Augusztus 19, 2019, 21:20:36 pm CEST

Szerző Téma: Karácsonyi Adományozás 2016  (Megtekintve 2947 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Irtis

Re:Karácsonyi Adományozás 2016
« Válasz #15 Dátum: December 22, 2016, 12:16:36 pm CET »
Ha személyesen ismertek rászoruló családokat, és vállaljátok a nekik való bevásárlást, akkor én is erre szavazok.

Nem elérhető rosco

« Válasz #16 Dátum: December 22, 2016, 19:59:02 pm CET »
Ha van rá kapacitásotok és vállaljátok, az élelmiszer ajándék ötletet támogatom én is. A két évvel korábbi képek önmagukért beszélnek: http://www.sportfogadas.org/hir-Karacsonyi_Adomanyozas_2014_II-2912.html

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #17 Dátum: December 22, 2016, 21:08:06 pm CET »
Ha van rá kapacitásotok és vállaljátok, az élelmiszer ajándék ötletet támogatom én is. A két évvel korábbi képek önmagukért beszélnek: http://www.sportfogadas.org/hir-Karacsonyi_Adomanyozas_2014_II-2912.html

Már dolgozunk az ügyön. Lehet, hogy idén tűzifa lesz, s persze gyerekeknek egy kis finomság.

Nem elérhető Alk

« Válasz #18 Dátum: December 28, 2016, 20:40:16 pm CET »
Sikerult lebonyolitani vagy meg folyamatban?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #19 Dátum: December 28, 2016, 20:42:39 pm CET »
Sikerult lebonyolitani vagy meg folyamatban?

Még zajlik.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #20 Dátum: Január 01, 2017, 14:30:27 pm CET »
Még zajlik.

Tegnap átadtam az adományokat. Hamarosan jövök a részletekkel.  :cya:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #21 Dátum: Január 03, 2017, 15:08:13 pm CET »
Tegnap átadtam az adományokat. Hamarosan jövök a részletekkel.  :cya:

Picit lassabban indulnak a dolgok, de íme a részletek:

Az összegyűjtött összeg tudatában segítséget kértem egy barátomtól, aki napi szinten számos rászorulóval találkozik, s ő nekem 4 esetet küldött. Én ebből eredetileg egy családot választottam ki, de végül az utolsó pillanatban egy második család is részesült adományainkban. Íme a két eset:

1. Szilágyi Ferenc és Tili Annamaria, van egy 4 hónapos gyerekük. Ők 20 évesek. Annamaria árvaházban nőtt fel. Ferenc dolgozik. Tűzifájuk van, de vizes. Ezért hideg van náluk. A gyereket a szomszédba teszik tisztába, hogy ne fázzon.

2. Toncean család. 4 gyerek. Az apuka napszámban dolgozik, de úgy értettem, hogy el is játssza a pénzt. Van egy kis improvizalt kályhaszerűség a ház közepén, a földön. Nagyon veszélyes. A parázs szökik ki belőle a földre. Főzni az egy udvaron élő nagytatánál tudnak csak. Nagyon szegények.

Eredetileg az első családnak adtam volna az adományt, de végül bevásároltam egy pár hasznosabb dolgot a második eset tagjainknak is. Mind a négy gyereknek kialakult így egy kis édességeket tartalmazó csomag, ezen kívül meg: liszt, olaj, szalámi, májkrém, krumpli, párizsi.

Az első családnak a következőket vásároltam: pelenka, törlők, sudocrem, sampon (mind a csecsemőnek). A maradék összeget készpénz formájában adtam át nekik.

Látván életkörülményeiket szerintem most is jó helyre került adományunk.
« Utoljára szerkesztve: Január 03, 2017, 15:15:08 pm CET írta SPF Admin »

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #21 Dátum: Január 03, 2017, 15:08:13 pm CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető rosco

« Válasz #22 Dátum: Január 03, 2017, 18:57:39 pm CET »
Az új év hátha meghozza a szerencsét Toncean apukának. A sportfogadás, vagy a nyerőgép a szakterülete?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #23 Dátum: Január 03, 2017, 19:58:03 pm CET »
Az új év hátha meghozza a szerencsét Toncean apukának. A sportfogadás, vagy a nyerőgép a szakterülete?

Szerintem nyerőgépezik. Ezért is az ők esetükben csak simán édességre fordítottam a keretből + élelmiszer.  :ok:

Az adomány átadásakor nem volt otthon, csak a gyerekek, meg az anyuka.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #23 Dátum: Január 03, 2017, 19:58:03 pm CET »