Május 22, 2019, 06:39:33 am CEST

Szerző Téma: csabax tippek  (Megtekintve 1493077 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető csabax

Re:csabax tippek
« Válasz #23385 Dátum: Május 20, 2019, 15:20:32 pm CEST »
Anderlecht - Genk, szerez gólt a vendégcsapat  :great:
11. perc: 0-1

Nem elérhető csabax

« Válasz #23386 Dátum: Május 20, 2019, 16:49:23 pm CEST »
Lazio - Bologna 1X  :great:

Nem állnak jól az adófizetők csapatai
"Van ugyanis egy kézilabdacsapatunk is, nekünk, mindannyiunknak."
https://444.hu/2019/05/20/nem-allnak-jol-az-adofizetok-csapatai?fbclid=IwAR3DD4FX6z6rZGn9Ke_QzhadHqn2UkXfmIU4FEVD2SQXol5RAID_w5-95lo

3-3
« Utoljára szerkesztve: Május 20, 2019, 22:52:43 pm CEST írta csabax »

Nem elérhető csabax

« Válasz #23387 Dátum: Május 20, 2019, 22:54:01 pm CEST »

Nem elérhető csabax

« Válasz #23388 Dátum: Tegnap - 11:00:47 »
Saint-Etienne - Nice 1  :great:

Szerintem hazai győzelem várható. Ugyanis az a helyzet van, hogy már csak két forduló van hátra a francia élvonalbeli bajnokság befejezéséig, ám a 62 ponttal 4. helyezett házigazdáknak még továbbra is van esélyük a 3. hely megszerzésére. Igaz, nagyon kevésnek tűnik ez az esély, hiszen a 3. helyezett Olympique Lyon együttesének 66 pontja van, és ráadásul ebben a fordulóban otthon fog játszani a kiesési osztályozós 18. helyen levő Caen ellen, szóval tényleg nagyon csekélynek tűnik a Saint-Etienne esélye, de tény, hogy még mindig van egy kevéske. Idén azért lehet fontos a Ligue 1 bronzérmének megszerzése, mert az Európa Liga fináléjába jutott angolok miatt nem BL-selejtezőt, hanem biztos Bajnokok Ligája-főtáblát jelenthet ez a francia bajnokságbeli 3. helyezés.

Mert az az igazság, hogy nemzetközi kupák fináléjába premierben bejutott négy angol csapat (2 angol gárda van a BL-döntőben és szintén 2 angol csapat van az EL-döntőben) nagyon "megkavarta" a következő idények mezőnyét. Az már eldőlt, hogy a BL-döntőbe jutott két angol csapatnak köszönhetően az osztrák bajnokság aranyérmese (vagyis a Red Bull Salzburg, az a csapat, ahol Szoboszlai Dominik is focizik) biztosan ott lesz a következő BL-főtáblán, s nemsokára majd az is kiderül, hogy a francia bajnokság 3. helyezettje lesz-e a másik két angol csapat EL-döntőjének kedvezményezettje. Hiszen az van, hogy amennyiben a Chelsea nyeri az EL-serleget, akkor a francia élvonalbeli bajnokság 3. helyezettje a következő szezonban nem fog játszani BL-selejtezőt, hanem egyből BL-főtáblás lesz és csoportmeccsel kezdheti a Bajnokok Ligáját.

Egyelőre az Olympique Lyon van a Ligue 1 ezen kedvezményezett helyén, és mivel 4 pont előnye van a Saint-Etienne előtt, jelenleg ő van a jobb helyzetben. Így természetesen sanszosabb a lyoniak BL-főtáblája, mint a szomszédvár Saint-Etienne csapatáé, viszont még nem dőlt el minden. Valamiféle csodának kellene történnie a hátralevő két fordulóban, hogy ne az Olympique Lyon legyen a 3. helyezett, ám az teljesen egyértelmű, hogy a Saint-Etienne kizárólag csakis abban az esetben reménykedhet még, ha győzni bír mindkét hátralevő bajnokiján.

Az egyik ilyen mérkőzés a nizzaiak ellen lesz. Mivel ennyire nagyon győzelmi kényszerben van a Saint-Etienne, feleslegesnek tartok bármi egyéb másik dolgot megemlíteni.

Tipp: győz a Saint-Etienne.

3-0

Nem elérhető csabax

« Válasz #23389 Dátum: Tegnap - 15:33:14 »
Varbergs BoIS - Halmstads BK 1  :great:

Az előző fordulóban "csak" idegenbeli döntetlent játszó Varbergs BoIS azzal az iksszel megszakította az első 7 fordulóban 7 győzelem sorozatát, s ugyan a 8. fordulóban mindössze döntetlent játszott, még így is toronymagasan listavezető a svéd másodosztályú bajnokságban.

Ezúttal a kiesési osztályozós 14. helyen levő Halmstads BK együttese fog ellátogatni Varbergbe, s mivel nem csak a tabellán van hatalmas a különbség a két csapat között, hanem még a Varbergs BoIS sokkal-sokkal jobb formában van, mint a Halmstads BK, bevallom, hogy igencsak "furcsán" kezdtem el bámulni, amikor megláttam a hazai győzelemre ajánlott duplázós szorzót. Természetesen nagyon is jól tudatában vagyok én annak, hogy ez a Varbergs BoIS tényleg nem annyira jó csapat, mint azt a jelenlegi éllovas helyezése mutatja, s bizony a vendég Halmstads BK sem annyira rossz együttes, hogy kiesési problémái legyenek a közeljövőben, de hát nekem még így is némileg túlzónak tűnik ez a hazai sikerre ajánlott szorzó. Úgy döntöttem, hogy ha már ingyen adják ezt, akkor illendő lenne elfogadni. Az totál biztos számomra, hogy egy ilyen szorzót nem szabad figyelmen kívül hagyni, tehát köszönöm, elfogadom és megjátszom a tippet, viszont azért alacsony lesz a tét.

