Január 23, 2020, 21:23:31 pm CET

Szerző Téma: SfGuru Infó  (Megtekintve 11188 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető prigioni1

Re:SfGuru Infó
« Válasz #135 Dátum: Május 03, 2019, 15:06:47 pm CEST »
NAGYON nagy tévedésbe vagy esve. Ez itt NEM KÖZPÉNZ.

Ennek a mondatnak nem ez volt a lényege, tudom, hogy nem KÖZPÉNZ.
A többiek meg ahelyett, hogy szapulnának,inkább megköszönhetnék a több "húst".
Szabcsi151-szerinted ezek után írnék elemzést? Sose akartam mindegyik játékot megnyerni(amúgy a Tipster Ligán kívül már mindegyiket sikerült), nagyon jó játékosok vannak itt. Az arányt tartom túlzónak a prémium guruban feat sima tippjátékok.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #136 Dátum: Május 03, 2019, 15:29:45 pm CEST »
Szabcsi151-szerinted ezek után írnék elemzést?

Nyugi, nem is lesz rá alkalmad. Tudod, nem vagy a húsosfazék közelében. Neked csak a csont jutott.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #137 Dátum: Május 03, 2019, 15:35:26 pm CEST »
Idejössz egy játéknak az információs témájába, bepofázol, lenullázol mindenkit, majd még te vagy felháborodva, hogy bezzeg a te személyeskedő hozzászólásod törölve lett. Tessék:

Inkább beverte volna Bernardo a 20.percben a helyzetét, hogy butyi nyerjen. Ezektől a plusz-mínusz egy percet tippelő játékosoktól mindig elkap valamilyen inger. De vajon melyik? :crazy: :crazy:

Ezek után már várható módon átmész támadó módba, hogy aki nincs veled, az ellened van tuti, meg az oly sokszor emlegetett falka, meg a húsosfazék sem maradhatott el. Más valami?

Ezen kívül még mindig nem veszed észre, hogy mennyire szánalmas vagy.

Saját pénzünkkel talán, ismétlem talán, azt csinálunk amit akarunk és úgy osszuk szét ahogy mi szeretnénk, nem ahogy neked kedvezőbb. Megengeded ezt nekünk? Köszi.

Ha mi 10 eurós fődíjazást biztosítunk az egyik játéknak és 10 ezer euróst egy másiknak, akkor maximum eldöntheted, hogy szerepelsz benne, vagy sem.

Ha meg esetleg egy privát, meghívásos versenyben osztunk szét 1 milliót, akkor az is a mi bajunk, mert nem tőled vettük el. Max. a mi családunk "éhezik". 
« Utoljára szerkesztve: Május 03, 2019, 15:41:36 pm CEST írta SPF Admin »

Nem elérhető TiB

« Válasz #138 Dátum: Május 03, 2019, 18:19:33 pm CEST »
Én azt gondolom, hogy a tippjáték és az elemzés között nagyon nagy különbség van. A tipp az annyi, hogy megjátszhatod, az írás viszont gondolatébresztő inkább, normál esetben szerintem a tipp nem is számítana az írásnál, én legalábbis így működöm. Próbálok infót, vagy akár meglátást nyerni egy-egy írásból. Nyilván vannak gyengébben sikerült írások, de vannak olyanok is, amik simán elférnének egy nagyobb magyar sportújság online felületén.

Az első főnököm mondta ezt még anno a gyárban diákmunkán, hogy van itt pénz, de bizonyítani kell érte. Előbb a munka, aztán jöhet a több pénz. Ezt most úgy kell ide érteni, hogy bármelyik felhasználó elkezd a naplójában minőségi írásokat írni, ahol a lyuk lyuk és nem juk, meg hasonlók, akkor felkelti az érdeklődést, aztán bekerül a játékba, ahonnan már nehezen esik ki, ha hozza a saját szintjét.

Ami engem különösen bánt ebben az egészben, az az oldal troll reakciója. Ennek a site-nak a vezetői nem egyszer tettek bizonyosságot róla, hogy jó fejek. Nekem olyan is rémlik, hogy az összegyűlt adományt megduplázták, ami azért nem jellemző a versenyszférában. Ha ezt most bizonygatnom kell, akkor vagy legyél új felhasználó, vagy ha régi vagy, akkor legyen valami komoly sérelmed, mert én például részrehajló idegesítő arc vagyok, de a site vezetői már-már bántóan normálisak ;D Sztem isznak reggelente vagy nem tudom hogy csinálják, nálam néhány felhasználó már nem tudna panaszkodni, azon egyszerű oknál fogva, hogy ki lenne tiltva.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Elérhető zsivany20

