November 17, 2019, 06:22:54 am CET

Szerző Téma: SPF Póker Bajnokság  (Megtekintve 7112 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:SPF Póker Bajnokság
« Válasz #105 Dátum: Május 22, 2019, 12:09:49 pm CEST »
Ha számít ez valamit, az Unibetes versenyeken valószínűleg én is részt vennék.

Tárgyalunk velük erről.  ;)

Nem elérhető gigazo

« Válasz #106 Dátum: Október 24, 2019, 09:38:36 am CEST »
Nem szokott már közös póker lenni sehol a közösség tagjai számára?  Régebben volt  (pár éve) régen jártam erre.... :)

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #107 Dátum: Október 24, 2019, 10:21:55 am CEST »
Nem szokott már közös póker lenni sehol a közösség tagjai számára?  Régebben volt  (pár éve) régen jártam erre.... :)

Sajnos nem volt időm/időnk foglalkozni vele, pedig még mindig ott van az asztalon a "to-do".

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #108 Dátum: Október 24, 2019, 10:28:23 am CEST »

Tavasszal pedzegettük már (PokerStars HomeGames és Unibet volt képben), de akkor nem jutottunk el a megvalósításig, csak próbálkozásokig.

Én amúgy benne lennék. Ha van rá igény, teszt jelleggel én hétfő estére Home Games-ben összedobok egy kis NL Holdem versenyt (lehet zárt körű freeroll vagy zárt körű egy minimális buy in-nel... 1-2$).

Ha valaki olvassa ezt a topic-ot itt és lenne kedve egy kis játékhoz hétfőn este, jelezzen itt (talán hétfő este van a programnak a legkisebb konkurenciája... se X-faktor  ;D, se fesztiválok, se meccsdömping...  :) ).

Nem elérhető gigazo

« Válasz #109 Dátum: Október 24, 2019, 20:07:55 pm CEST »
Nincs nagy tolongás   :o

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #110 Dátum: Október 24, 2019, 20:11:29 pm CEST »
En is szivesen benne lennek ha legalabb 6 8 embert osszetudnank hozni.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #111 Dátum: Október 25, 2019, 11:16:06 am CEST »
Nincs nagy tolongás   :o

Bezzeg ha lenne tétje.  ;D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #111 Dátum: Október 25, 2019, 11:16:06 am CEST »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #112 Dátum: Október 25, 2019, 11:16:37 am CEST »
Akkor ez eddig 3...  :)  Srácok?  :beerchug: tuti vannak még, akik szívesen játszanának, de lehet, nem is pörgetnek le idáig...  ;D

@junglefever @RedMunchen @Powell @Szabcsi151 @szorzatos @peshark  @Greipel @hubika88 
« Utoljára szerkesztve: Október 25, 2019, 11:17:57 am CEST írta SPF Admin »

Nem elérhető szorzatos

« Válasz #113 Dátum: Október 25, 2019, 11:30:44 am CEST »
Igen, benne lennék, de a múltkori létszámok csalódást okoztak. Kb. egy néhány fős SNG ha összejön, ha annyi érdeklődés lesz mint április környékén.
Kb. 5 éve volt itt egy freeroll, na azon sokan voltak. Valószínűleg akkor harapnának most is rá elfogadható létszámban, ha egy értelmesebb nyereményalap összejönne és a főoldalon is be lenne promotálva. Ez lehetne 1 verseny is, vagy verseny-sorozat ranglistával. Lehet már arra is kevesen hajlandóak, hogy mi magunk dobjuk össze a nyereményalapot, szóval csak freerollban lennének benne, fel kéne mérni.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #114 Dátum: Október 25, 2019, 11:57:55 am CEST »
Igen, az sokat dobna, ha kapna egy kicsike cikket a főoldalon. @SPF Admin    :angel: Ha persze odaérünk...

És az is jogos, ami amúgy tervben is volt, hogy akár buy in nélküli versenyekből is lehetne pontgyűjtős bajnokságot csinálni.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #115 Dátum: Október 25, 2019, 13:29:38 pm CEST »
Igen, az sokat dobna, ha kapna egy kicsike cikket a főoldalon. @SPF Admin    :angel: Ha persze odaérünk...

Az bármikor megoldható. Ne ezen akadjon fel a dolog.

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #116 Dátum: Október 25, 2019, 15:03:27 pm CEST »
En alkalmankent benne lennek. Freeroll v buyin, errol kell egy gyors szavazas es kesz.   :ok:

Nem elérhető LFCfanBoti

« Válasz #117 Dátum: Október 25, 2019, 15:43:55 pm CEST »
ha az időpont talál én is szívesen jönnék :D Platform szinten nálam csak a Pokerstars játszik, PartyPoker Erdélyben nem elérhető sajnos

Nem elérhető Powell

« Válasz #118 Dátum: Október 25, 2019, 16:03:20 pm CEST »
természetesen én is jövök ha lesz, a teszt versenyeken is rendszeresen részt vettem. :ok:

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #119 Dátum: Október 25, 2019, 18:01:16 pm CEST »
Akkor ez eddig 3...  :)  Srácok?  :beerchug: tuti vannak még, akik szívesen játszanának, de lehet, nem is pörgetnek le idáig...  ;D

@junglefever @RedMunchen @Powell @Szabcsi151 @szorzatos @peshark  @Greipel @hubika88

Én benne lennék ahogyan korábban is jeleztem, bár láttam, hogy nem sok vevő van rá, ezért is csupán egy tesztversenyen vettem részt. Meg persze én nagyon Unibet párti vagyok ilyen téren, általában az ő termükben töltöm a hideg téli estéket  ;D. Nekem a stars valahogy nem jön be.  :ok:

Sportfogadas.org

Pókerezni szeretnél?
« Válasz #119 Dátum: Október 25, 2019, 18:01:16 pm CEST »