Foci VB Manager: Vezesd csapatod a csúcsra!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Képzeld azt, hogy te vagy a 2018-as foci-vb-re kijutott bármely csapat szövetségi kapitánya, s ott pedig felejthetetlen teljesítményt szeretnél nyújtani.

Abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy olyan nevek is a keretedben szerepelhetnek, mint Ronaldo, Messi, Neymar, vagy akár Salah.

Ha megjött a kedved, akkor vegyél részt a Foci VB 2018 Manager játékunkban, ahol összeállíthatod a saját foci-vb-s álomcsapatod.

Végül pedig egy remek hír: a legjobb edzők pénznyereményben részesülnek!

Nyeremények:

I.hely: 25.000 Forint
II.hely: 15.000 Forint
III.hely: 10.000 Forint

A nyeremények kifizetését a következő fizetési eszközök egyikével teljesítjük: Skrill, Neteller, vagy Paypal. A nyeremény átvételéhez szükségetek van ezen fizetési eszközök egyikére.


A játék elindult. Sok sikert kívánunk!

Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre.  :beerchug:

Ha szeretnétek részt venni e játékban, akkor ne felejtsétek, hogy a belépés a nyitómérkőzésig (Oroszország - Szaúd-Arábia) lehetséges!


Hali!

Biztos én vagyok a balf.sz, de kiválasztom a 15 játékosomat, pöcre kiszámolva a 120 kreditet, rányomok a Hozd létre gombra, erre visszadob előre. Tudja esetleg valaki, hogy mi lehet a probléma?

Elore en is igy jartam, kilepem es vissza, azutan sikerult.

Idézetet írta: robmiller Dátum június 12, 2018, 21:10:22
Hali!

Biztos én vagyok a balf.sz, de kiválasztom a 15 játékosomat, pöcre kiszámolva a 120 kreditet, rányomok a Hozd létre gombra, erre visszadob előre. Tudja esetleg valaki, hogy mi lehet a probléma?

Kérlek próbáld meg újra, s jelezd ha sikerült, vagy sem. Köszi.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 13, 2018, 09:48:27
Kérlek próbáld meg újra, s jelezd ha sikerült, vagy sem. Köszi.  :ok:

Munkában vagyok, de egy cetlin hoztam az összeállítást  ;D Kora délután igyekszem feltölteni a nyertes csapatot! ;)  :beerchug: Jelzek, ha valamiért nem engedi a rendszer továbbra sem!

Hali! Nekem olyan gondom van, hogy a rendszer valamiért 14 fővel elmentette a csapatomat, pedig a szabályzat szerint 15 játékost kéne választanom. Van is még 7 kreditem. Hogy csináljam, hogy legyen még egy emberem, de ne kelljen senkit eladnom?

Idézetet írta: pawal Dátum június 14, 2018, 10:56:35
Hali! Nekem olyan gondom van, hogy a rendszer valamiért 14 fővel elmentette a csapatomat, pedig a szabályzat szerint 15 játékost kéne választanom. Van is még 7 kreditem. Hogy csináljam, hogy legyen még egy emberem, de ne kelljen senkit eladnom?

Nem tudsz venni még egyet? Vagy ha nem, akkor adj el egy játékost a cserék közül, majd vásárold vissza, meg még egyet.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 14, 2018, 11:04:14
Nem tudsz venni még egyet? Vagy ha nem, akkor adj el egy játékost a cserék közül, majd vásárold vissza, meg még egyet.

Hát nem tudom... ezt írja az oldal: "Figyelmeztetés! Egyszerre kell eladnod és vásárolnod a játékosokat, mindig ugyanannyit." tehát, ha egyet eladok, csak egyet vehetek, vagyis örökké 14 emberem lesz, ha ez igaz.

Most próbálj egyet venni.


Nagyon szomorúnak tartom, hogy mivel elkezdődött egy tök felejtős meccs és egyik csapatból sem akartam eleve egy játékost sem rakni "a csapatomba", így az egész első fordulóból kimaradtam... Így azért jó nagy hátrányból indul az ember..  :noway:

Idézetet írta: drogos Dátum június 14, 2018, 17:19:42
Nagyon szomorúnak tartom, hogy mivel elkezdődött egy tök felejtős meccs és egyik csapatból sem akartam eleve egy játékost sem rakni "a csapatomba", így az egész első fordulóból kimaradtam... Így azért jó nagy hátrányból indul az ember..  :noway:

Igazad van... viszont 6 napja elindult a játék. Szerintem ez bőven elegendő idő arra, hogy legrosszabb esetben valamilyen csapatot összedobálj.

Idézetet írta: drogos Dátum június 14, 2018, 17:19:42
Nagyon szomorúnak tartom, hogy mivel elkezdődött egy tök felejtős meccs és egyik csapatból sem akartam eleve egy játékost sem rakni "a csapatomba", így az egész első fordulóból kimaradtam... Így azért jó nagy hátrányból indul az ember..  :noway:

Az első forduló tartalmazza az első mérkőzést is, még akkor is ha jelentéktelen, unalmas stb.