Mert bár jelenleg tényleg nagyon-nagyon jó formában van a Varbergs BoIS, de - sajna - nem lehet tudni, hogy meddig tart ez a lelkesedés és mikor jönnek elő a közepes teljesítmények. Az is eléggé egyértelmű számomra, hogy a vendég Halmstads BK nem annyira "kutyaütő" gárda, mint a jelenlegi helyzete mutatja, s bizony azért a Varbergs BoIS sem igazából odavaló, ahol most van. Így tehát ez a fogadás leginkább arról szól, hogy megpróbálom kihasználni azt a dolgot, hogy a gyengébb csapat kiváló formában van, míg a jobb csapat gyenge formában van. És az emiatti meglehetősen jó szorzót is hasznomra próbálom fordítani. Hátha "bejön" a hazardírozás és nyertesnek fog bizonyulni ez a tipp. Ha nem, akkor elkönyvelem magamnak, hogy nem "jött be" a dolog és nem nyertem.

Tényleg csakis arról szól ez a dolog, hogy megpróbálom kihasználni a javamra a hazai csapat kiváló formáját. Ennyi!

Tipp: győz a Varbergs BoIS.

1-0

Nem elérhető csabax

« Válasz #23390 Dátum: Tegnap - 20:27:46 »
Bő 30 évvel ezelőtt "követte el" az alábbit a futballtörténelem valaha volt egyik legzseniálisabb focistája.

https://www.youtube.com/watch?v=s7ZjU-6iSwk

Történt mindez Münchenben a Bayern - Napoli UEFA Kupa-elődöntő előtti bemelegítéskor.
« Utoljára szerkesztve: Tegnap - 20:34:35 írta csabax »

Nem elérhető csabax

« Válasz #23391 Dátum: Ma - 00:15:34 »
Galatasaray - Basaksehir, mindkét csapat szerez gólt  :great:

Két forduló van már csak hátra a török élvonalbeli bajnokságból, és mivel az ezúttal megmérkőző csapatok holtversenyben 66-66 ponttal az 1. és a 2. helyen vannak, egyáltalán nem túlzás azt állítani, hogy a bajnoki cím sorsát döntheti el ez a Galatasaray - Basaksehir mérkőzés.

Korábban a bajnokságban sokáig az volt, hogy több pont előnnyel volt listavezető a Basaksehir, s már egyre inkább úgy tűnt, hogy a törökországi "Orbán Viktor Felcsútja", vagyis Recep Tayyip Erdogan elnök Basaksehirje lesz az aranyérmes együttes, ám az utóbbi fordulókban elkezdett botladozni és pontokat veszíteni a Basaksehir, és ezt kihasználva "feljött rá" és jobb gólarányának köszönhetően már meg is előzte őt Törökország messze földön leghíresebb focicsapata, a korábban UEFA Szuperkupát és UEFA Kupát - Európa Ligát - is nyerő rekordbajnok, az isztambuli Galatasaray. (Amúgy - Törökország összes híresebb focicsapatához hasonlóan - a Basaksehir is isztambuli együttes.)

Mindkét oldalon lesznek hiányzók: a görög Kostas Mitroglou és Emre Akbaba illetve Arda Turan, a szenegáli Demba Ba és a moldáviai Alexandru Epureanu. Azon a szinten többségében akár jelentősnek is nevezhető kimaradókról van szó, ám szerintem ezúttal azért mégis az a fontosabb, hogy hiányukban kik játszhatnak. Mert például a hazaiaknál pályán lesznek - többek között - az algériai Sofiane Feghouli is, a brazil Fernando is, a gólkirályjelölt szenegáli Mbaye Diagne is, a marokkói Younes Belhanda is és az uruguayi kapus Fernando Muslera is, míg a vendégeknél a brazil Robinho, a holland Eljero Elia, a bosnyák Rijad Bajic, a szintén bosnyák Edin Visca és a veterán török Emre Belozoglu is játszani fognak.

A házigazda Galatasaray esetében eléggé nagy valószínűséggel lehet tippelni a gólszerzést, míg a vendégeknél leginkább ott látom én a "veszélyforrást", hogy miképpen lehet-e avagy nem semlegesíteni a gólhelyzeteket egymás után megteremtő szélveszgyors szélsőket, Eliát és Viscát. No, és a vendégcsapatnál végső esetben akár még az is megtörténhet, ami az önkényuralmi rendszerekben gyakran szokott, vagyis a politikai hátszél. Tudatában vagyok én nagyon is jól annak, hogy ez már abszolút nem sportfogadásos dolog, s ezért kerülöm is, amikor lehetséges, az ilyesmit, viszont most arról van szó, hogy első bajnoki címe közelében van a jelenlegi török önkényúr kedvenc csapata, a vendég Basaksehir, és - szerintem - ebben a helyzetben “elvárható” az, hogy ha már sehogyan sem "megy" a gólszerzés, akkor némi "segítséggel" a vendégcsapat gólt szerezzen.

Tipp: mindkét csapat szerez gólt.

47. perc: 1-1

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #23391 Dátum: Ma - 00:15:34 »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.