Szeptember 24, 2020, 12:46:20 pm CEST

Szerző Téma: Tippjáték Infó  (Megtekintve 167862 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Carpeks

Re:Tippjáték Infó
« Válasz #1725 Dátum: Április 29, 2019, 14:59:15 pm CEST »
Tippjáték - Véleménykutatás

Az április folyamán megszervezett születésnapi tippversenyeken elég szép volt a részvételi szám, s azon gondolkodtunk, hogy nem-e kellene átszervezni a tippjátékot oly módon, hogy napi szintűek legyenek?
Minden nap lenne egyetlen egy tippverseny, egy adott nyereménnyel.
Pörgős, gyors, ha tévedtél, holnap újra próbálkozhatsz.

Mi a véleményetek? Közben indítottunk egy szavazást is.

A többség szempontjából jobb a napi, mert néhány tipp egy nap alatt könnyen beeshet, szemben az egy heti/havi jó teljesítménnyel, viszont egy-egy nagyobb sporteseményt valóban jobb lenne külön venni, ahogy Szabcsi151 írta. Tehát lehetne külön grand slam, hoki vb, kézi vb stb., és a maradékot meg szétosztani napi játékokra (heti tenisz, foci topligák, havi tippversenyek stb.).

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #1726 Dátum: Május 03, 2019, 09:07:17 am CEST »
A "Heti Tenisz" versenyben jó, hogy lett minimum odds, de szerintem a minimum tippszámot is meg kellene emelni.
Legalább 10 vagy 15 tipp legyen, mert jobban kijön a tudás. 5 tippet könnyű bemákolni, aztán máris megvan a gyóztes.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #1727 Dátum: Május 06, 2019, 17:00:48 pm CEST »
Nekem bejott ez a talalati aranyos dolog.  :ok: A masodik hetet a szorzohatar miatt nehezebb volt megnyernem, foleg, hogy 1.29 volt egy csomo esemeny. Remelem tobb versenyben is lesz ilyen kitetel.

LosGabos felvetesere csak annyit, hogy a 10-15 tipp gyakorlatilag 3-4-5 nap kotelezo aktivitast igenyel egy heten. Nalam 5-7 min. tippszam kozott mozog az idealis tartomany, persze ebbe benne van, hogy a teniszhez nem sok kozom van, igy az elso hely addig jatszik, amig alacsony a limit, de focinal en is nagyobbra lonem a kotelezo tippszamot.  :beerchug:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1728 Dátum: Május 08, 2019, 14:20:29 pm CEST »
Figyelem, figyelem!

Május 10-től indul a hoki-vb 2019 tippversenyünk, ahol nem kevesebb, mint 50 eurót osztunk szét a legjobb 3 játékos között.

Ezen kívül a jövő heti ATP Masters Róma tippverseny is felkerült (10 000 Forint jár a nyertesnek), s itt megjegyeznénk, hogy a rangsorolás ennél a versenyként tipparány szerint fog történni, illetve minimum/maximum 15 tippet lehet beküldeni a verseny ideje alatt.

Végül, de nem utoljára tesztjelleggel elindulnak a napi tippversenyek is, ahol naponta a legjobb tippelő 3 000 Forintban részesül, a rangsorolás tipparány szerint működik.
Egyéb fontosabb részletek a napi tippversenynél:
- minimum tipp: 5
- maximum tipp: 5
- minimum odds: 1.50

Próbáljátok ki! Napi tippjáték - Május 9.

Elérhető sunik29

« Válasz #1729 Dátum: Május 08, 2019, 14:42:58 pm CEST »
Akkor ez a napi tippjatek maskeppen fogalmazva  5db merkozeses nyertes szelvenyekrol szol . :o

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1730 Dátum: Május 08, 2019, 14:59:54 pm CEST »
Akkor ez a napi tippjatek maskeppen fogalmazva  5db merkozeses nyertes szelvenyekrol szol . :o

Igen, naponta 5 tippet kell tenni, minimum 1.50-es szorzón. A teljesítmény alapján történik a rangsorolás: 5/5 nyilván a csúcs.

Nem elérhető Bucak77

« Válasz #1731 Dátum: Május 08, 2019, 17:08:21 pm CEST »
Jó hogy jönnek az újdonságok, ez a napi tippjáték bejön... Viszont szerintem az 1,30 odds megint olyan hogy mindenkinek kötelező 1,3-1,4es szorzókat rakni különben ha 1,7-1,8at rak megszívja mivel ugye azt nehezebb eltalálni. Szerintem a profit a lényeg nem az arány... Nagyon kevesen játszhatnak élesben ilyen szorzókat mivel a profithoz magas találati arány kell...
Egyébként szerintem az 1,50 lenne az elfogadhatóbb mindenhol, de én inkább a profit alapján rangsorolnék továbbra is. Nem tudom lehetne erről szavazás a jövőben? De ha nem az sem baj, alkalmazkodunk az új szabályokhoz, csak így elveszti a sportfogadás lényegét, rákényszerít hogy 1,3-1,4es oddsokat tippelj.

