Május 20, 2019, 10:30:36 am CEST

Szerző Téma: Rió 2016  (Megtekintve 12710 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető csak1tomi

Re:Rió 2016
« Válasz #30 Dátum: Augusztus 04, 2016, 14:04:39 pm CEST »
hát a 2 arany nagyon alap amit elvárunk, pedig az is kurva nehéz lesz, én kurvára örülnék ha triplázna de hát arra kb annyi az esély mint a bolt triplára sajnos :( (100m szerintem el fogja bukni bolt)

U. Bolt - J. Gatlin (100 m síkfutás)
08.15. 03:25 Atlétika
H1,45      V2,40

nah többiek vélemény? Bolt triplán tripláz?
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 04, 2016, 14:39:04 pm CEST írta csak1tomi »

Nem elérhető TiB

« Válasz #31 Dátum: Augusztus 04, 2016, 14:38:58 pm CEST »
Új Magyar Himnusz szólhat Rióban

Az ötkarikás játékok történetében először csendülhet fel az a dallam, amit a MÁV Szimfonikus Zenekar a MOB megkeresésére még 2013 nyarán készített. Figyeltek arra, hogy a Nemzetközi Olimpiai Bizottság vonatkozó szabályainak megfeleljen. Reméljük minél többször felcsendül majd Rio de Janeiróban! Hallgasd meg ITT!

Nem elérhető csak1tomi

« Válasz #32 Dátum: Augusztus 04, 2016, 14:43:34 pm CEST »
nah ezt kerestem, így már talán biztosabban rakható bolt win 100-on

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető TiB

« Válasz #33 Dátum: Augusztus 04, 2016, 14:53:44 pm CEST »
Fehérváron ilyen gyorsan még senki nem repesztett, mint Simbine, csodálom hogy nem b*szták meg a fakabátok :D Szerintem Bolt triplázhat, és azért tippelném ezt, mert sokkal jobb versenyző típus, mint Gatlin. Lehet hogy gyorsabb volt nála például az amerikai idén 100-on, de Bolt jobban időzít formát. Ez talán még jobban kijön 200-on. De ez persze csak az én véleményem :)

Ha idei ranglistákat néznétek atlétika területéről, az IAAF oldalán lehet:

100 méter: https://www.iaaf.org/records/toplists/sprints/100-metres/outdoor/men/senior/2016
200 méter: https://www.iaaf.org/records/toplists/sprints/200-metres/outdoor/men/senior/2016

Elérhető Pozzato

« Válasz #34 Dátum: Augusztus 04, 2016, 15:18:45 pm CEST »
Kíváncsi vagyok, hogy mennyit vett ki belőle a combsérülése. Mennyire hátráltatta őt a felkészülésben. Én örülnék neki, ha triplázna. Szerintem nem Gatlin lesz a fő ellenfele, mert ő fejben nulla. Bromell esetleg Blake szoríthatja meg, de ha rendben van egészségügyileg, akkor ez sima Bolt triplázásnak néz ki.

Elérhető Pozzato

« Válasz #35 Dátum: Augusztus 04, 2016, 16:01:14 pm CEST »
Most tudtam meg, hogy az olimpiát csak az M4 és az M5 közvetíti. Kicsit elkeseredtem, hogy semmi eurosport és társai. Négy éve pont az volt a problémám, hogy az állami tv csak magyar versenyzőket közvetített szinte és olyan szintű amatörizmus jellemezte a kommentátorokat, hogy csak mosolyogni lehetett. Remélem ez most változik és lehet majd látni minden versenyt és nem lesz össze vissza az egész program...

