Hosszútávú (Long term) fogadások!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 23, 2016, 16:33:21
Én is 4.5 felett (1,80) játszottam + hozzácsaptam a férfi vízilabdások győzelmét (12,00) is.

Melyik fogadóirodánál találom meg ezeket a fogadásokat?


Tudom hogy ilyen tippek nincsenek de tennék ilyen hosszú távú fogadást több eseményre is és melyik ami biztosabb lenne szerintetek?
Usa szerezz 44aranyat szerintetek? vagy a francia győztes helyen végez a kézibe?

Idézetet írta: zsolti3090 Dátum május 31, 2016, 20:53:47
Tudom hogy ilyen tippek nincsenek de tennék ilyen hosszú távú fogadást több eseményre is és melyik ami biztosabb lenne szerintetek?
Usa szerezz 44aranyat szerintetek? vagy a francia győztes helyen végez a kézibe?
Az érmeknek utána kéne nézni, én lehet átrágom holnap, ha jutok valamire, megírom.
Kéziben nem igazán vagyok toppon, de én nem tenném. Egy rossz meccs, aztán ki is estek. az aranyaknál meg ha valaki betlizik, simán lehet más, akitől nem várnak aranyat, mégis hozza

Idézetet írta: zsolti3090 Dátum május 31, 2016, 20:53:47
Tudom hogy ilyen tippek nincsenek de tennék ilyen hosszú távú fogadást több eseményre is és melyik ami biztosabb lenne szerintetek?
Usa szerezz 44aranyat szerintetek? vagy a francia győztes helyen végez a kézibe?
Oaklanddal egyetértek,egyértelműen az érmeket választanám én is,erre is szoktam nagy pénzeket rakni,nem az egyéni versenyekre,mert tehetem én a nagy favoritot pl.Boltot,és mi van ha elesik,ha lesérül,ha megbotlik,mig érmeknél mindegy ki nyeri az aranyat,csak nyerje és több versenyen-amit nem is néznék tudok drukkolni az adott nemzetnek.Én mindig az előző olimpiához viszonyitok,Usa 46 aranyat nyert Londonban.Ami nálam is-tuti- a magyar 5arany,de nem tudom lehet-e érmeket egy szelóra kombinálni.Akinek sikerült,az megirhatná,mert tennék 2-3nemzetet.Azt tudom,hogy eb meccseket raktam és 3nemzet érmeit akartam,de azt nem engedte unibeten,azt nem tudom miért,mert közük nincs egymáshoz,sőt még ugyanazon csapatok neve sem szerepelt a szelvényen.

#65 június 01, 2016, 21:02:04, zsolti3090
Idézetet írta: fili76 Dátum június 01, 2016, 06:31:40
Oaklanddal egyetértek,egyértelműen az érmeket választanám én is,erre is szoktam nagy pénzeket rakni,nem az egyéni versenyekre,mert tehetem én a nagy favoritot pl.Boltot,és mi van ha elesik,ha lesérül,ha megbotlik,mig érmeknél mindegy ki nyeri az aranyat,csak nyerje és több versenyen-amit nem is néznék tudok drukkolni az adott nemzetnek.Én mindig az előző olimpiához viszonyitok,Usa 46 aranyat nyert Londonban.Ami nálam is-tuti- a magyar 5arany,de nem tudom lehet-e érmeket egy szelóra kombinálni.Akinek sikerült,az megirhatná,mert tennék 2-3nemzetet.Azt tudom,hogy eb meccseket raktam és 3nemzet érmeit akartam,de azt nem engedte unibeten,azt nem tudom miért,mert közük nincs egymáshoz,sőt még ugyanazon csapatok neve sem szerepelt a szelvényen.


Az arannyal kapcsolatban szólnék hogy nem lehet egyszerre többet rakni Unibeten ezekre a fogadásokat!
Én 2012-es olimpiát néztem vissza csak és hát még annyira nem találtam a Magyarország 4,5 aranyon kívül, tetszetős fogadásokat és kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok melyik nemzetek fognak leginkább nyerni!? Elég sok utána járás kell hogy lehessen dönteni, nem ?

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 31, 2016, 23:06:56
Az érmeknek utána kéne nézni, én lehet átrágom holnap, ha jutok valamire, megírom.
Kéziben nem igazán vagyok toppon, de én nem tenném. Egy rossz meccs, aztán ki is estek. az aranyaknál meg ha valaki betlizik, simán lehet más, akitől nem várnak aranyat, mégis hozza

Sikerült valami jó tippet azóta találni? Mert én kiválasztottam egy pár olyan tippet ami meggyőzött és utána is néztem!