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #1731 Dátum: Május 08, 2019, 17:08:21 pm CEST »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1732 Dátum: Május 08, 2019, 19:35:24 pm CEST »
Jó hogy jönnek az újdonságok, ez a napi tippjáték bejön... Viszont szerintem az 1,30 odds megint olyan hogy mindenkinek kötelező 1,3-1,4es szorzókat rakni különben ha 1,7-1,8at rak megszívja mivel ugye azt nehezebb eltalálni. Szerintem a profit a lényeg nem az arány... Nagyon kevesen játszhatnak élesben ilyen szorzókat mivel a profithoz magas találati arány kell...
Egyébként szerintem az 1,50 lenne az elfogadhatóbb mindenhol, de én inkább a profit alapján rangsorolnék továbbra is. Nem tudom lehetne erről szavazás a jövőben? De ha nem az sem baj, alkalmazkodunk az új szabályokhoz, csak így elveszti a sportfogadás lényegét, rákényszerít hogy 1,3-1,4es oddsokat tippelj.

A napi tippjátékban 1.50 az alsó határ.

Májusban teszteljük a játékot, páros dátumon profit alapján rangsorolunk, páratlan dátumon pedig tipparány szerint.  :ok:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1733 Dátum: Május 08, 2019, 19:37:17 pm CEST »
Felkerült egyébként egy szavazás is.

Melyik rangsorolást preferáljátok: profit alapján vagy tipparány szerint?

Nem elérhető Gorriaran

« Válasz #1734 Dátum: Május 08, 2019, 20:27:08 pm CEST »
Ha több játékos 5/5 találattal végez, akkor utána mi a 2.szempont rangsorolásnál?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1735 Dátum: Május 08, 2019, 23:09:18 pm CEST »
Ha több játékos 5/5 találattal végez, akkor utána mi a 2.szempont rangsorolásnál?

A termelt profit (pontszám).

Nem elérhető Csenii

« Válasz #1736 Dátum: Május 14, 2019, 10:35:09 am CEST »
Hello, a napi tippjatekban a pusholt tippeket azokat vesztesnek konyvelitek el vagy arra mi a szabaly? Csak azert kerdezem mert nekem a tegnapi 5 tippbol egy elment, egy meg ervenytelenitve lett, oszt csak 60 %os lettem. A vegeredmenyen vegulis nem valtoztatott volna semmit, igy se-ugy se nyertem volna, csak erdekel a dolog.
Amugy nekem nem tetszik ez az uj rendszer, a regi jobb volt. Most mar megkell tanulni helyesen tippelni ha nyerni akarsz 😁 A nagy oddsokra valo vadaszast meg elfelejtheted, mert ott ugye tobb a kockazat. Legalabb a teniszes vagy a hokis tippjatekben hagynatok meg a lehetoseget hogy az ember pontok alapjan nyerjen. Ugye az hosszabb periodusu, van ra lehetoseg hogy ha valaki szarul is kezd javitson, mert ugye az utolsokbol is lehetnek elsok, de ha a tipparanyra mentek ra, mit se szamit. Nekem ez az egesz igy  tul steril, kiöltétek belőle a jatek izgalmat. Gyilkosok! :D
« Utoljára szerkesztve: Május 14, 2019, 10:44:01 am CEST írta Csenii »

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1737 Dátum: Május 14, 2019, 18:03:35 pm CEST »
Hello, a napi tippjatekban a pusholt tippeket azokat vesztesnek konyvelitek el vagy arra mi a szabaly? Csak azert kerdezem mert nekem a tegnapi 5 tippbol egy elment, egy meg ervenytelenitve lett, oszt csak 60 %os lettem. A vegeredmenyen vegulis nem valtoztatott volna semmit, igy se-ugy se nyertem volna, csak erdekel a dolog.
Amugy nekem nem tetszik ez az uj rendszer, a regi jobb volt. Most mar megkell tanulni helyesen tippelni ha nyerni akarsz 😁 A nagy oddsokra valo vadaszast meg elfelejtheted, mert ott ugye tobb a kockazat. Legalabb a teniszes vagy a hokis tippjatekben hagynatok meg a lehetoseget hogy az ember pontok alapjan nyerjen. Ugye az hosszabb periodusu, van ra lehetoseg hogy ha valaki szarul is kezd javitson, mert ugye az utolsokbol is lehetnek elsok, de ha a tipparanyra mentek ra, mit se szamit. Nekem ez az egesz igy  tul steril, kiöltétek belőle a jatek izgalmat. Gyilkosok! :D

1. Elméletileg a push fogadás se nem nyertes, se nem vesztes. Ellenőrizni fogjuk, hogy miért csak 60%-ot ír nálad.

2. Annak csak örvendünk, ha valamilyen szinten kiküszöböljük a vadászokat. Tessék megtanulni tippelni, s nem mellesleg: jól tippelni.  ;D

ui. Megjegyezném, hogy a napi tippversenyeknél az egyik nap tipparány szerint rangsorolunk, a másik nap pedig profit alapján.

Nem elérhető Giacomo012

« Válasz #1738 Dátum: Május 14, 2019, 20:02:28 pm CEST »
Tudom már megy, de utólag is igennel szavaznék. Nagyon jó ötlet.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #1739 Dátum: Május 15, 2019, 08:54:41 am CEST »
Hello, a napi tippjatekban a pusholt tippeket azokat vesztesnek konyvelitek el vagy arra mi a szabaly? Csak azert kerdezem mert nekem a tegnapi 5 tippbol egy elment, egy meg ervenytelenitve lett, oszt csak 60 %os lettem.
Valóban volt egy apró hiba a számolásnál, javítottam.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #1739 Dátum: Május 15, 2019, 08:54:41 am CEST »