Május 23, 2018, 08:59:54 am CEST

Szerző Téma: 1xbet  (Megtekintve 9667 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Tősgyökeres
Re:1xbet
« Válasz #90 Dátum: Március 01, 2018, 16:23:44 pm CET »

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #91 Dátum: Március 01, 2018, 18:52:03 pm CET »
Worldbet.com

Vicces, első helyen hozzák, persze fórum nincs az oldalon, ahol véleményeket lehetne olvasni az irodákról... Nem inkább az van, hogy érdekük reklámozni az 1xbetet?
Ahol van fórum - lásd SPF Admin linkjét - ott D kategóriás a buki és tele van befagyasztott számlákról szóló történetekkel az oldal.

Egyébként sokáig nekem sem volt problémám az irodával, kifizettek engem is percek alatt több alkalommal, de akkor is óvatosságra intettem mindenkit és én is csak azért nem buktam sokkal több pénzt náluk, mert betartottam, hogy max. a tőkém 5%-a lehet egy ilyen sunyi irodánál.

A worldbet profi ügyfélszolgálatról ír, de amikor a problémáddal a chat és az ügyfélszolgálat is a nem létező biztonsági részlegükhöz küld és sok szerencsét kívánnak hozzá, akkor biztos lehetsz benne, hogy bevált sztenderdek szerint lopják a kiválasztott ügyfelek pénzét.  :)

Nem elérhető Capo21

• Kezdő
  • **
« Válasz #92 Dátum: Március 31, 2018, 10:16:14 am CEST »
Hali!

Nemrég kezdtem el újra ezt az irodát használni, idáig nem korlátoztak és semmi gixer nem volt, igaz 2 éves számla de nem nagyon nyúltam hozzá 2016 óta.

Kérdésem lenne, hogy kifizetésnél általában mit kérnek? Régen útlevéllel szívattak amim nem volt, így inkább átbuktam máshova a pénzt, viszont van egy olyan problémám, hogy a régi telefonszámom amit hozzákapcsoltam a fiókhoz jelenleg már nem él így ha arra a telefonszámra is szükség lenne valamilyen azonosításkor akkor megszívtam. Valaki le tudná írni a tapasztalatait, hogyan zajlik egy kifizetés?

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #93 Dátum: Március 31, 2018, 10:31:32 am CEST »
Hali!

Nemrég kezdtem el újra ezt az irodát használni, idáig nem korlátoztak és semmi gixer nem volt, igaz 2 éves számla de nem nagyon nyúltam hozzá 2016 óta.

Kérdésem lenne, hogy kifizetésnél általában mit kérnek? Régen útlevéllel szívattak amim nem volt, így inkább átbuktam máshova a pénzt, viszont van egy olyan problémám, hogy a régi telefonszámom amit hozzákapcsoltam a fiókhoz jelenleg már nem él így ha arra a telefonszámra is szükség lenne valamilyen azonosításkor akkor megszívtam. Valaki le tudná írni a tapasztalatait, hogyan zajlik egy kifizetés?

Hali!

Van akiket nagyon megszívatnak, van akiket nem, én az utóbbiak közé tartozom. 4 éves a számlám náluk, semmiféle azonosítás nem kellett eddig a kifizetéshez és akármilyen összeget kértem le, 5 perc alatt a skrillemen volt. Majd januárban egy promó miatt azonosítottam a telószámom, azóta egy kódot küldenek SMS-ben a kifizetéshez, ami így sajnos pár perccel tovább tart.  ;)

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #94 Dátum: Március 31, 2018, 18:27:07 pm CEST »
Hali!

Az én számlámról azonosítás nélkül bárki kérhet kifizetést, ha ez segít!   ;D

Nem elérhető Capo21

• Kezdő
  • **
« Válasz #95 Dátum: Március 31, 2018, 19:03:34 pm CEST »
Az én számlámról azonosítás nélkül bárki kérhet kifizetést, ha ez segít!   ;D

olvastam :'( de nálam már ott a biztonsági kérdés bejelentkezéskor, hátha ez valamennyire megvéd. :D

Nem elérhető Capo21

• Kezdő
  • **
« Válasz #96 Dátum: Május 04, 2018, 15:21:15 pm CEST »
VB tippjáték felhasználási feltételeiben láttam ezt a pontot:

"Ha egy játékos több tippet is megtett egymás után, akkor csak az utolsót kell megerősíteni (fogadás elhelyezésével)."

Nem igazán értem ezt, ügyfélszolgálat pedig elég értetlen. :/ Avagy itt azt akarják mondani, hogy csak az utolsó tipp az érvényes és azt kell megerősíteni, vagy leadhatok 1 nap 100 tippet is és csak a 100. után kell rakni egy megerősítő fogadást? :/

Nem elérhető pr0xy

« Válasz #97 Dátum: Május 18, 2018, 17:23:48 pm CEST »
Helló, egy kisebb problémába ütköztem, elkezdtem használni ezt az irodát is, mivel elég jók voltak az oddsok, majd utánaolvastam (sajnos már késő), és rájöttem messze a legsz*rabb iroda.Na már most a maradék pénzem ami benn maradt szeretném kivenni 20€.Skrillre szeretném kiutalni, mikor megadom az összeget akkor írja, hogy küldtek SMS-ben kódot, na most az a helyzet, hogy rohadtul nem küldtek.Ha telószámot szeretnék cserélni arra küld megerősítő sms kódot, de a pénz kiutalásnál nem,valaki találkozott már ezzel a problémával, ha nem lehet rövid időn belül orvosolni, akkor hagyom, mert nincs kedvem hónapokig üzenetezni a supportal 20 euró miatt.

Edit : Megoldva az ügy,az sms megerősító kódra kb fél órát kellett várni,és mivel többször próbáltam egymás után így kellett várnom pár órát mire a rendszer az összes sms kódot kiküldi.
« Utoljára szerkesztve: Május 18, 2018, 21:07:26 pm CEST írta pr0xy »

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #97 Dátum: Május 18, 2018, 17:23:48 pm CEST »