Elérhető csabax

« Válasz #36 Dátum: Augusztus 04, 2016, 16:17:17 pm CEST »
Most tudtam meg, hogy az olimpiát csak az M4 és az M5 közvetíti. Kicsit elkeseredtem, hogy semmi eurosport és társai. Négy éve pont az volt a problémám, hogy az állami tv csak magyar versenyzőket közvetített szinte és olyan szintű amatörizmus jellemezte a kommentátorokat, hogy csak mosolyogni lehetett. Remélem ez most változik és lehet majd látni minden versenyt és nem lesz össze vissza az egész program...
stream

Nem elérhető stdavid

« Válasz #37 Dátum: Augusztus 04, 2016, 16:50:13 pm CEST »
Tartok én is tőle, hogy a legnagyobb sztárokat (kosár torna, bringa, tenisz pl) nem fogjuk élőben hd-ban látni, mert az Mtva-nál nem nagyon van rá kapacitás, meg fontosabb lesz az xy vívás, cselgáncs elő elő selejtezők..

Nem elérhető Lancer

« Válasz #38 Dátum: Augusztus 04, 2016, 18:38:01 pm CEST »
Ti hány aranyérmet vártok? ( Betclic promo miatt kérdem van e értelme belefogni :D )

Nem elérhető Knapp

« Válasz #39 Dátum: Augusztus 04, 2016, 20:15:16 pm CEST »
Tartok én is tőle, hogy a legnagyobb sztárokat (kosár torna, bringa, tenisz pl) nem fogjuk élőben hd-ban látni, mert az Mtva-nál nem nagyon van rá kapacitás, meg fontosabb lesz az xy vívás, cselgáncs elő elő selejtezők..

Abban lehet reménykedni, hogy a magyar idő szerint éjfél utáni időpontokban a 2. héten (az úszás után) már nem lesz túl sok magyar érdekeltség, ugyanakkor tenisz, kosárlabda, kézilabda és focimeccsek, na meg atlétika bőven lesz majd hajnalig.

Az m4sporton most még a Vidi meccse megy, de online, a csatorna weboldalán a most zajló Honduras - Algéria meccs is követhető. (elvileg HD-ben is)
Remélhetőleg az olimpia alatt minél több közvetítés képe elérhető lesz itt is.
Emlékszem, hogy 4 vagy 8 évvel ezelőtt el lehetett érni az eurovision által továbbított kb. 25 "csatornát" a neten, ha valaki ráakadna, azért is hálás lennék...
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 04, 2016, 20:34:36 pm CEST írta Knapp »

Elérhető csabax

« Válasz #40 Dátum: Augusztus 04, 2016, 20:42:42 pm CEST »
Emlékszem, hogy 4 vagy 8 évvel ezelőtt el lehetett érni az eurovision által továbbított kb. 25 "csatornát" a neten, ha valaki ráakadna, azért is hálás lennék...
https://www.youtube.com/user/olympic

Elvileg az olimpia kezdésétől a fentebbi linken lehet megtalálni az élő közvetítéseket. Ha igaz, amit ígérnek.

Nem elérhető TiB

« Válasz #41 Dátum: Augusztus 04, 2016, 22:18:31 pm CEST »
Kezdődik az olimpia, fogadásra fel!

A következő cikk a kevésbé népszerű sportágakat veszi górcső alá, amelyekkel lehet a következő nyári játékokig nem találkozunk a televízióban. Íjászat, vívás, cselgáncs, sportlövészet, evezés és strandröplabda kattintás után. Olvasd tovább ITT!

Tour Rió

A kerékpárosok rögtön az első hétvégén megkezdik a Riói olimpiát, ráadásul az egyik leghíresebb számmal, a férfi országúti versennyel. Nincs egyértelmű esélyes, így érdekes csatára számíthatunk. Olvasd tovább ITT!

Nem elérhető lunatik

« Válasz #42 Dátum: Augusztus 04, 2016, 22:32:32 pm CEST »

http://www.m4sport.hu/rio2016elo/

Lehet nezni a kommentar nelkuli streameket is HD-ben!  :D
Remelem az osszeset kirakjak majd mindig amit kapnak.
Minoseg szerintem jo lesz, a tobbseg ugyis a TV adast nezi majd.

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #43 Dátum: Augusztus 05, 2016, 09:23:52 am CEST »

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #44 Dátum: Augusztus 05, 2016, 17:43:28 pm CEST »

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #44 Dátum: Augusztus 05, 2016, 17:43:28 pm CEST »