Idézetet írta: Nezocsa Dátum május 23, 2016, 16:27:38
Én már erre is tettem bőven, mert szerintem ennél magasabb határral fog kijönni a többi iroda...

Unibetnél már over 5,5 1.85-ért és sajna a többi iroda is hozzájuk fog igazodni....

#68 július 31, 2016, 18:04:38, Baknyúl
Bocs, ha a politika nem ide tartozik...A demokratáknál botrány, mert Sanderst belülről akarták megfúrni a kiszivárgott e-mailek szerint. Illetve, sikerült is. Trump szorzója folyamatosan csökken.. 3,6 volt sokáig, majd 3,2, később 3, most pedig már csak 2,87.
Rengeteg ki nem játszott ütőkártya van még nála: akármi terrortámadás történik novemberi, az mind csak neki kedvez. A fő érv ellene, hogy rasszista... nos, ezt lesz a legkönnyebb cáfolni, csak be kell vinni a kampányba a vége felé néhány színesbőrű szövetségest a kabátujjból előrántva, aztán szinte bárhonnan vissza lehet jönni.  :police:
A Hillary-Trump tévés vitát pedig előzetesen is Trumpnak adom, kizárt, hogy Hillary túlharsogja. De ha mégis, Trump imidzsébe egyszerűen illik a hangos erőszakosság, Hillaryébe meg nem. Szerintem a nők közül is csak a fiatalabbakat fogja meg HC, az idősebbeknek nem kell női elnök. Az (amatőr, népi) youtube többsége is Trump mögött van, kivéve persze a stúdiós profikat meg a demokraták házi humoristáit. A Trump ellenesség pedig sokszor olyanoktól jön, akik nem is szavazóképes USA-állampolgárok, hanem pl. tinik vagy mexikóiak.  :P
Trump ellen negatív kampányt csinálni olyan lett, mint elektromos tűzet vízzel akarnának oltani.. szóval nekem nem szimpatikus, de 2,87-en még megfogható, aztán max. ősszel még ellen lehet fogadni, ha Hillary oddsa fölmegy 2 fölé.

https://www.youtube.com/watch?v=LibRNYJmZ-I

A nyáron 2,75-ig ment le Trump, majd jött a csörte a Clinton mellett korteskedő muszlim Khan családdal, amiből Trump annyira rosszul jött ki, hogy augusztusra egész 4,0-ig fölment a szorzója (Clinton meg 1,22 volt). Azóta viszont Donald lejattolt a mexikói elnökkel és Hillary göthössége miatt lement az eddigi legalacsonyabbra: már csak @2,5.

Nem tudom ez-e a megfelelő topik rá, de a Vasas bajnoki címe mint long-therm még jó opció fogadás szempontból ? ???

Nem igazán találtam neki jobb naplót, újat meg nem akartam nyitni, ezért jöjjön a holnap hajnali Golden Globera pár tippem TV-s kategóriákban:

Legjobb dráma:
Fogadóirodák a Crown hozták ki legnagyobb favoritnak, szerintem irreálisan alacsony az oddsa. Én Stranger Things - Game of Thrones csatát várok az első helyért. This is Us még végig se ment (de így is fantasztikus volt), a Westworldnek pedig nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Szóval egy 9.00-es odds az ST-re nem tűnik őrült ötletnek, meg egy kis apró a GoT (bár nem szeretem).

Legjobb minisorozat:
Egyértelműen az O.J. Simpson ügy. 1.20-ért kérdés sincs. Csoda, hogy kitették, szerintem az év egyik nagy meglepetése lenne, ha nem ők nyernék.

Legjobb női mellékszereplő:
Megérdemelnék mind annyian, de Thandie (1.30) volt a legfantasztikusabb közülük (Moore pedig a legszerethetőbb karakter).

Legjobb férfi mellékszereplő
Nagyon bírom Lithgowt, de én Sterling K. Brownnak adnám, de mivel nem én döntök, ezért simán Lithgow (1.83) lesz szerintem.

Legjobb női főszereplő:
Itt lehet a nagy érték. Ewan Rachel Wood hatalmas favorit volt idén szinte mindenhol, imádták a szakértők is, illetve a nézők is. Nem is igazán értem a 2.25-ös oddsot, bár lehet az irodák tudnak valamit. Mindenesetre ennyiért nem lehet ott hagyni, még akkor sem, ha esetleg nem ő nyer. Reálisan olyan 1.40-1.60 között kéne lennie az oddsának.

Sajnos több kategória nincs kiírva (vagy csak én nem találtam), pedig lennének még tippjeim.

23/02/2017 14:59   Europa League 2016/17 - Winner   Győztes és győztes/helyre Lyon 15.00



Nemanja Nikolics gólkirályi címére melyik fogadóirodánál lehet fogadni?