesetben négy helyen eltörte a lábát, ágyhoz, tolószékhez van kötve. Ennek megfelelően természetes a munkáját is elvesztette. 20000 dinár szociális segélyből élnek , ami alig több mint 170 euró (!!!!). Ebből a 170 euróból 50 elmegy a lakbérre, azaz marad 120 egy hónapra amiből etetni, iskoláztatni, gyógyítani kell a gyerekeket, igen gyógyítani mert mint tudjuk szegény embert az ág is húzza, Viktória hörghurutban (bronhitisben) szenved , a kisebbik fiú Adrián pedig Down-kóros. A 7 éves Gregor egészséges, neki csak a beszéddel van baja (apja halála annyira sokkolta hogy sokáig képtelen volt megszólalni) , emiatt csúfolják az iskolában, illetve szakadt táskája, ruhái miatt is, focizni is csak akkor engedik majd ha ő visz labdát.... Aki esetleg bármiben tud segíteni írjon ebben a témában vagy nekem privát üzenetet.

Nem várok el senkitől semmit , de én ezt nem fogom annyiban hagyni, ennyivel tartozok Klísó barátomnak és volt szomszédomnak.

Nem elérhető Kagawa

« Válasz #87 Dátum: November 22, 2014, 16:51:00 pm CET »
Felvetettem az ötletet januárban, hogy nem csak karácsonykor lehetne adományozni. Szép összeg és ajándékok is összegyültek, le is irtam, hogy nagyon büszke vagyok erre a közösségre, mert tényleg nagyon odatettük magunkat, viszont több ötlet nem érkezett, ezért újra én mutatok rá egy segítségre szoruló családra. Csak a tisztánlátás kedvéért írom le, hogy 7000 dinár amiből élnek négyen az kb 17500 forint. Én adni fogok egy focilabdát meg némi pénzt is és csak ismételni tudom azt amit januárban irtam, hogy senkitől nem várok el semmit, de ha úgy érzitek csatlakozhattok.

2014 11 21 „Rossz, hogy néha nincs mit enni. Én ki szoktam bírni, Szamit és Nikolát sajnálom”

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #88 Dátum: November 22, 2014, 17:00:37 pm CET »
Hamarosan indítjuk az idei "Karácsonyi Adományozás" topikot, majd oda is betesszük.  ;)

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk
« Válasz #88 Dátum: November 22, 2014, 17:00:37 pm CET »