« Válasz #139 Dátum: Június 26, 2019, 11:25:36 am CEST »
A pénteki női foci VB meccs (FRA - USA) duplán , fordított pályaválasztással fent van a kínálatban. Ez is meg is zavart és rosszul jelöltem be először a tippemet, de mivel duplán szerepel, így a helyes párosításra is le tudtam adni az elemzést. Papíron Franciaország - USA párosítás van, az erre írt tippem (X2 , 1.35-ért 10 egységgel) a korrekt. A fordított pályaválasztásra 1 egységgel leadott X2-met jeleztem is, hibás tippként, kérlek töröljétek.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #140 Dátum: Június 26, 2019, 13:32:13 pm CEST »
A pénteki női foci VB meccs (FRA - USA) duplán , fordított pályaválasztással fent van a kínálatban. Ez is meg is zavart és rosszul jelöltem be először a tippemet, de mivel duplán szerepel, így a helyes párosításra is le tudtam adni az elemzést. Papíron Franciaország - USA párosítás van, az erre írt tippem (X2 , 1.35-ért 10 egységgel) a korrekt. A fordított pályaválasztásra 1 egységgel leadott X2-met jeleztem is, hibás tippként, kérlek töröljétek.

Töröltem.  ;)

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Elérhető zsivany20

« Válasz #141 Dátum: Június 27, 2019, 08:47:34 am CEST »

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #141 Dátum: Június 27, 2019, 08:47:34 am CEST »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Elérhető Szabcsi151

« Válasz #142 Dátum: Szeptember 20, 2019, 13:09:55 pm CEST »
Volt egy kis gondom a mai 2. elemzéssel.

Valamiért nem engedte beküldeni a rendszer, "egyik versenybe sem küldhető be" kiírással, viszont még a 6 órás időkereten kívül voltam.

Ezért bemásolom ide, mert elég sok időm elment vele.

A Bajnokok Ligája és Európa Liga-láz után minden visszatér a rendes kerékvágásba és jönnek a hétvégi bajnokik. Ausztriában egészen a 3. Ligáig repülök vissza, egész pontosan Keletre, ahol a Neusiedl csap össze a tavalyi bajnok Ebreichsdorf együttesével Nezsiderben.

A hazaiak kezdenek magukhoz térni és zsinórban 3 mérkőzést nyertek, amivel már összesen 15 pontjuk van 7 játéknap után. Ez per-pillanat az 5. helyre elég, de a vártnál mindenképp jobban szerepelnek. Hatalmas érdemei vannak ebben Osman Bozkurt-nak, ugyanis csapata góljainak a felét (7) ő szerezte. De nem szabad szó nélkül elmenni az Amstettentől megszerzett Florian Uhlig (2 gól/3 assziszt), Sascha Steinacher (1/3) és Patrick Kienzl (2/2) mellett sem, akik középpályás/támadó középpályás létükre eléggé hatékonyak.

Az Ebreichsdorf nagyjából ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta. Ismét bajnokesélyes a kék-fehér gárda, ennek megfelelően a 2. helyen áll 2 egységet többet gyűjtve, mint aktuális ellenfele. Itt azért a találatok jobban megoszlanak, a Lafnitz-tól vásárolt Nikola Zivotic (2/2), a "kis Ibolyáktól" kölcsönvett Alexander Frank (3/2), illetve a középpályán brillírozó Volkan Düzgün (3/3) között.

Megmondom őszintén én a vendégeket jóval kiegyensúlyozottabb csapatnak tartom, nem véletlenül szereztek tavaly 90 gólt és most is remekül pótolták a támadóikat. A nezsideriek gyakorlatilag rendszeresen a bajnokság 2. felében végeznek és ezt a 3 győzelmet is csak amolyan kisebb fellángolásnak érzem tőlük, mert képesek igencsak nagy zakókba belenézni. Bár az igaz, hogy most vannak remek támadóik és mindössze 1-szer nem találtak be, valamint saját közönség előtt szintén 1 alkalommal szereztek 1 gólnál kevesebbet. A veretlen vendégektől meg alapelvárásnak tartok legalább 2 találatot (csak 1-szer nem lőttek ennyit).Az egymás elleni meccseik is rendre jól sikerülnek gólok szempontjából (legutóbb fordított pályaválasztásnál 6:0 lett). Ezek tudatában a számszerű tippem 1:3 és 2:4 körül mozog.

A tipp 3.5 gól felett volt, 2.35-ért.
« Utoljára szerkesztve: Szeptember 20, 2019, 13:13:33 pm CEST írta Szabcsi151 »

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #143 Dátum: Szeptember 20, 2019, 16:01:02 pm CEST »
Köszi, hogy bemásoltad.
Megvizsgáljuk, hogy mi lehet a hiba, viszont tudnod kell, hogy ez a tipp így nem érvényes (mármint a játékban), mert manuálisan nem tudjuk hozzáadni.

Elérhető Szabcsi151

« Válasz #144 Dátum: Szeptember 20, 2019, 16:03:55 pm CEST »
Köszi, hogy bemásoltad.
Megvizsgáljuk, hogy mi lehet a hiba, viszont tudnod kell, hogy ez a tipp így nem érvényes (mármint a játékban), mert manuálisan nem tudjuk hozzáadni.

Nincs mit.  :ok:
Értem, ezt gondoltam és csupán 2. alkalommal fordult elő ez a kiírás, de akkor kb. ötödjére elfogadta a rendszer.

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #144 Dátum: Szeptember 20, 2019, 16:03:55 pm CEST »